mika

Kopaonik

315 poruka u ovoj temi

spa0858.jpg  I eto, vratih se sa Kopa. Dan ranije, ali se vratih :D (izvinjavam se sto je slika takva kakva je, nisam primetio zaprljanost sociva :( Da, bio sam iznad oblaka, a nadomak duge. 

Inace, srusili su onu pijacu. Steta.

Ostalih utisaka nema, otisao, radio, zavrsio, vratio se. Sa 35 na 5 C, i nazad, za dan ...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dragi forumasi treba mi pomoc,

Da li neko zna gde je na Kopaoniku moguce odsesti sa psom. Imam boksera koji se sa nama u kuci, a ja ne skijam pa bi jako volela da mi on pravi drustvo u setnjama.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Slika sa kopaonika sa prvim snegom oktobar 2009.

Velike pripreme za sezonu snega ima za panoramsko razgledanje, male setnje , i puno mira , nestvarne tisine

post-12011-1256303535,68_thumb.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sneg se istopio, danas je posle one silne kise bio relativno lep dan na nekih pola sata...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Planina_iznad_oblaka_by_LordBalder.jpg

Evo par slika sa Kopaonika, od prosle nedelje.

Delo su mog kolege Danka (http://lordbalder.deviantart.com).

U_oblacima_by_LordBalder.jpgSuncana_planina_by_LordBalder.jpgSun_Rays_by_LordBalder.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Postoji li neki link gde se mogu videti ti lepi a povoljni apartmani?

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

види на www.kopaonik-apartmani.com

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Posle višednevnog traganja za apartmanom na Kopaoniku u najpovoljnijem terminu(što se cena tiče, 16.01.),uspeli smo konačno da rezervišemo smeštaj u vili "Raj".Na sajtu agencije vila je delovala vrlo primamljivo, a i lokacija je odlična.Međutim, naišla sam na neke negativne komentare, pa se malo brinem, da li je izbor bio pravi.Studio nam je u potkrovlju (nas je troje), pročitah na nekom sajtu da je smeštaj dobar samo za patuljke :(, da nema tople vode,itd.Ako je neko bio ,ili čuo od prijatelja nešto vezi sa vilom Raj ,molim da podeli sa nama.

100car, da li si ti možda mislio na apartmane u ovoj vili?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo, ja samo da Vas sve pozdravim sa Kopa.

Lepo je ovde za prosetati i slikati. Danas idem kuci, i vracam se za jedno nedelju dana (moram, posao...). Uglavnom, sve je ovde jedno veliko gradiliste. Sezona pocinje za petnaestak dana, a ne deluje mi bas da je sve spremno [na stranu to sto nema ni najava snega].

Voda je prljava, ali kazu da je u sezoni u redu, kada je veci protok.

Ne mogu ni da zamislim haos koji nastaje kada padne sneg, dodje mnooogo ljudi sa mnoooogo automobila... Cene su, blago receno, strasne u odnosu na ponudu smestaja. Jos ski-pas, pa caj/kafa (za koje se verovatno koristi evian ili imaju dodatak zlata)... strasno...

Ali bar imam lepih slika.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam vec rezervisao hostel na Kopu.samo ne znam kako se sve krece sa cenama.

cena-polupansion 1700 din/dorucak+vecera,internet,kamin...

gledao sam slike na sajmu,izgleda ok,tj novo.

samo ne znam da li je to ok cena?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U Konake NIKAD VISE!Na Kopaonik samo za vikende,cisto da zagrejem kolena za pravo skijanje.za iste pare moze se otici u Bugarsku,(i za mnogo manje para),Austriju i da se odlicno skija.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Posle višednevnog traganja za apartmanom na Kopaoniku u najpovoljnijem terminu(što se cena tiče, 16.01.),uspeli smo konačno da rezervišemo smeštaj u vili "Raj".Na sajtu agencije vila je delovala vrlo primamljivo, a i lokacija je odlična.Međutim, naišla sam na neke negativne komentare, pa se malo brinem, da li je izbor bio pravi.Studio nam je u potkrovlju (nas je troje), pročitah na nekom sajtu da je smeštaj dobar samo za patuljke :(, da nema tople vode,itd.Ako je neko bio ,ili čuo od prijatelja nešto vezi sa vilom Raj ,molim da podeli sa nama.

100car, da li si ti možda mislio na apartmane u ovoj vili?

Не нисам мислио на ,,Рај,, ја сам писао о смештају у Апартманима преко пута главног улаза у ,,Гранд,, у близини гараже ,,амсс,,.Реч је о викендици са 3-4 независна апартмана са сопственом скијашницом.По мом мишљењу одос цена-квалитет је број 1(кад је реч о смештају у центру Копа) За препоруку су и апартмани ,,АС,, у насељу Треска.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na preporuci,imamo u vidu za neku narednu godinu...

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Не нисам мислио на ,,Рај,, ја сам писао о смештају у Апартманима преко пута главног улаза у ,,Гранд,, у близини гараже ,,амсс,,.Реч је о викендици са 3-4 независна апартмана са сопственом скијашницом.По мом мишљењу одос цена-квалитет је број 1(кад је реч о смештају у центру Копа) За препоруку су и апартмани ,,АС,, у насељу Треска.

Pozdrav, možeš li mi dati ime tih apartmana i neki kontakt?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Posle višednevnog traganja za apartmanom na Kopaoniku u najpovoljnijem terminu(što se cena tiče, 16.01.),uspeli smo konačno da rezervišemo smeštaj u vili "Raj".Na sajtu agencije vila je delovala vrlo primamljivo, a i lokacija je odlična.Međutim, naišla sam na neke negativne komentare, pa se malo brinem, da li je izbor bio pravi.Studio nam je u potkrovlju (nas je troje), pročitah na nekom sajtu da je smeštaj dobar samo za patuljke :(, da nema tople vode,itd.Ako je neko bio ,ili čuo od prijatelja nešto vezi sa vilom Raj ,molim da podeli sa nama.

100car, da li si ti možda mislio na apartmane u ovoj vili?

Mi smo bili u nekom smeštaju koji se tako nešto zove 2005. godine, ako je to preko puta bivše Jugobanke, tada je bilo prilična "socijala", bilo je nas troje u sobi koju zovu apartman. tople vode je bilo kada nam je bila potrebna (od 10 do 17 nismo bili tu tako da ne znam za taj period). Poneli klopu, zezali se, iskijali, smeštaj platili tada 100 evra po osobi, za 7 noćenja. Grejanje bilo ekstra! Meni je uvek hladno, ali sam morala da otvaram prozor. Kako je sada ne znam, ali tada, za te pare, sasvim pristojno. I onako smo tu samo spavali.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905039
    Ukupno poruka