Bojan84

Zemljotres na Lefkadi 17.11.2015

277 poruka u ovoj temi

Ma sta vam je, talasi ce da isperu pesak, buldozer da napravi put za sat vremena. Samo stepenice ostaju, mozda naprave i bolje.

 

Ono sto je problem, jeste sigurnost. Da li je neka stena i dalje labava gore, da li ce da padne sutra ili sledece godine u avgustu... e to je zajebano.

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa ako stvarno budu sredjivali sa sve mehanizacijom, to ce sigurno proveriti.

Zivo me zanima u kakvom su stanju Katizma i Milos. Na sta li lici sada put preko brda od AN do Milosa.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I ja sam danas procitala taj tekst ^, samo na drugom mestu, nadam se da ce yaista tako i biti sledeceg leta!

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A u Blicu naslov da je nestala. Kad novinar koji se nije posteno ni informisao o situaciji napise clanak i izlupa se. Sreca pa sam jos budale veruju u novinske naslove.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa sta bi drugo grkljani trebalo da kazu, osim da tvrde kako ce sve to biti i bolje i vece i lepse...propala bi im sezona. :D  Ionako se zale zbog snimaka plaze koji su se pojavili na netu, oterace im dosta gostiju.  Licno, mislim da ce tesko za 6-7. meseci da se to sve "oporavi" ali sa druge strane, bar nece biti guzve. Nadam se. :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bas smo se letos kupali na toj plazi, prilikom krstarenja, i jutros kda smo culi tu zalosnu vest, kazem ja zeni:

" E bar smo videli za zivota i to cudo od plaze, taj raj "

u smislu da je priroda ucinila svoje za svagda...pricacemo buducim pokolenjima i pokazivati slike i video klipove plaze koja vise ne postoji. Prelepe plaze zaista, malo grube i divlje,ali jedinstvene svakako.

Kad sada citam Grci ce to napraviti bolje nego sto je bilo... ah ti Grci " ludaci " :) nema te sile kojoj oni ne mogu da se suprotstave.

nek im je sa srecom, dobro da nije udario zemljotres u sred sezone. Mada cujem dvoje poginulih, mozda su se zadesili na plazi, blejali. Ne znam, tako prenose vesti.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uf...gledam ovaj video o Porto Katzikiju i mislim se kako je Bog pogledao Srbe, Rumune i Grke (ubedljivo ih ima najvise na lefkadi)...da je ovo bilo u jeku sezone bilo bi strasno...nema gde da se pobegne jer je plaza prilicno uska...kao i Egremni...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@joksavs U sezoni to izgleda približno ovako...

 

porto katsiki zemljotres.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Na ovo slici se najbolje vidi kakvo je stanje na plazi. Mislim da ce biti jos lepsa za koju godinu :)

267.jpg?lb=599%2C399

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka