sandraivlada

Plaže na Zakintosu

19 poruka u ovoj temi

Po meni je najepša Banana beach jer volim široke i dugačke peščane plaže,mada se drugi nisu slagali samnom,jednostavno im je recimo Dafni jer je prirodnija.

Porto Limnionas  nije u pravom smislu plaža već kamenita uvala i morate biti jako pažljivi po stenama ali je prelepo,priča za sebe.

E,sad,naravno da je plaža nad plažama Navagio ali se tamo može samo brodom i ostaje se kratko,oko sat vremena..u teoriji može se na tu plažu i svaki dan ali kada imate želju da budete na više plaža tokom letovanja a treba i voziti po vrućini auto može sve da se pretvori u veliki napor..zato samo polako,pa ako ne obiđete prvi put sve dobre plaže doćićete ponovo.

Izmenjeno (Tottenham Hotspur)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 6 sati, Tottenham Hotspur je rekao/la:

E,sad,naravno da je plaža nad plažama Navagio ali se tamo može samo brodom ...

hmmm, neki "pričaju" drugojačije  7cc9ceee3de4aac036acd159c4f30c8b.gif 

https://youtu.be/vUj6R7cUtj4 

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

A kako ćeš da se vratiš :)

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Tri potpuno razlicite plaze na Zakintosu koje su se meni dopale su Porto Roxa, Banana i Gerakas. Porto Roxa je potpuno stenska plaza sa veoma dubokom vodom pogodna za sokove. Sam dolazak do ove plaze je takodje interesantan jer put vodi kroz gotovo pustinjske pejzaze. Banana je ogromna, pescana, potpuno uredjena plaza sa zurka atmosferom. Gerakas, po meni i najlepsa, duga i pescana. Pravi raj!

https://pawtraveller.blogspot.com/2019/11/velicanstveni-zakintos-snovi-na-javi_4.html

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26023
    Ukupno tema
    868335
    Ukupno poruka