tanjadunja

Noćni zivot u Bg

26 poruka u ovoj temi

Ne secam se gde sam poslednji put izasla posle 00.h . Ono, clubing i to.Neki haus i divljanje.. a da...letos freestyler i onaj pored , kako se zove?Gde se izlazi ove zime a da nisu maloletnici oko mene u vecini?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Onaj pored? Exile?

Ne znam vishe gde se izlazi, ispao sam iz zonfa. A i radim vikendima, tako da ono - bedak. :angry: :ph34r:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Broj mesta na koja ja izlazim se sve više i više smanjuje.

Svi se menjaju i počinju da liče... znate ono kad uključite TV pa naidjete na one hrvatske serije, pa tamo obavezno ima neki kafić u kome se standardno odvija deo radnje, E PA tako izgledaju i kod mene. Prazno, sterilo, neke boje koje kao treba da unesu dozu živosti... a da sedneš, popiješ piće i popričaš sa nekim-nije ti prijatno uopšte.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Onaj pored? Exile?

Ne znam vishe gde se izlazi, ispao sam iz zonfa. A i radim vikendima, tako da ono - bedak. :angry::ph34r:

Egzil, da, i on je pored, ja sam mislila na SOUND.Dobar je fazon, ali mi se smuci kad vidim da su svugde neke klinke koje se tako naprezu da se sto bolje unovce, a muski svet nema bas izbora.Mislim na kvalitet i visinu licnosti, tako da je to jedna mesavina koja i ne lici na neki svet za zez.Dodjem i pomislim, pijuckajuci pice iz flasice, gde nestade ono kad smo se startovali samo zbog hemije, a ne kao danas , ona se uvija, da bi je on metnuo na koznjak audija, i ona zavrsila posao, placa se solarijum, nokti i to, dok ne pukne, pa posle Jovo na novo.

Osecam da sam daleko iznad toga, uobrazim se kad vidim te pacenice, deco muvajte se zbog zadovoljstva i neceg viseg...mnogo sam jak lik.. B)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tanjadunja stvarno si mnogo jak lik......... :)

UUUUU pa ja sto godina nisam izasla negde na ovo ono :) unisti me salsa :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Oho, Tanjadunja, pa gde izlazimo ovog vikenda?

Da, Sound je bila dobra varijanta ovog leta. Andergraund mi je, standardno, dobar zimi. Nema maloletnika, rekao bih. Samo ako prodjes ziv pored Sargona, (tj. White) i ne zakacis ni jednu bombu. Sad cujem da se otvorio opet Mamolo, negde na Tashu. To cu da overim, sigurno. I sta znam... Leto je leto...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja cu na reklamozdera...ili sta vec....sutra...

A sto se tice izlaska...ipak u Bg-u gostuju dobri dj-evi...za razliku od NS-a...gde pored EXIT-a...nema nista od dj scene....tj jako slabo......kada izadjes u Londonu u FABRIC ili Ministry of sound....i vidis sta je provod...i kakva je masa...i koji kvalitet zvuka...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

jeeeee. hocu taj Ministry B) :plez: i fabric

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo gde cu ja sutra uvece, npr:

102.jpg

EXPOCENTAR - Beograd

Izmenjeno (verhogetornik)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@tanjadunja

Samo odes do Londona i ne mozes da ih promasis...;)

@verhogetornik

Lep provod...veceras...hmm...Tim deluxe nije lose...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bio sam u Ministry-ju prošlog meseca kada im je bio 16. rođendan. Jednom rečju - fenomenalno B)

Moj izbor u Beogradu - Plastic.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 

O, Shomi, Plastic, fenserica, disko ovo ono... :):):) Zezam se, Plastik je extra ove sezone! I ja ga volim! :rolleyes:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Danas na svakom mestu ima klinaca i sve vise lice jedan na drugi to su dobro rekli u ovoj temi.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vanila je extra...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vanila je extra...

Vanila postoji i u Skoplju pa zato i ne idem tamo u BG :) zadnji put bio sam u Teatro Bar tamo kod Sarajevske ulice i bilo je fino lepo smo se proveli :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka