voyager007

Španija preko agencija

153 poruke u ovoj temi

Ja sam već pisala na ovu temu - mi smo bili sa detetom, tada je imao 5 godina, znači pre 3 godine u Malgrad del Maru, on je posle Callele, u hotelu Reymar Playa preko Plane. Tada je postojala mogućnost da se plati pun pansion, što smo i uradili, al bitno za ovaj hotel je, ako uplatite polupansion da ručak/večera počinje od 14 sati, što je odlično. Kada smo išli na izlete dobijali smo lunch paket. Hotel odličan, plaža preko puta lepa čista, peščana, ako hoćete možete da iznajmite ležaljke, a i ne morate. Gradić prelep sa jako zanimljivim parkom za decu. Vozom do Barse se stiže za oko sat vremena, vozovi tačni u minut. Ono što je meni bilo bitno jeste hrana u hotelu, te ću vam reći da je za moje izbirljivo dete uvek bilo nešto. Za doručak imate salame, salate, slatka i slana peciva, pahiljice.. sve što se jede i kući, za ručak supa, al ne svaki dan, uvek su tu jela od piletine, svinjetine i riba, nema šanse da vam se nešto ne svidi. Za desert su slodoled, kolač ili sutlija, to je bilo monotono, a za večeru, slično kao za ručak plus testenine. Bilo je zaista jako lep izbor salata. Hotel ima bazen al smo ipak birali plazu , kad smo već na moru! Čist je, sobe male, al ok, za tv su trazili da se nešto doplati, nismo to radili, nije nam ni trebao. To je to, nadam se da sam vam pomogla. Pozdrav!

Zaboravi da napišem da smo mi bili početkom septembra. Vreme je bilo ok. Voda jeste malo hladnija, al brzo se naviknete. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na odgovoru. :rolleyes:

Kakva je plaza? Postepen ulazak u vodu ili je odmah duboko? Ima li neka plaza sa prirodnim hladom?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je neko isao preko agencije Grand Holiday? Imaju 7 nocenja u Lloret de Maru, 2 usputna nocenja, obilaske Venecije, Kana, Nice, Monaka, Monte Karla, Milana.

Trenutno mi se cine najpovoljniji. Takodje me zanima kakav je ulaz u more, da li je odmah dubina? Kakva je basta kaktusa, Tossa de mar, vredi li ici tamo? Takodje isto pitanje i za Akvarijum? I da li je dovoljno vremena za usputne obilaske, gde se najduze zadrzava? Svaka informacija bi znacila. :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25997
    Ukupno tema
    867455
    Ukupno poruka