Masha i Urosh

Kefalonija sa troje male dece-putopis

34 poruke u ovoj temi

Bravo i za slike i za tekst. Posebno i specijalno bravo za klince i njihovu energiju i entuzijazam.

Moja porodica i ja u principu ne ponavljamo mesta gde letujemo, ali činjenica je da se na Kefu kad tad morate vratiti.

Hvala Gorane, U potpunosti se slazem sa tobom jer je puno destinacija koje treba obici i videti. Mi smo za sada obisli tek tri ostrva i Kefa je definitivno ostrvo kome cemo se prvo vratiti:D.

Hvala Gorane,

putopis je bozanstven, procitan u jednom dahu... :rolleyes:

Izmenjeno (zoran b.)

@Zorane b.

@Masha i Urosh  je pisao putopis a ne @GoranDJ:rolleyes:

Procitao si u dahu a ne znas ko je autor teme:D

Svaka cast:klap:

Kefa daje snagu za sve, svaka cast i klincima i vama..

Sa dobrom organizaciom nema problema a avantura je zagarantovana!;)

Prosto Kefa  se uvlaci pod kozu i sve poteskoce se pretvaraju u izazov i zadovoljstvo.

Slazem se u potpunosti. Svaki tezak prilaz plazi i napor prosto nestaju kada ugledate cilj i kada zaplivate u tom moru:rolleyes:

Hvala Gorane,

putopis je bozanstven, procitan u jednom dahu... :rolleyes:

Drago mi je da ste uzivali citajuci putopis,i da sam uspeo da bar malo kroz reci i sliku prenesem lepotu Kefalonije

@Zorane b.

@Masha i Urosh  je pisao putopis a ne @GoranDJ:rolleyes:

Procitao si u dahu a ne znas ko je autor teme:D

Stojim iza svake reči, kao da sam ja pisao! :hello:

Stojim iza svake reči, kao da sam ja pisao! :hello:

E jesi me odusevio,svaka cast:klap:

Sjajan putopis. Svaka cast na entuzijazmu!

I bravo za klince :)

Jedva cekam da i ja sa svojom porodicom posetim Kelafoniju. Sledece godine planiram Lefkadu, a one tamo, Boze zdravlja, volela bih da to bude Kefalonija

Sjajan putopis. Svaka cast na entuzijazmu!

I bravo za klince :)

:thankyou:. Mi smo ove godine bili 11 dana na Kefaloniji,nakon cega smo proveli jos 5 dana na Lefkadi. Iskreno,kada je moja porodica u pitanju,preporuka je da se prvo poseti Lefkada pa tek onda Kefalonija. Lefkada jeste prelepa ali nakon Kefalonije na nas jednostavno nije ostavila toliko jak utisak. Ostrva su,bar nama, potpuno razlicita. Kefa nas je jednostavno opcinila svime sto nudi. Dopalo nam se sto je daleko manje komercijalizovana u odnosu na Lefkadu,nema toliko ljudi,sve je nekako spokojnije. Izvinjavam se ako se neko ne slaze,ali to je jednostavno nas utisak. U svakom slucaju,od srca zelim tvojoj porodici da Vam se poklope kockice i da ostvarite zelje i uzivate na oba ostrva:D

Pa da, zato i jeste prvo Lefkada u planu. Kefaloniju ostavljamo za kraj. Ove godine smo sa klincima bili na Zakintosu, prosle na Krfu, a naredne dve nadam se ovome. Inace o kefaloniji citam godinama, opcinjeno gledam slike, mislim da ce nam za dve godine leci onako... bas bas. A i klinci ce biti stariji pa ce i organizacija biti opustenija i lezernija

Potpisujem,žargonski rečeno 1 na 1:D.Pre svega sve pohvale za putopis koji si ovde podelio sa nama,prelepo zaista opisano.Veliki respect imaš od mene što decu vaspitavaš u avanturističkom duhu.Poznajem puno ,,mladih staraca,, a to tvoja deca sutra svakako neće biti!

Svaka čast na putopisu. Fotke su prelepe, vratile su me u neka lepa vremena.

Sada imate veliki problem, podigli ste sebi kriterijume kada je Grčka u pitanju. Sada morate dobro da birate sledeće destinacije.

Svaka čast. :aplauz:

Svaka čast na putopisu. Fotke su prelepe, vratile su me u neka lepa vremena.

Svaka čast. :aplauz:

Izuzetno mi je drago sto ti se dopao putopis.:rolleyes:  Kako sam i u pisanju istog napomenuo,jedan od ciljeva je bio upravo i taj,da se na taj nacin oduzim svima koji su svojim fotografijama i savetima  i sugestijama doprineli da se i mi odlucimo za Kefaloniju. A sto se tice kriterijuma si u pravu. Stiklirani su Tasos,Lefkada i Kefalonija. Ture po ostrvima su tek zapocete,bice tu mnooooogo toga za obici,ako Bog da,plan za sledecu godinu Skiatos i Skopelos:suncase:

Hvala na lepim recima:rolleyes:. Nadam se da ce malih avanturista biti sve vise i vise iz godine u godinu,pa da svi mi kada omatorimo citamo njihove putopise:D....