Putnica

PEFKI

3160 poruka u ovoj temi

Pozdrav drugari nov sam na forumu, a u julu idem u Pefki pa me interesuju cene trajekta kako za kola tako i za putnike.

Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kakvo je vreme u Pefkiju u drugoj polovini septembra?? Isao bih tada pa ako neko ima iskustva...

Izmenjeno (Alessandro Toscano)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

mi smo bili prosle godine od 21sept.

bilo je hladnjikavo,duvao vetar.padala kisa par puta al nije bilo strasno.

uvece obavezno dugi rukavi.

moglo je da se kupa i sunca,prijatno za spavanje.

inace kazu da je prosla godina bas bila lose,da je inace bas toplo u pefkiju.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala puno :)

I jos nesto, je l lepsa plaza u tom delu gde je Maistrali, tj. oko nje, ili u delu kod onog doka gde pocinje?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hvala... ja bih isao od 14 do 24.09. pa da znam sta da ponesem od garderobe :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nama se taj deo plaze nije dopao. Tu nije sljunak nego kamen. Nije toliko problem kamenje na plazi nego sto je i u vodi prva 2,3m krupan kamen pa je jako tesko bilo za decu. A posle toga jestevpesak ali i odmah kreće dubina. Zato smo svakog dana isli cak do doka tj. drugog reda lezaljki gde nam se najvise svidjala plaza i ulaz u more. A i najlepsi su bili suncobrani, od trske. Ovo je moje misljenje, stvari su individualne, plaza ogromna tako da ćete naći deo koji je bas za vas.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

m

Molim Vas mozete li objasniti zasto je taj deo neprivlacan ?

Kao sto je jedan clan rekao stvar ukusa , ja sam bio relativno na pocetku u blizini pomenutog mesta , tamo sam se i kupao , igrao odbojku na pesku , upoznao dosta finih grka i uzivao , sve samo pozitivno mogu pisati . Gde god da se kupas nece ti biti lose , plaza je prostrana i lepa , ja sam bio prosle godine sam pocetak avgusta i bilo je i veoma cisto more . U svakom slucaju svako ima pravo na svoje misljenje , ali konkretno Evia je po meni raj na zemlji . Mesto za sve uzraste , a ne samo za starije kako neki napominju . Cinjenica da nije za osobe koje idu sa namerom da se opijaju svako vece i da bude totalno ludilo svako vece do ranih jutarnjih casova , ali svakako da se moze uzivati u finim lokalima i piti do 2-3h. Ako na sve to dodamo cinjenicu da su jos uvek jeftini aranzmani , definitivno treba posetiti Eviju odnosno Pefki. Ja cu svakako ici opet , mozda ne ove godine , jer zelim posetiti jos neka mesta , ali cu se potruditi da opet odem za neku godinu .

Izmenjeno (skora)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav drugari nov sam na forumu, a u julu idem u Pefki pa me interesuju cene trajekta kako za kola tako i za putnike.

Hvala

Ovde imaš sve potrebne informacije: http://www.ferriesglyfa.gr/timetable-glyfa-ferries.php

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li su u sezoni cesci polasci? Vidim da ima u 11 pa tek u 14h, sto je bas velika praznina.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Neko je ranije pisao da trajekt iz Glife ide parnim satima 8, 10, 12... a iz Agiokamposa neparnim.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
72qcOrz.jpg , I prosle godine su u isto vreme bili polasci.
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kao sto je jedan clan rekao stvar ukusa , ja sam bio relativno na pocetku u blizini pomenutog mesta , tamo sam se i kupao , igrao odbojku na pesku , upoznao dosta finih grka i uzivao , sve samo pozitivno mogu pisati . Gde god da se kupas nece ti biti lose , plaza je prostrana i lepa , ja sam bio prosle godine sam pocetak avgusta i bilo je i veoma cisto more . U svakom slucaju svako ima pravo na svoje misljenje , ali konkretno Evia je po meni raj na zemlji . Mesto za sve uzraste , a ne samo za starije kako neki napominju . Cinjenica da nije za osobe koje idu sa namerom da se opijaju svako vece i da bude totalno ludilo svako vece do ranih jutarnjih casova , ali svakako da se moze uzivati u finim lokalima i piti do 2-3h. Ako na sve to dodamo cinjenicu da su jos uvek jeftini aranzmani , definitivno treba posetiti Eviju odnosno Pefki. Ja cu svakako ici opet , mozda ne ove godine , jer zelim posetiti jos neka mesta , ali cu se potruditi da opet odem za neku godinu .

Drago mi je sto Vam se taj deo dopao , ja idem sa decom koja vole da prave kule u pesku i da se igraju loptom,pa mi je bila ideja da sa smestajem budem blizu tog pescanog dela.Razlog zasto sam pitala da mi neki clanovi pojasne zasto ima se taj deo ne dopada bio je moj strah da nije mozda voda prljava zbog camaca koji su tu oko doka , ali sad kad sam cula da je voda tu O.K i da vam se taj deo svidja bas mi je laknulo .Nadam se da ce i nama biti tako lepo kao sto je bilo vama...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mene zanima zasto je Pefki tako jeftin :-)? ( smestaj )

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Turizam se tamo tek razvija pa je smestaj verovatno zato jeftiniji. Sto ne znaci da nase agencije nece uskoro podici cene cak i ako ne moraju, mislim cak i ako grci ne podizu svoje cene. Vidim da i sad ima nekih primera.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako mislite da je tako, ja bih onda ovog leta ipak otisla na Ev., iako mi nije u prvih 5 na listi zelja :-) Idem i negde na Halkidiki, tako da se sigurno necu pokajati za ovo leto, ipak su izleti sa Evije bas privlacni!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka