Putnica

PEFKI

3117 poruka u ovoj temi

Koga zanimaju apartmani i fotografije raznih mesta u Grckoj (izmedju ostalih i Pefki) ima sajt http://www.gto.gr/

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sirena, reci mi molim te, preko koje agencije je isla tvoja mama? Da nisu iz Novog Sada? Meni je moja rekla da su bili ljudi iz Novog Sada i kao sad su stigli, sad su otisli, ja je jos nabedila da prica gluposti, kao ne radi Pefki, ni jedna agencija iz NS. Izgleda da je ona ipak bila u pravu, samo to su izgleda potpuno druge vile u pitanju, rekla bih po nazivima. Ali, izgleda da su istu muku mucili, jer mi je jos rekla da su se neki ljudi sa malom decom skoro pobili zbog klime. Stvarno bezobrazluk, kaze da je juce bilo 42C. Inace, danas je malo guzva, stigli su Grci na vikend, pa je puna plaza. Neki ljudi su isli u Edipsos i kazu da im je klima tamo fantasticno prijala, inace to jeste banja. Neko je pitao koliko ima do glavnog grada, ima 2 sata.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

jel ima nekih novosti

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

stvarno,ajd pisite malo o pefkiju.

koliko je trajekt od glife do evie, i u koje mesto trajekt pristaje na evii?

bilo bi super kad bi neko znao tacnu prepodnevnu satnicu trajekata iz glife, ili makar kad krece prvi za eviu.....mislim,dobro ce doci onima koji idu kolima,kao ja npr.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav,

Trajekt za Pefki je iz mesta Glyfa a prelazi se na ostrvo, mesto Agioskambos. Traje od 20 do 30 min.

cena: vozilo do 4.25m 11E a preko 13.2oE , odrasli 1.5E,deca 0.75E. Evo nekoliko Web adresa. Na prvom sajtusu i vremena polazaka trajekta, doduse na grckom ali razumecete. Pozdrav svima.

http://www.glyfaferries.gr/page_GREEK_1_1.htm

http://www.capri-sa.gr/en/evia.php

http://escapade.evasion.free.fr/site/Grece...rry_Pelion.html

post-652-1182983840_thumb.jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

jel putuje neko od vas u pefki 13-og jula

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Javljam se u ime grupe koja putuje 23. jula. Zelim da se zahvalim svima koji su nam prvim, za nas veoma korisnim informacijama priblizili Pefki. Iako imamo visegodisnjie iskustvo letovanja u razlicitim krajevima Grcke, Evia i Pefki su za sve nas velika nepoznanica. Bili bismo zahvalni kada bi neko napisao nesto o iznajmljivanju kola (tipovi kola, cene, uslovi iznajmljivanja), kao i poblize informacije o samim kucama. Takodje smo zainteresovani da cujemo Vasa iskustva sa izleta.

Veliki pozdrav svima koji su vec bili i onima koji ce tek da posete Pefki. B)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

e u kojoj ces kuci biti? vidimo se tamo 24.7. Mene veoma zanima da li panorama kuca ima uopste klimu. aranzman ide zajedno sa klimom a na slikama kuce nigde ne vidim kompresore klime!!! zanimljivo. slike ionako deluju kao da su slikane pre izuma klima uredjaja. i jako me zanima da li su vodici pri ruci uvek. prosle godine smo isli u sarti preko astra travela i na tome im svaka cast. dakle vodici nisu stedeli ni noge ni skutere ni vreme. veoma cesto su obilazili klijente i stalno je bio neko od njih dezuran u officu.

Izmenjeno (suki)
nema potrebe citirati ako se odgovara na predhodni post
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kako nas ima vise, bicemo smesteni u vise objekata od kojih samo Savas nema klime da joj ulepsavju fasadu, ali se najiskrenije nadam da cuce negde u pozadini (tako nas bar uverise u agenciji). U protivnom bice pakleno i bukvalno i figurativno. Jos uvek pamtim kako su nas uveravali da su noci u Olimpik beach-u podno Oimpa, bas prohladne, za cempercice. Naravno bile su toliko tople i sparne, da smo u nasem neklimatizovanom apartmanu ispod ploce imali kompletan ugodjaj mikrotalasne. Sto se tice predstavnika u mestu, iskreno se nadam da je ok. Svaka cast Astri, cula sam da su odlicni, ja na zalost, nisam bas imala srece sa predstavnicima u mestu. Najstrasnije je bilo u Neos Marmarasu (agencija Marmaras). Uplatili trokrevetne, dobili dvokrevetne studie (doneli nam doduse vojnicki krevet), nevidjeno prljave, sa zapusenom kanalizacijom i bez pokucstva. Predstavnik ne da nije ni jednom dosao, vec smo ga jedva ujurili po gradu. Na nase zalbe (nema dovoljno tanjira, stolica, casa, escajga...) samo je rekao, trebali ste da ponesete iz Beograda!!!! Posle ubedjivanja i svadje, poslao nas je u drugi prazan apartman da uzmemo sta nam treba. I tako i bi. Posle smo se zalili (nas je bilo u 3 apartmana) i dobili neki povracaj novca. Steta je sto agencija pokvari utisak o tako lepom mestu sa divnim plazama. I na Tasosu (Perla turs), me je sacekao prljav apartman sa zapusenom kanalizacijom( zivela sona kiselina, koja nam je spasila situaciju). Predstavnik je tamo bio dobar momak, ali nov u tom poslu, te stoga ne bas dobar turisticki radnik. Pokazao je razumevanje ali bez ikakve konkretne pomoci. Moram da napomenem da smo mi imali 4 apartmana, od kojih je samo ovaj jedan bio u katastrofalnom stanju, a ostali su bili korektni. Inace sa agencijom Perla turs sam letovala vise godina i mogu reci da su korektni. Malo sam izasla iz okvira teme, ali se nadam da ce ova iskustva bar nekome biti od male pomoci, mada se iskreno nadam da ostali nece imati slicnih situacija. :blink:

I dalje zeljno ocekujemo svaku novu informaciju o Eviji

Izmenjeno (suki)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Od agencije smo dobili vaucere, za ambasadu, na kojima pise da smo u kuci kostas a uplatili smo panoramu(nisam ja isao po vaucere,vec drugari), i na njihovo pitanje zasto,usledio je neozbiljan odgovor da to tako mora,kao svi se putnici vode na jednu kucu i da ne brinemo nista,jer na ugovoru pise da idemo u panoramu,a i vaucer je sa fudexovim memorandumom,a mi uplatili u spirittravelu. Zao mi je sto nisam ja bio po vaucere,jer me extremno nerviraju takve neozbiljne stvari i muvacine. U cemu je fora bre vise....i dokle cemo tako ici na nesigurno. Hocu bre lepo printan i ugovor i vaucer i necu da razmisljam vise da li ce biti ovako ili onako....i dobicu to ali 2050. godine u ovoj nasoj Srbiji.

ima li vesti iz druge ture,neke novosti....otvorise li se kafici,restorani i marketi ili da nosim vodu,pastetu i toalet papir iz Srbije? :P

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Trinaestog jula polazim na Eviu, ima li neko informacija o tome koliko traje put od Beograda do Pefkija? Znam da to umnogome zavisi od zadrzavanja na granicama, ali koliko su putovale dve prethodne grupe? Pozdrav svima koji krecu 13-og, a radujem se i grupi od 24-og posto ostajem dve smene!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ima li vesti iz druge ture? ....ili mozda treba napraviti novi naslov :)

dajte ljudi,voleo bih da znam sta me ceka tamo........

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ja krecem u petak!

jel ima neko jos informacija

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zelim vam srecan put,i lep provod u Pefkiju.Ocekujem izvestaj sa vaseg letovanja. :

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Evo, ljudi samo da vam kazem, danas sam kod mojih gledala slike i meni Pefki uopste ne izgleda toliko lose. Mislim da je problem bio sto tamo izgleda sve pocinje da radi kasnije, vidim da ima setaliste sa kaficima(doduse na slikama ne rade, ali su valjda proradili), kuce su ok, mestasce onako grcko, mozda malo vise ribarsko, ali simpaticno.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25995
    Ukupno tema
    867329
    Ukupno poruka