Putnica

PEFKI

3130 poruka u ovoj temi

Uh, ovo mi je bas bitna informacija.

U svakom slucaju, hvala!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Al isti vam djavo to je tu. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pre dve godine kada smo mi bili u Pefkiju, doktor je bio odmah tu kod apoteke.

Jedino ako su ga oterali ili se odselio u medjuvremenu.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Planirala sam da uplatim kucu Areti 1, ali, nisam imala nikakve informacije o toj kuci, a i radi mogucnosti da vodim trogodisnje unuce na letovanje, odustala sam od prvobitnog plana.

Muz i ja smo se odlucili da nam je bolja varijanta Nea Plaja, najvise zbog unuceta. 

Nisu ove dve destinacije za poredjenje, a da li smo pogresno odlucili, videcemo.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pa dobro mozda i dalje je tu :) 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ma sta brinete toliko lekar ovo ono....kao u Srbiji ima lekara???  Nece malom nista biti sem sto ce uzivati a to ne moze da mu skodi :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Reseno i uplaceno...Pefki druga polovina juna...

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Danas malo gledao Google Earth i ugledam (kada sam uvecao luku) ucrtanu brodsku ili trajekt liniju iz Pefkija do Agia Kirijaki na Pelionu :shokiran:

https://www.google.rs/maps/place/Pefki+342+00,+%D0%93%D1%80%D1%87%D0%BA%D0%B0/@39.0071634,23.2074772,357m/data=!3m1!1e3!4m5!3m4!1s0x14a72e3771d25829:0x63d4990c71b65c1f!8m2!3d39.0094028!4d23.2129746?hl=sr

Dosada nisam uocio taj detalj, Vrlo zanimljivo za jedan celodnevni izlet u sopstvenoj reziji. Agia Kirijaki izgleda predivno - za mene! Kao da je zaspalo u vremenu, lici na pravo ribarsko selo gde turizam nije cak ni u povoju. Doduse video sam da su obelezena dva objekta za smestaj i dva restorana, ima i mala plazica. A Trikeri je na samo 4,1km odatle. Pogled iz Trikerija je, barem po slikama koje sam nasao, nesto posebno.

Pitanje za one koji su bili vec u Pefkiju, znaju li nesto o toj trajekt (brod) liniji za Agiu Kirijaki, saobraca li (ili ne?), cene, red voznje. Da li je neko isao preko?

Molba za one koji ce pre mene ici u Pefki (idem u Septembru) da se raspitaju za red voznje, cene, saobraca li samo u sezoni ili je redovna linija?

Unapred se zahvaljujem na svim informacijama, ovo uvrstavam u plan za obilazak i to pod "must see"!!!

Da li je ovo neko proverio...Svaka informacija je dobrodosla.Ja sam isla u Agia Kirijaki ad sam bila na Pilionu..Ne bih da propustim ovu priliku..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

da li je neko bio u kuci Anna da nam podeli utiske..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26030
    Ukupno tema
    868463
    Ukupno poruka