Putnica

PEFKI

3092 poruke u ovoj temi

Drugar i ja planiramo da preko agencije uplatimo last minut Pefki.... 
Treba mi mala pomoc: da li neko ima iskustva sa Studiom Anna i sa studijom Talassa? Takodje me zanima kakve su trenutne cene hrane? 

Nadam se da uzivate :D 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Postoji li u Pefkiju rent-a-car ili bar opcija za rentanje skutera ? I kakve su cijene ?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav,zanima me kakva je situacija u pefkiju sa pronalazenjem smestaja na licu mesta?Isao bi krajem ovog meseca

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Поздрав свима, да ли неко ко се сећа може да ми каже на које излете на Евији води АРГУС ТУРС и које су им цене? Унапред захвалан.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja i moja zena dolazimo u Pefki 06.09..... volimo i mi pivo! :-)

Nas smestaj je negde na pola duzine plaze,

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav za sve one koji su trenutno u Pefki, i za one koji su vec bili,a posebno za one koji idu prvi put(kao muz i ja) :rolleyes:

Mnogo toga korisnog sam vec procitala na ovom forumu o izletima.plazama,tavernama tj.o hrani.....

Ono sto me zanima je vila Papadioti,iskustva?

Razmisljam i o izletu na Skopelos(Skiatos,obavezno), ali se bojim da zbog duzine puta ne pretrcimo

:neznam:ostrvo.

Mi putujemo 03.09 (aranzman od 04.09 Sabra) i nocimo u kampu Olympos beach(jednu noc)...da li je neko bio u ovom kampu?

Planiramo da rucamo u motelu Romansa (Veles).....kakva je tamo klopa?

Toliko za sada, a kad odemo postavljam prve slike i utiske :D

Volela bi da se neko javi ko u isto vreme ide u Pefke, da razmenimo informacije, a mozda i odemo na pice kad budemo tamo:rolleyes:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Helidon, mi putujemo 24.08 preko Sabre, vila Papadioti, pa ti javljam utiske. Prvi put idemo , tako da nam je  sve potpuno novo i nepoznato,

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav za sve one koji su trenutno u Pefki, i za one koji su vec bili,a posebno za one koji idu prvi put(kao muz i ja) :rolleyes:

Mnogo toga korisnog sam vec procitala na ovom forumu o izletima.plazama,tavernama tj.o hrani.....

Ono sto me zanima je vila Papadioti,iskustva?

Razmisljam i o izletu na Skopelos(Skiatos,obavezno), ali se bojim da zbog duzine puta ne pretrcimo

:neznam:ostrvo.

Mi putujemo 03.09 (aranzman od 04.09 Sabra) i nocimo u kampu Olympos beach(jednu noc)...da li je neko bio u ovom kampu?

Planiramo da rucamo u motelu Romansa (Veles).....kakva je tamo klopa?

Toliko za sada, a kad odemo postavljam prve slike i utiske :D

Volela bi da se neko javi ko u isto vreme ide u Pefke, da razmenimo informacije, a mozda i odemo na pice kad budemo tamo:rolleyes:

Mi krećemo 6.09. Takođe prvi put, muž i ja. Bićemo u kući Iliovasilema. ?

Izmenjeno (Zvrle84)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Helidon, mi putujemo 24.08 preko Sabre, vila Papadioti, pa ti javljam utiske. Prvi put idemo , tako da nam je  sve potpuno novo i nepoznato,

Super, iz prve ruke :-)........Srecan vam put!!!......Cuvajte nam vilu i Pefki :-)

Mi krećemo 6.09. Takođe prvi put, muž i ja. Bićemo u kući Iliovasilema. ?

Neznam gde je ta kuca, ali mislim da su sve kuce jako blizu setalista i plaze, jer je malo mesto.Javljam se sa prvim utiscima, jer smo mi od 04.09......i vec znamo sve :D

Ja i moja zena dolazimo u Pefki 06.09..... volimo i mi pivo! :-)

Nas smestaj je negde na pola duzine plaze,

Mi dolazimo prvi (04,09) i cekamo vas :D.....Srbija u malom Pefkiju :srce:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Super, iz prve ruke :-)........Srecan vam put!!!......Cuvajte nam vilu i Pefki :-)

Neznam gde je ta kuca, ali mislim da su sve kuce jako blizu setalista i plaze, jer je malo mesto.Javljam se sa prvim utiscima, jer smo mi od 04.09......i vec znamo sve :D

Mi dolazimo prvi (04,09) i cekamo vas :D.....Srbija u malom Pefkiju :srce:

Auuuu! Šta ga nas je ???

Ohladite nam neko pivo do 6. :-) 

I šmeknite gde ima dobar giros. 

I eto nas brzo :-) 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Auuuu! Šta ga nas je ???

Ohladite nam neko pivo do 6. :-) 

I šmeknite gde ima dobar giros. 

I eto nas brzo :-)

Sta da smeknemo:rolleyes: ima da sve smazemo i zalijemo ohlađenim pivom:D.....Srbija do Pefkija :srce:.....mi vec zaokruzujemo dane,

A kako smo resili da krenemo dan ranije i nocimo u kampu Olympos Beach,Plaka....mi smo vec tamo (u mislima)

Danas je i dusek kupljen, jer kako bez njega da se prezivi, kaze moja jaca polovina :neznam:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sta da smeknemo:rolleyes: ima da sve smazemo i zalijemo ohlađenim pivom:D.....Srbija do Pefkija :srce:.....mi vec zaokruzujemo dane,

A kako smo resili da krenemo dan ranije i nocimo u kampu Olympos Beach,Plaka....mi smo vec tamo (u mislima)

Danas je i dusek kupljen, jer kako bez njega da se prezivi, kaze moja jaca polovina :neznam:

Ja nagovaram moju jaču polovinu da kupimo dušek flamingosa  :D

Ako mi plan uspe, znak raspoznavanja na plaži-flamingos ili jednorog (zavisi šta nađemo na akciji :hahaha:

Blago vama, vi ćete pre nas. 

Mi takođe jedva čekamo more.:kapetan:

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Supruga i ja smo bili prošlog septembra (8-19) i utisci fu fenomenalni.

More zna da bude nešto hladnije i nije potrebno bežati od sunca u podne.

Sva dešavanja su na šetalištu. Obavezno treba ići na izlet i videti Skijatos ili Scopelos brodom Argonaftis (agencija Trogadas). Žurka u povratku je legendarna. :D Treba se prošetati do obližnjeg sema Asimini i ići na domaće vino u tavernu Nikos. Posle toga posetiti 2500 godina staru maslinu na brdu iznad sela Artemisio, predivno, pogled sa brda svakako. Naspram masline je poprište slavne pomorske bitke između Persijanaca i Grka (naporedo sa bitkom kod Termopila).

Jedina zamerka Pefkiju je to što u septembru već nestaje robe u prodavnicama (pogotovo suvenira) a jedini odgovor što ih nema je: "pa eto kraj je sezone". :neznam:

Srećno svima koji idu u Pefki - uživajte!!!:D

p.s.

Ko je ribolovac - ponesite opremu . . .

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Supruga i ja smo bili prošlog septembra (8-19) i utisci fu fenomenalni.

More zna da bude nešto hladnije i nije potrebno bežati od sunca u podne.

Sva dešavanja su na šetalištu. Obavezno treba ići na izlet i videti Skijatos ili Scopelos brodom Argonaftis (agencija Trogadas). Žurka u povratku je legendarna. :D Treba se prošetati do obližnjeg sema Asimini i ići na domaće vino u tavernu Nikos. Posle toga posetiti 2500 godina staru maslinu na brdu iznad sela Artemisio, predivno, pogled sa brda svakako. Naspram masline je poprište slavne pomorske bitke između Persijanaca i Grka (naporedo sa bitkom kod Termopila).

Jedina zamerka Pefkiju je to što u septembru već nestaje robe u prodavnicama (pogotovo suvenira) a jedini odgovor što ih nema je: "pa eto kraj je sezone". :neznam:

Srećno svima koji idu u Pefki - uživajte!!!:D

p.s.

Ko je ribolovac - ponesite opremu . . .

Hvala na preporukama(za vino) :D

Mi prvi put idemo, pa nam je svaka informacija dobro dosla :rolleyes:

Nisam od onih koji idu naslepo pa onda kukaju kako im je dosadno :neznam:

Grcka je divna i svako mesto ima svoju draz, a ako samo lezis na plazi i jedan Santorini moze da te ostavi ravnodusnim:neznam:

Zato krenimo u osvajanje i manje atraktivnih mesta :D:srce:

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25910
    Ukupno tema
    863058
    Ukupno poruka