Putnica

PEFKI

3081 poruka u ovoj temi

U toku je pozar na Eviji, iznad Pefkija :sad:, gore sume, videla sam 4 fotografije.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U toku je pozar na Eviji, iznad Pefkija :sad:, gore sume, videla sam 4 fotografije.

Zagasili

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Stigli jutros :D. Nema sunca, oblacno,od kasno popodne kisa pada, pljusak,kazu da ce padati celu noc. OK,to je visa sila. Vila Makris je sve kako pise, najbrzi moguci internet, klima besplatna, terasica gleda direktno na more, u samom centru... Ovo je mesto za pravi odmor. Cene u marketima kao i u Beogradu, a ima stavki i jeftinijih. 

Izlet u Skijatos 19€, Atina 38, Egina (hodocasce Sv. Nektariju Eginskom) 50€.

Izmenjeno (legionar81)
4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Stigli jutros :D. Nema sunca, oblacno,od kasno popodne kisa pada, pljusak,kazu da ce padati celu noc. OK,to je visa sila. Vila Makris je sve kako pise, najbrzi moguci internet, klima besplatna, terasica gleda direktno na more, u samom centru... Ovo je mesto za pravi odmor. Cene u marketima kao i u Beogradu, a ima stavki i jeftinijih. 

Izlet u Skijatos 19€, Atina 38, Egina (hodocasce Sv. Nektariju Eginskom) 50€.

Pozdrav legione :)

Imas preko Fly cluba skijatos za 16€, skopelos i alonisos su 25€+4€ bus na alonisosu (ili skopelosu) koji vodi od plaze do centra grada.

Preko koje agencije si gledao izlete?

Mi smo svratili samo u Fly club, rade iskljucivo skijatos i skopelos+alonisos, moramo da vidimo i u ostalim, mada se ova zena kune da su najjeftini :)

Izmenjeno (aleksandar90)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I pre dve godine su bili najpovoljniji!

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bili smo tamo kad je izbio požar. Nije ugrozio samo mesto, bio je na brdu oko 300-400m od prvih kuća. Spustilo se dosta dima na Pefki, ipak je bilo blizu. Kanader polio 15-ak puta i ugasio, gašenje je trajalo 3-4 sata. Svaka mu čast, vidi se da su utrenirani profesionalci.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav za sve one koji su trenutno u Pefki, i za one koji su vec bili,a posebno za one koji idu prvi put(kao muz i ja) :rolleyes:

Mnogo toga korisnog sam vec procitala na ovom forumu o izletima.plazama,tavernama tj.o hrani.....

Ono sto me zanima je vila Papadioti,iskustva?

Razmisljam i o izletu na Skopelos(Skiatos,obavezno), ali se bojim da zbog duzine puta ne pretrcimo

:neznam:ostrvo.

Mi putujemo 03.09 (aranzman od 04.09 Sabra) i nocimo u kampu Olympos beach(jednu noc)...da li je neko bio u ovom kampu?

Planiramo da rucamo u motelu Romansa (Veles).....kakva je tamo klopa?

Toliko za sada, a kad odemo postavljam prve slike i utiske :D

Volela bi da se neko javi ko u isto vreme ide u Pefke, da razmenimo informacije, a mozda i odemo na pice kad budemo tamo:rolleyes:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pa ne znam za Skopelos ali sto se Skijatosa tice imate 3h za grad posle opet na brod i do plaze Kukunarijes gde ste isto 3h i onda nazad za Pefki

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav za sve one koji su trenutno u Pefki, i za one koji su vec bili,a posebno za one koji idu prvi put(kao muz i ja) :rolleyes:

Mnogo toga korisnog sam vec procitala na ovom forumu o izletima.plazama,tavernama tj.o hrani.....

Razmisljam i o izletu na Skopelos(Skiatos,obavezno), ali se bojim da zbog duzine puta ne pretrcimo

Mi putujemo 03.09 (aranzman od 04.09 Sabra) i nocimo u kampu Olympos beach(jednu noc)...da li je neko bio u ovom kampu?

Volela bi da se neko javi ko u isto vreme ide u Pefke, da razmenimo informacije, a mozda i odemo na pice kad budemo tamo:rolleyes:

Пападиоти вам је бомбоница, власница и њена кева су скроз супер. Кеву додуше ништа живо нисмо разумели јер прича само грчки али смо се за 15 дана сити испричали са женом, чак нам је запаковала и њихово домаће слатко кад смо кренули. Ако идете колима вила има сопствени паркинг. Ми смо били у апартману на приземљу. Воде има увек, посуђе оно основно, вајерлес је јако солидан и што је најбитније јако је чисто. Смештај и намештај су додуше мало старији али јако добро одржавани. И оно што је мене изузетно одушевило је то што је кухиња одвојена од спаваћег дела иако је апартман био 1/2.

Биће вам лепо, уживајте.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Dopada mi se ovo "bombonica":D...Hvala @zareasus ?

Pa ne znam za Skopelos ali sto se Skijatosa tice imate 3h za grad posle opet na brod i do plaze Kukunarijes gde ste isto 3h i onda nazad za Pefki

To mi je ok,.....Skopelos mi je diskutabilan. a tako sam zelela stazama Mamma mia :srce:.....mozda jednog dana uplatim samo Skopelos :rolleyes:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi krećemo 07,09. takodje pvi put,bićemo u vili Hrisi.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi krećemo 07,09. takodje pvi put,bićemo u vili Hrisi.

??? vidimo se na setalistu....javite se gde pijete pivo ili vino, da svratimo?.Mizda smo i blizu sa vilama...samo da provalim gde je koja??

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Dopada mi se ovo "bombonica":D...Hvala @zareasus ?

To mi je ok,.....Skopelos mi je diskutabilan. a tako sam zelela stazama Mamma mia :srce:.....mozda jednog dana uplatim samo Skopelos :rolleyes:

Pa raspalite i na Skijatos i na Skopelos sta fali :P

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

??? vidimo se na setalistu....javite se gde pijete pivo ili vino, da svratimo?.Mizda smo i blizu sa vilama...samo da provalim gde je koja??

Dogovoreno  ;)

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25889
    Ukupno tema
    862325
    Ukupno poruka