Putnica

PEFKI

3130 poruka u ovoj temi

Parkiras se gde hoces ....na bilo koje mesto prikladno za parking

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

gordanfles

U Pefkiju nema obelezenih mesta za parkiranje. U Vasem slucaju ,preko puta vile je plaza i imate  iza letnjih basti prema plazi puno slobodnih mesta.Tu ostavljaju auto svi koji dolaze na plazu ili u restorane.Nikada nije bilo problema sa mestom za auto, a tu ima i hlada.Pozdrav i lep provod u malom ali mirnom i prijatnom mestu sa prelepom plazom...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je neko boravio u vili Marica? Ne nađoh skoro ništa o njoj na forumu, tako da je svaka informacija dobrodošla. Hvala!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala svima na odgovorima. Sad samo da dodje taj dan i ajmooo :))

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav,ima li neko iskustva sa vilom Zinom u Pefkiju? 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Muz i ja smo bili u Pefkiju 2017 godine a mesto nam se dopalo toliko da bismo ponovo isli, ali pored tolikih lepota u Grckoj koje jos nismo istrazili nekako nam glupo :) ove godine idemo u Sivotu. 

Elem, Pefki od srca preporucujem ako vam treba pravi odmor od gradskog stresa, guzve, jurnjave... suncobran-lezaljka-knjiga-kafa-tip-odmora. Mirno je i prostrano, nema guzve na plazi, imate gde i da setate i osamite se, slusate talase i gledate zalazak sunca koji je u ovom delu Evije - bozanstven. 

Takodje vazan bonus je i to sto je sve vrlo povoljno, mislim na restorane. Mi smo ponekad imali veceru tik uz more koju smo jedva mogli pojesti za oko 16e. 

Bili smo smesteni u vili VIOLETA - cisto, uredno, terasa prostrana, sve sasvim dobro. Smestaj nam nije najvaznija stavka, tu samo prespavamo i tusnemo se. Organizator putovanja - Sabra, i zaista sve pohvale za profesionalne vodice, kako u busu tako i u samom Pefkiju. Ako nekom treba jos informacija pisite. 

Svima koji su odabrali Eviju za leto 2019 zelim sjajan odmor i mnooogo uzivanja. 

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Poštovani, idemo ove godine u Asmini pored Pefke. Ja, supruga i dvoje dece. Interesuje nas da li u Asmini postoji šetalište, kafići, i prodavnice...? Da li može do Pefkija lako da se ide uveče u grad. Šta ima da se obiđe u blizini (pešaka)? Da li ima izlet do manastira Sv Jovana Rusa? Kakvih plaža ima?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Asmini je malo selo. Iza crkve je mali trg. Tu ima par prodavnica, apoteka i pekara. Plaža je ispred crkve. U jednom delu (levo od doka) imate plažu sa velikim oblutcima, a delom pesak (uz sam dok). Sa doka može da se skače u more. Tu ima nekoliko restorana pored mora. Do Pefkija se može doći glavnim putem pored već pomenute pekare ili pored plaže. Od Asminija se ide uzbrdo, pa druga ulica levo. Iz prve ulice se dolazi iz pravca plaže. Da budete sigurni da niste pogrešili, videćete vatrogasce koji tu dežuraju. Od Asminija do Pefkija treba vam 15-ak minuta.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Asmini je mnogo manji od Pefkija i samim tim ima i manje sadrzaja. Prosetacete sigurno do Pefkija po danu i otici na kupanje pa cete videti sta ima u ponudi i odluciti sta vam je bolja opcija za vecernji izlazak i setnju.

Otidjite ne google street wiev i pogledajte malo oba mesta, bice vam to dobra priprema za ono sta vas tamo ceka, jer ljudi cesto odu negde sa prevelikim ocekivanjima i onda se, najcesce neopravdano, razocaraju nekim mestom. 

Sto se tice obilazenja nekih mesta pesaka, posto idete sa decom, mislim da vam je jedino interesantno otici do vodopada iznad Pefkija. Neznam sada tacno koliko ima do tamo (mislim negde oko 4km od luke u Pefkiju) pa morate znati koliko ste spremni vi i deca da pesacite po suncu do tamo i natrag.

Probajte da sto vise iscitate sa teme o Asminiju i Pefkiju, dosta toga sam opisao u slici i reci, ima i poneka mapa kako stici do nekih mesta, plaza, opisi plaza i slicno. 

Ima i ranijih opisa drugih clanova koji su meni puno pomogli.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Dragi moji, ima li koga u Pefkiju,ja dolazim 20.06.u vilu Panorama, ako imate neku informaciju o vili molim vas podelite, da se na vreme pripremim :))

Izmenjeno (Biljka M.)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li neko zna nešto o vili Mimika

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima.Razmišljamo da ove godine idemo u Pefki,aranžman od 08.09.-17.09.Da li je u tom periodu more hladno ?Da li ima meduza?Takodje me zanima kakve su cene po marketima i restoranima,cene izleta do Skiatosa i ostrva ,da li su nešto niže nego u jeku sezone?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pa tesko da more bude hladno tada. Cene su skroz ok i u odnosu na ostatak Grcke povoljne. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je neko trenutno u Pefkiju?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Danas pristigli u Pefki i Mimiku,kompletan utisak super.:D:D

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26052
    Ukupno tema
    869370
    Ukupno poruka