Putnica

PEFKI

3130 poruka u ovoj temi

Da li neko ima jos koju informaciju o Evii? Posto je totalna ludnica, tj sve je skoro rasprodato za Grcku u junu, moji jedva nekako uplatise Pefki. Oni nisu bas nesto zahtevni, ali mene zanima kako je jer sam i ja razmisljala o tome, najvise zbog izleta na Skiatos, Skopelos i sl. Oni su stariji pa znam da nece zujati po ostrvu, tako da necu imati bas prave informacije.Ako neko ima jos neke informacije ili neki dobar sajt... :rolleyes:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala, nije los sajt,dobila sam i cd od Spirittravela, gledam ga stalno i sve vise mi se svidja. Veliko je ostrvo, pa izgleda ima svasta. Moji su u prvoj turi, pa jedva cekam da cujem utiske. :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Znam da ce se javiti prvo oni koji ce reci da se ovom ostrvu "vec pisalo", ali ja nisam uspela da pronadjem ijedan vredan podatak.

Molim ljude koji su bili, a raspitivali su se prosle godine pre polaska, da mi odgovore kako su prosli, i da li bi otisli ponovo. Dakle, kakve su plaze, temperatura v. i v. u junu, sta ste radili da se zabavite van apartmana, kakvi su izleti van Pefke, cene hrane u marketima i u restoranima, cene picha, itd, kao i koji su apartmani najbolji.

U zamenu nudim odgovore na pitanja o Neos Marmarasu (Grcka), Hurgadi, letovalistu Stella di Mare i Kairu (Egipat) i Kusadasi (Turska)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Tesko da ces dobiti odgovor koji trazis jer je Evia od ove godine prvi put u ponudi.

Zato se nadamo da ces ti biti ta koja ce po povratku da napise kako je tamo :) .

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ko sto rekoh, moji idu u prvoj turi, pa cu javiti.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

isao bih kolima u pefki,pa da li neko zna koliko ima km od bgd-a do trajekta za pefki?

vidim da je sve E75 auto put. prosle godine sam isao u sarti (halkidiki), pa odande kolima za meteore (rekli mi da ima 200km,a ono 450km do meteora),tako da put vecim delom poznajem,sve do larise.

ili makar ako neko zna koliko ima od soluna do trajekta.

hvala unapred

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Imate nesto na forumu krstarice-turizam i putovanja taze o Evii-bio nas covek pa napisao utiske...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

vidim da je prva tura od 14.juna, pa ako nekome,ko ide tom prvom turom,nije tesko da iz nekog internet-kafea u Pefkiju, samo posalje poruku ovde na forum, da li da menjam aranzman za nesto drugo ili da ipak vredi otici tamo....pa bio bih jako,jako,jako zahvalan

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Moji su u prvoj turi i kad se budem cula sa njima, napisacu utiske, posto nema sanse da se oni jave iz internet cafe-a. :lol:

Ne znam da li si dobio cd u agenciji, ali meni izgleda zanimljivo. Pogotovu, ako ides kolima, ili iznajmis, pa malo obidjes.

Izmenjeno (suki)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Moji su u prvoj turi i kad se budem cula sa njima, napisacu utiske, posto nema sanse da se oni jave iz internet cafe-a. :lol:

Ne znam da li si dobio cd u agenciji, ali meni izgleda zanimljivo. Pogotovu, ako ides kolima, ili iznajmis, pa malo obidjes.

cd? nisam dobio.zvacu sutra spirit. ako ima nekih normalnih fotki na tom cd-u,moim te postavi ih ovde,jer izgoreh da vidim normalnu fotku pefkija. malo to nervira kod agencija,kao da nisu bili tamo uopste,nego samo postavili ponudu.jako malo slika imaju po svojim sajtovima,a i te sto su postavili,deluju ocajno. ok,fotke apartmana su u redu,i razumem da zele da i fotke apartmana ostave neki dojam,ali bre,necu 24 sata biti u sobi u uzivati u lepom namestaju i cistom podu! fotke plaza nikakve,kao i samog mesta. sto je jos gore,ni na googlu nema nista.mesto kao da ne postoji ni na jednoj turistickoj mapi sveta.

Moje misljenje je da su agencije mogle malo da se potrude vise,bar je digitalna fotografija jeftina sada. od 30 fotki koje su postavili na sajtu,10 je skoro prazno setaliste a 20 prazna plaza!?! nista od samog mesta pefki nema,kafici,radnje,neka znacajna dogadjanja i to....nula,narocito je su ocajne fotke stidia panorama,koje je agencija skinula sa njihovog sajta....pa to je neverovatno da neko moze takve fotke da objavi uopste.slike,kao da si iz 1970-tih.pozutele od stajanja...2 megapixela sa mobilnog aparata je svemirsko cudo za tog umetnika.

ajd molim te ili postavi fotke neke ovde ili mi posalji na tanzemyu@yahoo.com

hvala unapred mnogo

Izmenjeno (tantor)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Izvini, nisam stigla ranije da ti odgovorim, ne znam da li si u medjuvremenu nabavio cd. Gledala sam, slika nema, ima slajdova, ali to je spakovano u film. Meni se svidja, nekako mi je neobicno ostrvo, veliko je pa ima svasta, a opet mi se ne cini da je toliko komercijalizovano, pa je nekako spoj novog i starog. Od Pefkija sam videla plaze koje su sasvim pristojne, nisu velicanstvene kao na nekim ostrvima, mada mislim da na samoj Eviji ima i takvih. Ono sto meni lici na centar, tj. neku glavnu ulicu, deluje mi dugacko i onako malo poplocano kao npr. Knez. Vidim da ima dosta kafica i restorana sa obe strane te ulice, mada mi deluje da nije nesto puno veliko mesto. Ali mi zato glavni grad ostrva, bar na filmu,deluje impozantno. Imas i Edipsos 30 km od Pefkija, cuvenu banju, a kazu i da je prelep gradic. Vidim da je ostrvo izgleda i raj za surfere, samo ne znam koji deo tacno. I tako, ima svasta na Eviji, uostalom drugo je ostrvo po velicini. Meni je film bas dobar, insistiraj da ti daju cd.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

nisam imao vremena danas da trknem u agenciju....ali hocu,sigurno. Hvala u svakom slucaju. posto idemo kolima, trazio sam tajming trajekata, i ako neko ide isto kolima,treba da zna da se pre 5 i 30 ujutro ne pojavljuje u glifi (mesto polaska trajekta),onda ima (cini mi se) tek u 7 i 30 pa onda na svaki sat. jedino sto jos ne znam su cene trajekta,kao ni cene za kola. ukupno od beograda do glife ima oko 860km. posto trajekt cini mi se ide do edipsosa,a suki kaze da ima 30km do pefkija,znaci ima oko 900 km ukupno. takodje na

http://www.viamichelin.com ima sve detaljno autom kuda,kako ,sta....extra sajt....neko ga je na drugoj temi pomenuo

suki hvala puno

Izmenjeno (tantor)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ne ne, trajekt ide do agio kamposa

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26040
    Ukupno tema
    868972
    Ukupno poruka