Putnica

PEFKI

3157 poruka u ovoj temi

Pre 9 sati, jelenabata je rekao/la:

Nema stari/novi put. To je taj jedan kao na videu. Od skretanja sa magistrale ima 30km do Lihadonisia.

Inače, trenutne cene izleta IZ EDIPSOSA su:

Skiatos, 28€

Atina, 30€

Krstarenje oko Lihadonisie (obrok)- 25€

Poludnevni Prokopi, Sveti David, Vodopadi...12€

Očekujem da dobijem informaciju za cene izleta iz Pefkija pa ću vas obavestiti i o tome.

evo zašto kažem novi put

https://www.google.com/maps/@38.8844867,23.0407345,3a,34.9y,264.65h,83.09t/data=!3m6!1e1!3m4!1s9t7fwW9NrfAT67dCAqk6xQ!2e0!7i13312!8i6656

po gugl mapama ovo se gradilo 2012. g, i nije bio završen

a ovo je stari put, kod pumpe desno pa pravo na obalu

https://www.google.com/maps/@38.8809076,23.0409888,3a,75y,267.09h,75.83t/data=!3m6!1e1!3m4!1s9ZFnEXe1JNHXD_LcxlzlDQ!2e0!7i13312!8i6656

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

IMG_20160613_095445.JPG

Cene sam ja dopisala a Lihadonisija je 30 eura za odrasle a 22 za decu.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

kad vidim ovaj cenovnik iskreno mi je žao ljudi koji dolaze autobusom i zavise od agencije

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Tamo ima cak tri agencije koje organizuju izlete pa treba birati najpovoljniju.Mi smo prosle godine isli na Skiatos za 10 evra a deca nisu nista placala.Opisala sam izlet i imenovala agenciju na nekoj od prethodnih strana.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pratim forume na sajtu nekoliko godina unazad i ne volim nešto da pišem, ali posle vidjenja ovog cenovnika stvarno moram da prokomentarišem. Ovo je najblaže rečeno BEZOBRAZLUK. Čim su naši ljudi taman "malo" krenuli na Eviu, prevarantske agencije se bacile na "dranje kože". Ljudi, nađite smeštaj u ličnoj režiji na NET-u, idite automobilom, organizujte se sa nekim ko je već autom tu. Nemojte da poklanjate svoj novac ovim derikožama! Mi smo ove godine u Agiokammposu, cena je 18e po danu (dvoje dece, supruga i ja), naravno idemo autom da bismo sve obišli...sem Skiathosa (gde smo već letovali i čiji obilazak preporučujem). Smeštaj je naravno na plaži, a ne kao što naše agencije rade 200-300-500 metara od mora...

23w1yf8.jpg

Izmenjeno (Dzek Denijels)
4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Upravo sam se vratila sa Evie, tačnije iz Pefkija. Od izleta koje je agencija organizovala išla sam u Edipsos i na Skiatos, baš po cenovniku koji je Nancy74 postavila. Izlet u Edipsos je bio prvenstveno koristan, obzirom da smo se izbanjali u jednoj od čuvenih banja, obišli prelep grad..i  u povratku svratili u Lidl kog u Pefkiju nema, a trebalo se snabdeti svim i svačim već u prvim danima. Što se izleta na Skiatos tiče, on “vredi svaku paru”, ne samo zbog same lepote Skiatosa i kupanja na jednoj od 10 najlepših plaža na svetu, već i zbog toga što je organizacija bila fantastična, što su nam pokazane sve znamenitosti, ukazano na mesta koja bi trebalo videti, na cene.. a ujedno smo bili upozoreni gde ne bi trebalo ni kročiti baš zbog cena koje nama apsolutno ne bi bile pristupačne. Dakle, osim istorijskih, upoznati smo sa mnogim drugim, bitnim podacima, nismo bili prepušteni sami sebi i  tumaranju gradom..  Imali smo slobodno vreme za šetnju, kao i za kupanje na pomenutoj plaži (Kukunaries), a ujedno nismo mogli imati nikakav problem  jer smo o svemu u toku puta obavešteni i upozoreni od  strane našeg vodiča.,što svakako u sopstvenoj režiji ne bi bio slučaj. Svakako ću napisati malo detaljniji opis ovog letovanja, dok mi se još malo slegnu utisci, s obzirom na to da sam se juče vratila iz Pefkija. Još samo moram da dodam da sam letovala preko agencije Monix prvi put u životu i da sam ne samo prezadovoljna, već i oduševljena kompletnim  tretmanom , od samog puta do dočeka na Eviji i kompletnom posvećenošću svih ljudi iz agencije prema svojim  turistima.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

za LAZA

aha... to je put uz plažu Sv. Nikole... sada je put urađen i to je ovaj što je na snimku

Izmenjeno (jelenabata)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

moze li neko da mi kaze polaske tih autobusa iz Edipsosa do Isitae I onda do Pefkija? isli bismo busem do Pefkija pa na izlet na Skijatos. iz Edipsosa je 28e po osobi sto za 10e vise nego iz Pefkija. 

da li bi to s busem bilo izvodljivo? kojim danom je izlet iz Pefkija na Skijatos?

ja nadjoh u Edipsosu letak za izlet na Vulkansa po 12e sa brodom Haralampije . petak I subota u 10h polaza a povratak u 16h. pa eto ko zeli bez rucka da ide ima I ta opcija...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@Viktorija357   Kacila sam ja te polaske iz Ed. i Ist., imate na strani 136.

Znaci, At.je poksupela, a Sk.su spustili, mada je skuplji u odnosu na 2015.

Mi u Atinu idemo sami na 3 noci,a na Sk,cu ici bilo koliko da je, ali stvarno je bezobrazno1

Izmenjeno (Tirkizna)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

nadjoh. nekako sam ih bila preskocila. nemoguce se uklopiti u red voznje I vratitI do zadnjeg busa. 20e vise mi izgleda ne gine.

ako ko ima neke ideje ili informacije neka pise.

inace Edipsos mi je lijep, izvorI banjske vode ekstra ali more mi prehladno za kupanje.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

kako je opalo interesovanje za ovu temu u odnosu na proslu godinu...a vec je skoro kraj juna

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

cekaj malo da ja odem i da se vratim :)

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Pre 50 minuta, domestico je rekao/la:

kako je opalo interesovanje za ovu temu u odnosu na proslu godinu...a vec je skoro kraj juna

Prebudzili su cene aranzmana u odnosu na prethodne godine.Mi smo prosle godine bili u Pefkiju i da sada treba da idem ponovo na Eviju,sigurno bih izabrala neko drugo mesto.

Izmenjeno (nesacaca)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja idem u Pefki pocetkom avgusta. Ono sto me brine jeste vremenska prognoza. Gledala sam dugorocnu i skoro ceo jul i avgust pokazuje 24,25,26 uz neku kisu,oluju,grmljavinu. To mi je totalno pokvarilo utisak.  Znam da su za Grcku,narocito za to doba godine neverovatno visoke  temperature,pa se nadam da je neka greska. :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

daj bože da budu takve temperature ali bojim se da neće...uvek je tamo vrućina

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26852
    Ukupno tema
    901749
    Ukupno poruka