Putnica

PEFKI

3160 poruka u ovoj temi

Pre 17 sat, acasim75 je rekao/la:

hvala, interesuje me dali mogu deci tamo izronim neke skoljke, zvezde hobotnice i druge morske ale... 

Iz mog iskustva rekao bih da tamo nema "morskih nemani" niti sam video neke nazovimo ronioce sa opremom.Skoljki nema ni na plazi,sem sto sam na velikom kamenju kojim je zasticen dok, video male jezeve ,i to samo na tom mestu.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hvala puno !!!

bas retko ko opisuje floru i faunu mora,uglavnom se smestaj opisuje a nekima je to manje bitno,pozdrav!

Izmenjeno (acasim75)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 30.6.2015. at 18:27, nnnesa je rekao/la:

Vratili smo se iz Pefkija, pa da malo opisem svoje utiske :)

...

I mi smo prošle godine bili u vili Eleni preko Trim travela, i potpuno se slažem sa svim što ste napisali. Jedino, nismo obilazili Asimini, pa Vas molim ako možete da opišete plažu. Naši prijatelji su zainteresovani za ovaj aranžman, a imaju mlađu decu nego mi, pa im je zgodnije ako je bliža nego u Pefkiju. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima,

zanima me da li u Pefkiju mogu da se iznajme bicikle ili skuteri i koje su cene. Takođe me zanima kakav je gradski prevoz i da li ostrvo može da se obiđe na taj način?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 2 sata, ceca1988 je rekao/la:

Pozdrav svima,

zanima me da li u Pefkiju mogu da se iznajme bicikle ili skuteri i koje su cene. Takođe me zanima kakav je gradski prevoz i da li ostrvo može da se obiđe na taj način?

Nesto nisam video prosle god. da ima takvih stvari,

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@ceca1988

bicikli su mogli da se iznajme i cena je bila 7evra po danu. Gradski (ostrvski) prevoz nije baš najbolji, tako da obilazak ostrva na taj način nije moguć pogotovo kada se zna koliko je ostrvo. Najbolja varjanta je sopstveno vozilo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 3 sata, ceca1988 je rekao/la:

Pozdrav svima,

zanima me da li u Pefkiju mogu da se iznajme bicikle ili skuteri i koje su cene. Takođe me zanima kakav je gradski prevoz i da li ostrvo može da se obiđe na taj način?

ima ta mogucnost ali nije jeftino,ima iznamljivanje automobila ali je skupo,gradski prevoz je skup,mesto je slabo(lite)

 

Ja vam ne preporucujem ovo mesto,bolje izaberite Nei pori,Pefkohori ili Tasos,ima jos jedno lepo mesto Asprovalta.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima koliko vas ima :),

Verenik i ja smo uplatili ove godine aranzman u Pefkiju preko Sim tursa. Idemo krajem jula u vilu Titsu. U agenciji su nam rekli da je vila relativno nova i da se nalazi u prvom redu vila do plaze... mene zanima da li je neko bio, video ili cuo nesto o toj vili? Druga stvar, negde sam procitala da moze da se iznajmi skuter (8€), da li preporucujete to kao prevozno sredstvo za po ostrvu i koje plaze obavezno obici? P.s. jedva cekaaam odmooor!!! :rolleyes:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sto ce tice vile cini mi se da sam je video prosle god, i da je malo dalje od centra tj Galinija, lepo izgleda spolja a taj deo plaze mi se nije svideo, jer nigde nisam video lezaljke... sad ko sta voli mozda vi necete na lezaljke. A za skuter nisam upucen, ako jos nesto treba pitaj, meni se dopalo tako da i ove god idemo.

Izmenjeno (suki)
nema potrebe da se citira post iznad vaseg
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sledećeg petka krećemo na Eviu pa ću vam preneti svoje utiske čim se vratim. Zna li neko da mi kaže ima li tamo komaraca?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 59 minuta, Nancy74 je rekao/la:

Sledećeg petka krećemo na Eviu pa ću vam preneti svoje utiske čim se vratim. Zna li neko da mi kaže ima li tamo komaraca?

Prošle godine od 25.6.-5.7. nisam srela nijednog :)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 19 sat, domestico je rekao/la:

Sto ce tice vile cini mi se da sam je video prosle god, i da je malo dalje od centra tj Galinija, lepo izgleda spolja a taj deo plaze mi se nije svideo, jer nigde nisam video lezaljke... sad ko sta voli mozda vi necete na lezaljke. A za skuter nisam upucen, ako jos nesto treba pitaj, meni se dopalo tako da i ove god idemo.

E steta za lezaljke...ali sta da se radi...moracemo da prosetamo :/! U planu nam je da obidjemo sto vise plaza: pesaka, skuterom, autobusom, brodicem :D! Reci mi kako stvari stoje sa autobuskim prevozom po ostrvu? Procitala sam da iz Pefkija ide neki bas...kako to funkcionise? Isto tako sam negde nasla da bas ide i do Edipsosa, cini mi se 1,5e karta? Da li moze i do drugih mesta da se stigne tako? Hvala na informacijama...sve mi znaci :)))!

Izmenjeno (Pirueta89)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 25.5.2016. at 10:01, milepile2611 je rekao/la:

Prošle godine od 25.6.-5.7. nisam srela nijednog :)

video sam tvoj odgovor u mail-u i nisi u pravu 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 11 sati, Nancy74 je rekao/la:

Sledećeg petka krećemo na Eviu pa ću vam preneti svoje utiske čim se vratim. Zna li neko da mi kaže ima li tamo komaraca?

U Edipsosu skoro da ih nema. Juce videh jednog ;-)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo, upravo mi je drigarica javila da u Pefkiju nije videla nijednog, ama bas ni jednog jedinog komarca....ako je nekome to, toliko vazno.

Izmenjeno (divmicika)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka