Putnica

PEFKI

3157 poruka u ovoj temi

@liliputanac

U potpunosti se slazem sa opisom izleta u Atinu. Moj muz je prvi insistirao da ne idemo jer iz Srbije ima tokom godine organizovanih tura do Atine, sa dva nocenja, mogu se naci sa cenom do 100 eura, sa odlaskom u martu, aprilu ili nekom drugom manje toplom dobu godine... A ovaj izlet od 35. eura ne nudi skoro nista tj. upravo je onako kako ste napisali.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo upravo sam stigla u Pefki pa da ne kazete da sam vas zaboravila. Putovali smo sa Omnitursom,bus je bio relativno nov (slike će biti kad se vratim u Bg). Vodič jedan stariji gospodin,solidan,ni za pohvalu ni za kritiku. Prvi problem su domaćini u vili Anemos gde smo stigli u 9 sati,a u sobe ćemo tek od 2 jer ne mogu pre da srede sobe. S obzirom da smo putovali od 13:00 do 9:00 to nam nikako ne odgovara.

Mi idemo u vilu Anemos od 13.07. u 4-krevetni apartman takodje sa Omnitursom. Sonja, molim Vas da mi odgovorite da li i koliko ima peskira u apartmanu i koliko ih cesto menjaju, takodje me zanima da li ima dovoljno posudja, da li ima komarnika na prozorima? Kakvi su domacini i kakvi su Vasi utisci o vili i Pefkiju sada kada ste se smestili. Zelim Vam lep ostatak odmora.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zdravo svima!

Idem preko Viva Travel agencije krajem jula u vilu Zoi, da li neko ima iskustva s njom? Prečešljala sam celu temu, ništa nisam našla :D

Hvala unapred! :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kakva je situacija sa rent a car-om?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi idemo u vilu Anemos od 13.07. u 4-krevetni apartman takodje sa Omnitursom. Sonja, molim Vas da mi odgovorite da li i koliko ima peskira u apartmanu i koliko ih cesto menjaju, takodje me zanima da li ima dovoljno posudja, da li ima komarnika na prozorima? Kakvi su domacini i kakvi su Vasi utisci o vili i Pefkiju sada kada ste se smestili. Zelim Vam lep ostatak odmora.

Peskira u trokrevetnom apartmanu ima tri i menjaju ih kad i posteljinu. Od posudja ima 2 šerpe,tiganj,escajg za svaku osobu i plitki duboki tanjiri. Komarnika nema i obavezno ponesite neko sredstvo protiv komaraca jer se noću ne može zaspati od njih. Domaćini su ok. Oni takodje žive u vili. Stariji gospodin i gospođa govore samo Grčki,a sin govori Engleski, i trude se na svaki način da udovolje i pomognu gostima.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala Sonja:rolleyes:,

Milan Mirčić da li su ovi izleti na Skijatos preko agencije Omniturs ili neke  lokalne agencije? Da li možda znate koja je sada cena iznajmljivanja automobila (sa osiguranjem) na 1 dan? Hvala

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

...
Idemo za neki dan na Skijatos pa cu preneti moje utiske opet.Omni turs dere sa cenama izleta 22 evra za skiatos deca upola,mi smo nasli za 15 evra  po osobi i deca  besplatno..kada stignene prosunjajte se prvo pa tek onda vidite preko koje egencije cete na izlet...àko vas jos nesto zanima samo pitajte ovde smo jos 5 dana....

Liliputanac, gde ste našli tu agenciju za Skijatos (kako se zove, gde se nalazi)??
I koji im je to fazon da uplatiš smeštaj sa bazenom i onda ne možeš da ga koristiš (a bude veća cena uvek)...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Agencija se zove Flaj travel i blizu je doka  u pravcu Asiminija.Sto se plaze tice nije prljava  , cista je ,onako ima pomalo otpada koji ostavljaju nesavesni turisti , ali nije strasno...ulaz u vodu  je slicno ko u crnoj gori , posle par 5,6 metara krece dubina ,voda je cista ,duva vetric, ali to prija na vrucini ...

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala Sonja:rolleyes:,

Milan Mirčić da li su ovi izleti na Skijatos preko agencije Omniturs ili neke  lokalne agencije? Da li možda znate koja je sada cena iznajmljivanja automobila (sa osiguranjem) na 1 dan? Hvala

Postoje 2 agencije. Pefki travel koju će vam vodiči iz Omnitursa preporučiti i Fly travel koja je jeftinija. Ova cena od 13 € je koliko sam shvatio brod koji radi samo Skijatos(nije ni jedna od ove dve agencije) jer čovek stoji na ulici i deli letke,a reklamu tog broda video sam i u Edipsosu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi sutra 10.07. idemo na Skijatos preko agencije Pefki Travel.Vodič je naš,tj.Srpskog porekla.Cena izleta je 13 eura po osobi.Ima konkurencije i svi se bore za putnike tako da je trenutno ta cena do daljnjeg,tako nam je rekla jedna cura koja radi za Pefki Travel.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Moze li neka bitnija informacija da se dobije kao sto je situacija u vezi rent a car-a,a malo manje bitne informacije koliko ima peskira i koliko je duboko...

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Не бих да будем груб и безобразан, али бих Вам препоручио да мало боље погледате претходне уписе (нпр. од 95 до 105 стране). Ја сам написао бар три поруке у вези изнајмљивања аутомобила и бицикала. Поздрав!

Р.Ѕ. Надам се да ћете наћи оно што Вас занима у вези аутомобила.

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Skijatos sutra 10€ na brodu Thelasa pa ako se nekom ide preporučuje da čeka kraj smene jer je cena sa 22€ na početku smene stiglo do 10€ sad pred kraj ;)

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zanima me da li je neko boravio u vili Ana, i kakva su iskustva? Ko je plaze preporucujete ? Pozdrav :neznam:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26851
    Ukupno tema
    901713
    Ukupno poruka