Putnica

PEFKI

3157 poruka u ovoj temi

Pozdrav svima iz Pefkija,mesare ima pored picerije ali meso nije izlozeno kao kod nas,već morate potražiti ili pokazati prstom na tabli gde na Srpskom piše imamo ,pileće,juneće i svinjsko meso.Inače mi smo doputovali jutros preko Eurotursa u vilu Kleopatra 2,ušli smo u svoje sobe oko 12 i 30.Vila je odlična,dočekali su nas čisti apartmani,sa peškirima,toalet papirom i tečnim sapunom,za sada je ok videćemo na dalje šta i kako.Namirnica ima i pošto smo mi i prošle godine ovde letovali cene su na prošlogodišnjem nivou mada na pojedinim mestima ima i akcijskih cena girosa 3kom.za 4,8e.Toliko za sada,pozdrav svim forumašima.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Idemo istom agencijom u istu vilu :) pa nas interesuje  kakav je bus i sta ima od posudja u vili ? Kad budete mogli odgovorite bez  obaveza

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Evo linka sa fotografijama Evie i Skijatosa.

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Idemo istom agencijom u istu vilu :) pa nas interesuje  kakav je bus i sta ima od posudja u vili ? Kad budete mogli odgovorite bez  obaveza

Što se tiče posuđa u Kleopatri nešto minimalno....Jedna šerpa veća,jedna manja,tiganj,pribor za jelo tačno onoliko koliko je ležaja,šolje za kafu,čaše,mala džezva za kafu,većeg noža nema uglavnom su to mali kuhinjski noževi,kutlače nema...Ostalo je za sada ok.Komaraca ima dosta...

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav!

Uplatismo danas konacno aranzman za Pefki, od 3.avgusta pa nas interesuje kakvi su najsveziji utisci iz Pefkija? Citam vec par dana redovno komentare vas koji ste tamo i mnogo vam hvala :) zna li iko kakve su cene izleta? Konkretno Atina. Koje agencije ih rade, kako je jeftinije? I kakva je na kraju situacija u Atini trenutno? Hvala unapred na odgovorima

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

moze neko da mi kaze nesto o vili Thea i vili Vikis?

I da li se na plazi kada kupis pice dobijaju lezaljke i suncobran?

Kakve su cene pica na plazi i marketima?

Kakav je nocni zivot?

Hvala unapred

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ova druga vila. Ona je pri kraju šetališta. Može da se vidi i na Google view.

Da, znam gde je ta vila, gledao sam na google street view....pri kraju gde ima ostrvo na putu... nju smo uplatili. Nego ne znam da li ste na nju mislili kada ste rekli da nece imati zamerki onaj ko ide u nju?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

moze neko da mi kaze nesto o vili Thea i vili Vikis?

I da li se na plazi kada kupis pice dobijaju lezaljke i suncobran?

Kakve su cene pica na plazi i marketima?

Kakav je nocni zivot?

Hvala unapred

Na 2,3 i 4 pitanje imas odgovore... smao malo prelistaj forum :))

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvalaaaa....sto se bazena tice i nije mi mnogo stalo do njega, vazno da je vila cista i terasa prostrana :) Reci mi kakva je situacija sa peskirima, posteljinom?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ima li neko iskustva sa vilom Ioannis?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da, znam gde je ta vila, gledao sam na google street view....pri kraju gde ima ostrvo na putu... nju smo uplatili. Nego ne znam da li ste na nju mislili kada ste rekli da nece imati zamerki onaj ko ide u nju?

Mi smo uplatili vilu preko Argus tursa, i ona je na početku Pefkija (gde je uža plaža), tako su nam rekli, a vi verovatno ovu drugu, koja je baš preko puta plaže. Ja sam sve vreme mislila da sam u toj vasoj vili, jer kada googlam izađe mi ona, u agenciji nisam ni zagedala njihove slike, samo površno, a to je skroz nešto drugo. :) Ispostavilo se da je ta "vaša" vila mnogo lepša nego "naša". Sad šta je tu je, važno je da idemo, a more tj. čista voda, lepe plaže je najvažnije..."problem" je u tome što postoje dve vile "Marija" što nam niko nije rekao u agenciji, a treća je "Maria Luiza" koja je najlepša (renovirana).  Možeš li da mi proslediš taj link za google street view, za tu vilu, ja ne mogu da je nađem, čisto da vidim..Znači vi ste u toj lepšoj, a mi u onoj manje lepoj :)..

P.S. Našla sam sada.... ;)

Izmenjeno (Aleksandar034)
pronašla ono što me interesovalo...
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

kakva  je plaza, jel cista, jel istina da je plicaik vrlo kratak, duva li vetar, jel ima komaraca, kad nadjes vremena pisi.......

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

-liliputanac-

gde ste nasli tu povoljniju varijantu izleta na Skijatos... preko neke lokalne agencije ili nesto drugo?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26852
    Ukupno tema
    901749
    Ukupno poruka