Putnica

PEFKI

3157 poruka u ovoj temi

Sad sam trazila o toj vili na sajtu i skontala sam da ista vila ima malkice razlicite opise u pojedinim agencijama... Negde pise Vila Valmas Panaioti, a negde samo vila Valmas... negde pise da je 100m od plaze, negde 120m...problem je sto agencije ne stave tacan naziv vile ili ceo naziv...pa se onda tesko moze doci do dodatnih informacija :/ 

Mislim da je Barcino detaljno opisao tu vilu... sta sve poseduje, kad se menjaju peskiri, kakav je Wi-fi... sveee :)) a i slike deluju okey... sasvim solidan smestaj - bolji od Vile Voula :D 

Nadam se da ce neko ipak napisati iskustva... :D

Malo je zbrka izgleda sa tom vilom. Ta vila, po slikama odgovara vili Panajotis koju je , do sada, radila jedna druga agencija (ona koja je skoro izbačena iz Yute). Nije imala Valmas na kraju imena. Vila je na odličnom mestu, maltene odmah iza Galinija, na (za mene) najboljem delu plaže. Inače je malo skromnija, bar na prvi pogled, ali nama to nije smetalo. Kuhinja je odlično opremljena, higijenu, kao i svuda u Pefkiju, sam održavaš, peškiri na 5 dana, wi-fi nije bio (ali jeste u Galiniju)...  Gazda je bio kir Panajoti, simpatičan čikica koji ne zna ni engleski ni srpski ali smo se nekako sporazumevali. Tamo sam bio u prethodne dve godine, a hteo sam i ove ali je nisam našao u ponudi, tako da je ispala vila Eleni. Da sumiram: skromnija vila za manje zahtevne goste, ali joj je položaj u top 3 od svih koje naše agencije nude. 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel iko od turista uopste bio u Neos Pirgosu? Pitanja na koja mi niko nije odgovorio postavljam ovde, jer nema posebnog dela za Neos Pirgos. Hvala.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Izvestavala sam, povremeno, iz Pefkija prosle nedelje, a sada cu samo jos da sumiram utiske.

Pefki, kao mesto, nista narocito: komercijalno, za masovni turizam, prilagodjeno Srbima, i finansijski, i po navikama. Sve u svemu, moze da prodje, ali samo da pocnu redovno da ciste plazu, to je naveca zamerka.

Vecina vila je nova i uredna, lepo sredjena. Mi smo bili smesteni u Panajoto Cleopatri, sve je to Ok, samo je gazdarica mozda malo baksuz, ali nismo je ni vidjali. Slobodno mogu da preporucim ovu vilu.

Najzad, nemojte niposto da sudite o Eviji na osnovu Pefkija. Ostrvo je prelepo! Neistrazeno, poludivlje a opet pitomo. Postoje zaista lepa mesta, i sela koja vredi videti, samo na severu treba obici i Neos Pirgos, i Orei, i Asmini... ostacete zateceni vremenom koje kao da je zaustavljeno pre 30-40 godina... Na drugoj strani imate i Edipsos, koji je sam po sebi poseban...

Vratila bih se ponovo na Eviju, ali ne u Pefki. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jel iko od turista uopste bio u Neos Pirgosu? Pitanja na koja mi niko nije odgovorio postavljam ovde, jer nema posebnog dela za Neos Pirgos. Hvala.

Od nas forumasa ne, Bubica je samo svratila, ja idem krajem avgusta :-)

Bubice, je li do Asminja moze peske, od Pefkija?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Moze. To je skoro spojeno, cak smo videli na jednoj vili u Asminiju tablu Hedonic travela tako da su neki nasi turisti bili smesteni i tamo. Mada nije neka plaza. Bolje je u Neos Pirgosu. Neke zene koje su bile smestene u Neos Pirgosu sreli smo u Oreiu, kazu da se moze peske prosetati od jednog do drugog mesta, i danju na plazu i uvece, ima 2.km. Rekle su nam da je u N. Pirgosu pusto i za pravi odmor, a kad se zazele malo guzve dodju u Orei.   

Postavicu ovih dana i foto turu, samo da sredim fotke.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je neko bio u vili Manos u Pefkiju? Zanima me kakva je vila i da li je ulaz u more peskovit ili ima sljunka? :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

izvini sto cekas.. ucim za ispitni rok pa sam u haosu... :D  a jos sve ovo pratim i citam preko mobilnog... ne koristim lap top dok ucim pa mi je tesko sve da nadjem :D

Za ovu  vilu joss nisam nista naslla sem onoga sto  pise na sajtoviima od agencijama..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Malo je zbrka izgleda sa tom vilom. Ta vila, po slikama odgovara vili Panajotis koju je , do sada, radila jedna druga agencija (ona koja je skoro izbačena iz Yute). Nije imala Valmas na kraju imena. Vila je na odličnom mestu, maltene odmah iza Galinija, na (za mene) najboljem delu plaže. Inače je malo skromnija, bar na prvi pogled, ali nama to nije smetalo. Kuhinja je odlično opremljena, higijenu, kao i svuda u Pefkiju, sam održavaš, peškiri na 5 dana, wi-fi nije bio (ali jeste u Galiniju)...  Gazda je bio kir Panajoti, simpatičan čikica koji ne zna ni engleski ni srpski ali smo se nekako sporazumevali. Tamo sam bio u prethodne dve godine, a hteo sam i ove ali je nisam našao u ponudi, tako da je ispala vila Eleni. Da sumiram: skromnija vila za manje zahtevne goste, ali joj je položaj u top 3 od svih koje naše agencije nude.

Ima zbrke oko mnogo vila :D 

Kasnije sam i ja nasla da je to ta vila pa sam joj prosledila link sa komentarom... ali mislim da je najbolje da cuje iskustvo iz prve ruke kao sto je tvoje :D 

I da li mozda, znate nesto o vili Voula, polozaj ili nesto? zbog nekih obaveza, a i ispale jedne agencije, odlucili smo se za Trim Travel i oni su nam predlozili Pefki i ponudili vilu Voula kao slobodnu za taj period.. a nista ne znam o njoj... pa me zanima :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li neko zna gde je vila Joula.imam informaciju da je u uličici pored hotela Galini ali nisam siguran.Da li može neko to da mi potvrdi i kaže kakva je vila.Idemo od 05.07 preko Trim travela.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

izvini sto cekas.. ucim za ispitni rok pa sam u haosu... :D  a jos sve ovo pratim i citam preko mobilnog... ne koristim lap top dok ucim pa mi je tesko sve da nadjem :D

Za ovu  vilu joss nisam nista naslla sem onoga sto  pise na sajtoviima od agencijama..

Ima zbrke oko mnogo vila :D 

Kasnije sam i ja nasla da je to ta vila pa sam joj prosledila link sa komentarom... ali mislim da je najbolje da cuje iskustvo iz prve ruke kao sto je tvoje :D 

I da li mozda, znate nesto o vili Voula, polozaj ili nesto? zbog nekih obaveza, a i ispale jedne agencije, odlucili smo se za Trim Travel i oni su nam predlozili Pefki i ponudili vilu Voula kao slobodnu za taj period.. a nista ne znam o njoj... pa me zanima

Mislim da to uopste nije ta vila Panajotis,sad sam gledala slike. Radi dosta agencija tu vilu Anna,ali slike su svuda iste,na netu bas nema nista o toj vili,osim sto pise da je nova i pise da je lux vila. Nadam se da ce neko pre mene ici,pa da nam kaze kakva je ta vila Anna.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mislim da to uopste nije ta vila Panajotis,sad sam gledala slike. Radi dosta agencija tu vilu Anna,ali slike su svuda iste,na netu bas nema nista o toj vili,osim sto pise da je nova i pise da je lux vila. Nadam se da ce neko pre mene ici,pa da nam kaze kakva je ta vila Anna.

drugi komentar vezan za vilu Panagiotis je upucen drugoj clanici... posto je pitala za vilu Valmas... :))

a sto se tice vile Anna, ako se niko ne javi, onda najbolje da pitad agenciju sve sto te zanima :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Za ovu  vilu joss nisam nista naslla sem onoga sto  pise na sajtoviima od agen

Pitali smo,devojka sto radi u agenciji samo je ponovila sto pise na sajtu i to je to... :))))) hvala u svakom slucaju :*

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pitali smo,devojka sto radi u agenciji samo je ponovila sto pise na sajtu i to je to... :))))) hvala u svakom slucaju :*

steeta :/ meni ovako po slikama deluje ekstra... :))

Nema na cemu :*

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26852
    Ukupno tema
    901749
    Ukupno poruka