Putnica

PEFKI

3160 poruka u ovoj temi

i mi idemo u vilu Mariu preko argusa 21.08 tako da cekamo vase utiske kada se vratite 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi idemo u vilua Maltemia preko Sabre od 02.07.

ako neko ide u istom periodu neka se javi, drustva nikad dosta...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav

krajem avgusta letujemo u Pefkiju Vila Smaro troclana porodica :) da li neko ide u tom periodu? neki utisci do tada ako neko bude tamo...

hvala  :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dejan81

Ova slika mozda moze da pomogne  jer ja nisam neki pecaros ( peca se na velikom doku u centru mesta):IMG_0999.JPG.b1c231650d87b38c1ec4707874a

vlcsnap-2014-06-25-09h23m34s204.png

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Хвала...

 

Izmenjeno (Dejan81)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

 

Evo informacije za vilu Maria Luiza.... Vila se nalazi na oko 500m od plaze (i ako kazu da je 200m), mesto za parking je u susednom dvoristu koje je zaraslo pa se onda svi parkiraju ispred kapije...

Osim te dve stvari sve ostalo je savrseno, sobe su lepe, uredne, ceo jedan zid je u staklu, pa s'toga ima dosta svetla, peskira ima i menjaju ih svaki drugi dan, svaki peti dan ciste sobe i izbacuju djubre, roletne de podizu i spustaju na DUGME, dakle i deca mogu da koriste to....

Vila ima bazen koji je od 1m do 1.4m dubine, lezanjke, suncobrane, tuseve... postoji deo za decu, za igranje, jaaako dobro opremljen...

Postoji i trepezarija gde mozete naruciti dorucak ili rucak po extra povoljnim cenama, bar, suvenirnicu, cak i pakete vode mozete kupiti u vili, kako ne bi vukli na ruke, recepcija za pilo koji upit, jako su ljubazni....

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Cao!

Muz, sin od 8 godina i ja idemo u Anna Lux, Pefki, od 15. avgusta.

Pisite vi koji idete pre nas iskustva. A mozda neko od vas ide u navedenom periodu pa moze da padne druzenje!!!

Anna Lux je jako lepa vila sa bazenom, udaljenost je oko 500m od plaze, mi smo u Maria Luiza, a to je u komsiluku ☺

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio u vili Evi? Ove godine je izdaje Hedonik. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Draga Marija, hvala puno. Prvi put idemo na Eviju, dragocena nam je svaka informacija.  

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I evo jedne ne tako lepebinformacije, za vikend se na moru ocekuje oluja, brodovi tada nece isplovljavati, a do nas ce stici hladan talas i voda ce narednih nekoliko dana biti ledena :shokiran: 

Mislim da za trajekt ovo upozorenje ne vazi, jer je u putanja u zaklonjenom prostoru, ovo je pre za izlete koji idu na otvoreno more.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I samo jos jedan mali opis ☺ mozda sam dosadna, ali nekome ce znaciti.....

Plaza jeste sljunkovita, ali ima i pescani deo, tad jeo se nalazi odmah do keja, a sto se dalje ide to je krupniji sljunak.

Parkova za decu nema (postoji jedan park u kome je apsolutno sve iskrseno, cak i klupica za sedenje, drugi park ne postoji), luna park takodje ne postoji ( meni licno to i odgovara ☺), setaliste je jako jako dugacko, ima da setate i nikada kraja ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Marija Perisic

Prethodnih godina je postojao jedan zabavni deo u dvoristu pored vile Niki i kafica Kerasioti

sa onim aparatima za decu. Verovatno jos nije otvoren a i znaju da ga zatvore pocetkom septembra.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko boravio u vili Keti, utisci? Hvala.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

I samo jos jedan mali opis ☺ mozda sam dosadna, ali nekome ce znaciti.....

Plaza jeste sljunkovita, ali ima i pescani deo, tad jeo se nalazi odmah do keja, a sto se dalje ide to je krupniji sljunak.

Parkova za decu nema (postoji jedan park u kome je apsolutno sve iskrseno, cak i klupica za sedenje, drugi park ne postoji), luna park takodje ne postoji ( meni licno to i odgovara ☺), setaliste je jako jako dugacko, ima da setate i nikada kraja ?

Kakva je voda za kupanje u moru?Neki se zale da je hladna.

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tog zabavnog dela za decu jos uvek nema, mi cemo ovde biti do 23.juna, mozda i otvore....

A voda je prva dva dana bila jako prijatna, medjutim danas se vetar razduvao i voda je prohladna, a ima i manjih talasa. Danas vetar toliko duva da pesak u oci nosi :sad2:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka