Putnica

PEFKI

3160 poruka u ovoj temi

Drustvo , ima li koga ? Molim vas ako imate info o vilama Marajani i Anesis , trebalo bi danas da rezervisem ...hvala.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Citam o vili Oceanis i, sve u svemu, to je. Uplatih pre nego procitah :neznam: nema veze, radujemo se svakako :D  ide li ko, odavde, od 13.06? ☺

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ja idem sledecu turu od 22.6

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

imence

Evo moje vidjenje boravka u vili OCEANIS u Pefkiju.Prosle godine ova vila je bila u ponudi Argusa, bio sam dve smene u septembru.Polozaj vile je cista desetka.Na samom je setalistu,tik do samog centra,a kada je plaza odmah ispred to je ono pravo.No kao i obicno postoji i ono ali...Vlasnici  su vise nego ne ljubazni uz nase tretiranje kao nekog ko im donosi nesrecu.Uvek ljuti i namrgodjeni.Studija su uglavnom sa tri kreveta i sa toliko malo prostora za prolazak da ni deca ne bi  mogla da se mimoidju u sobi.Svi studiji su na spratu koji se jedino i izdaje.Gledano sa setalista leva strana nema tende ali to i nije problem jer Sunce tu stranu greje samo jedan sat pre podne.Studija su toliko oskudno opremljena tako da smo morali sami da dokupimo neko posudje i pribor(tanjir,supenu kasiku itd.)Iz skoro svih studija je izlazila (cak do hodnika)voda iz kupatila prilikom tusiranja. To smo resili tako sto smo strogo drzali  zastitnu zavesu prilikom tusiranja  da joj donja ivica uvek bude u kadici.Stalno sam razmisljao da je razlog tako loseg odnosa gazda prema nama turistima mozda bas taj odnos nasih turista prema inventaru u prethodnim smenama gde nam je samo nagovesteno da je mnogo pribora pokradeno.No kako bilo da bilo ove godine vila vise nije u ponudi Argusa.Ako treba svesti utisak o tom letovanju ipak preovladjuje onaj da ste u centru i na setalistu sa plazom preko puta.Sada malo i da se nasalim - obavezno ponesite stitnike za noge radi sigurnijeg prolaska kroz sobu...U svakom slucaju lepo letovanje Vam sledi jer Pefki to pruza...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav 

trebalo bi da uplatimo letovanje za ovu godinu (troclana porodica) pa smo se odlucili za Eviu mesto Pefki deluje mi kao simpaticno mestasce a i plaza koliko vidim je dugacka :)

hteo sam da pitam da li je neko mozda vec bio u Vili Smaro i neke utiske (vila je koliko vidim dobra)

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa samo da vas obavestim , mada nisam uspela da dodjem do neke informacije za vilu Marajani odlucih da idem na srecu i uplatila danas ... Volim Pefki i bas se radujem .. ja sam od 25.06.17 tamo...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio ili cuo nesto o vili Hristos ( Christos ) ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uplacena Evia za 25.07. vila Maria . Ima li neko iskustva vezano za ovu vilu? Od slika sam uspela da nadjem samo one na Argusovom sajtu. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav negatiwna...sasvim sam zadovoljna sa vilom Maria, nalazi se na samom ulaskom u Pefki.Gazdarica je ljubazna, a najvise mi se svidelo sto ima prostorija gde mozes da se presvuces posle puta. Ako bi opet letovala u Pefki sigurno bi izabrala tu vilu...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pitanje je i dalje aktuelno...Utisci vile Jula (Joula) u Pefkiju? Ima je Barcino u ponudi.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Upravo nasao, mozda bude nekom i interesantno. Nije dosada pisano o tom vodopadu, samo uzgred spomenut. Kada se vratim bice malo detaljniji izvestaj, zasada ovoliko. Mozda neko odluci da ga poseti ovog leta. U dometu pesacke ture :D

https://www.google.rs/maps/dir/38.9836362,23.237755/39.0069619,23.2091814/@38.9958568,23.2058402,5711m/data=!3m2!1e3!4b1!4m2!4m1!3e2?hl=sr

I drugi, malo udaljeniji ali mi se cini i interesantniji. Nije naravno za pesacenje, ali rent-a-car ili scuter (jos bolje ko je svojim kolima), mislim da je zanimljivo za videti. Naravno koga to interesuje.

https://www.google.rs/maps/dir/38.9441936,23.2963654/39.0069182,23.2093903/@38.9830612,23.2103905,11425m/data=!3m1!1e3?hl=sr

 A primetio sam i da je kraj bukvalno nacickan malim i cesto skrivenim crkvicama (na nekim lokalnim putevima i stazama). Nisam religiozan ali volim da vidim te male i zivopisne bogomolje.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo posetili prošle godine ovaj vodopad. Lepa pešačka tura kroz mirisnu borovu šumu. Taj dan je bilo oblačno i na kraju je malo počela kišica pa nismo nastavili dalje, a čuli smo da ima neko staro selo. O tome ne mogu da pričam jer se nisam baš raspitala :neznam: A do ovog vodopada smo išli sa decom, oko sat vremena, asfaltni put a okolo borovi i prelepa panorama na čitav Pefki. Usput ima crkvica u koju može da se uđe. Vrlo lepa šetnja!

Evo i koja sličica :rolleyes:

 

IMG_2173.JPG

IMG_2176.JPG

IMG_2178.JPG

IMG_2188.JPG

IMG_2191.JPG

IMG_2193.JPG

IMG_2204.JPG

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 3/6/2017 at 22:26, negatiwna je rekao/la:

Uplacena Evia za 25.07. vila Maria . Ima li neko iskustva vezano za ovu vilu? Od slika sam uspela da nadjem samo one na Argusovom sajtu. 

 Mi smo uplatili istu vilu za septembar...pa eto ako ništa ranije, mogla bih od tebe da dobijem sveže i malo opširnije informacije o vili. :rolleyes: 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi idemo u vilu  Maltemia od 2 Jula, treba nam preporuka koja mesta i plaze na ostrvu da obidjemo.

Hvala

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka