Putnica

PEFKI

3160 poruka u ovoj temi

Pre 1 sat, Pirueta89 je rekao/la:

Medo, ako si isao autobusom,  koliko je trajao put? Da se psihički pripremim :shokiran:! U agenciji kazu 15 ak sati, ali danas mi rece jedna devojka da su prosle god putovali 21 sat iz Beograda  i to bez vecih zadržavanja na granici :shokiran:! Mi krecemo sutra :D!

 

Da li postoji izlet do onih vodapada i kako se kreću cene i da li postoji mogucnost da se ide u svojoj režiji do tamo autobusom ili skuterom (posto planiramo da iznajmimo na par dana)? Neko od forumasa je okacio cene renta car-a i pise da je skuter 20€ dnevno. ..da li se nešto promenilo? 

auto 35 evra, skuter 18 e ,bicikle 8 e ,ako uzimas na vise dana spuistaju cenu...

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 2 sata, Pirueta89 je rekao/la:

Medo, ako si isao autobusom,  koliko je trajao put? Da se psihički pripremim :shokiran:! U agenciji kazu 15 ak sati, ali danas mi rece jedna devojka da su prosle god putovali 21 sat iz Beograda  i to bez vecih zadržavanja na granici :shokiran:! Mi krecemo sutra :D!

 

Da li postoji izlet do onih vodapada i kako se kreću cene i da li postoji mogucnost da se ide u svojoj režiji do tamo autobusom ili skuterom (posto planiramo da iznajmimo na par dana)? Neko od forumasa je okacio cene renta car-a i pise da je skuter 20€ dnevno. ..da li se nešto promenilo? 

Nasli prijatelji bili pre dve nedelje. U Pefki stigli u 7 ujutru a krenuli iz Beograda u 13 i 30. U povratku su krenuli u 18h i stigli  oko 7 ujutru. Ove godine se krece ranije da bi se stigao taj jutarnji trajekt. Kad parkiraju autobus, ne smeju da ga pomeraju 8 sati. Pa povratak krece od cetiri pa na dalje.

Da li neko zna kad krece Omniturs sa Evie?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 6 sati, locotes je rekao/la:

izadjes na poslednjoj stanici, i ides desno, pa treca levo, prva desno, prva levo, cetvrta levo, prva desno i posle 200-300 metara lidl. Salu na stranu :) mada su instrukcije tacne, gde god da krenes naici ces vec na neki putokaz za lidl, gradic nije veliki

Путоказа за Лидл нема. Поготово на последњој аутобуској станици. И када зађете у место, онда схватите да и није баш тако мало. Поздрав.

П.С. И немојте омолажавати нечију добру вољу да помогне.

Izmenjeno (ddbgd)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 5 sati, Meda008 je rekao/la:

Nece biti ispod 17 h,kad udjete u Grcku najmanje 6 sati do Pefkija,zavisi od granica i od trajekta dosta...

ja sam pak putovala 12 sati sa sve granicama, cak smo pri povratku smo putovali 11 sati

Pre 5 sati, Pirueta89 je rekao/la:

Medo, ako si isao autobusom,  koliko je trajao put? Da se psihički pripremim :shokiran:! U agenciji kazu 15 ak sati, ali danas mi rece jedna devojka da su prosle god putovali 21 sat iz Beograda  i to bez vecih zadržavanja na granici :shokiran:! Mi krecemo sutra :D!

 

Da li postoji izlet do onih vodapada i kako se kreću cene i da li postoji mogucnost da se ide u svojoj režiji do tamo autobusom ili skuterom (posto planiramo da iznajmimo na par dana)? Neko od forumasa je okacio cene renta car-a i pise da je skuter 20€ dnevno. ..da li se nešto promenilo? 

stvarno se ne secam da li postoje izleti do vodopada niti da li ima mogucnosti iznajmiti skutere. videla sam doduse samo cene iznajmljivanja automobila i bicikla

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 3 sata, vilena je rekao/la:

ja sam pak putovala 12 sati sa sve granicama, cak smo pri povratku smo putovali 11 sati

stvarno se ne secam da li postoje izleti do vodopada niti da li ima mogucnosti iznajmiti skutere. videla sam doduse samo cene iznajmljivanja automobila i bicikla

svaka cast vozacima ako su za to vreme stigli do Peffkija i posle nazad,900km sa sve pauzama i trajektom ....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 7 sati, Tanja vskg je rekao/la:

Nasli prijatelji bili pre dve nedelje. U Pefki stigli u 7 ujutru a krenuli iz Beograda u 13 i 30. U povratku su krenuli u 18h i stigli  oko 7 ujutru. Ove godine se krece ranije da bi se stigao taj jutarnji trajekt. Kad parkiraju autobus, ne smeju da ga pomeraju 8 sati. Pa povratak krece od cetiri pa na dalje.

Mi krecemo oko 15.00h- 15.30h iz Beograda :neznam:! Sto znaci da ne stizemo na taj jutarnji trajekt :/! Ufff...volim more, al sto ne volim da putujem :angry:!!! Mislim da je krajnje vreme da izmisle teleport :D!

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 1 sat, Pirueta89 je rekao/la:

Mi krecemo oko 15.00h- 15.30h iz Beograda :neznam:! Sto znaci da ne stizemo na taj jutarnji trajekt :/! Ufff...volim more, al sto ne volim da putujem :angry:!!! Mislim da je krajnje vreme da izmisle teleport :D!

Srecan put i prijatan odmor ... :)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Jovanka1234

prošle godine je do Lidla je vozio vodič Omnitursa legendarni Mihajlo. Cena do Lidla i nazad sa čekanjem 12 evra. Ako još neko krene sa Vama, podelite troškove, i može da bude jeftinije nego autobusom.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 13 sati, Pirueta89 je rekao/la:

Medo, ako si isao autobusom,  koliko je trajao put? Da se psihički pripremim :shokiran:! U agenciji kazu 15 ak sati, ali danas mi rece jedna devojka da su prosle god putovali 21 sat iz Beograda  i to bez vecih zadržavanja na granici :shokiran:! Mi krecemo sutra :D!

 

Da li postoji izlet do onih vodapada i kako se kreću cene i da li postoji mogucnost da se ide u svojoj režiji do tamo autobusom ili skuterom (posto planiramo da iznajmimo na par dana)? Neko od forumasa je okacio cene renta car-a i pise da je skuter 20€ dnevno. ..da li se nešto promenilo

U 23.7.2016. at 10:09, Jovanka1234 je rekao/la:

Planiramo otici do Lidla autobusom,e sad, na koju stanici treba izaci, da li postoje neki putokazi od te stanice do Lidla, da se ne izgubimo? 

Na prethodnim stranama,ne znam tacno koja po broju jelenabata su objavili mapu ulica -put do lidla. Ima 2km do tamo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 6 minuta, Tanja vskg je rekao/la:

 

U petak,nas poslednji dan, bio je izlet samo do Lidla, aline kod onih ispred Galinija vec blize doku...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala svima na informacijama.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

vratili se pre par sati

noćili smo u predejanima i lagano, odmorni došli oko podne

biće širi izveštaj ali sad ukratko, na brzaka,  dobio sam više nego što sam očekivao. sjajan gradić, sjajno ostrvo i odličano letovanje koje ni budalaste putarine u grčkoj nisu uspele da pokvare.

nastaviće se...

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel ima neko iskustva odlaska na bum i trazenja smestaja ili pak kontaktiranja direktno vlasnika? Isao bih sopstvenim prevozom, pa bi zaobisao domace agencije (pretpostavljam da se moze jeftinije proci). Prevashodno me interesuju cene smestaja u prvoj polovini avgusta.

 

Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bili smo u istoj ulici , a sreli se nismo :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka