Ventimille

Sarajevo i Mostar

176 poruka u ovoj temi

Da,da trica ti ide od Ilidže do Čaršije i nazad. A taxi... ma i nije više tako jeftin. Boga mi su digli cijenu. Ne znam da li ti to šta znači ali ja stanujem na Alipašinom a radim u gradu i sada mi treba minimalno 10 KM (5 eura) do kuce... a prije godinu, dvije to je bilo puno jeftinije... a da ne spominjem nocnu tarifu.

Ali opet puno je jeftinije nego u nekim metropolama u Evropi.

Izmenjeno (DraganV)
Nije potrbno citirati ako se post odnosi na prethodnu poruku
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nije mi uopste bitno, hotel, hostel ili privatni smestaj. Eto, u principu samo da prespavam, da je cisto i da je u centru. Kakav je CITY CENTAR kod Bascarsije?

E ovako... ovo ti po slikama izgleda OK, ali stvarno OK.

A nalazi ti se u strogom centru grada (ako dolazis autom to ti je malo problem jer ti se svi okolni parkinzi puno placaju), to ti je skoro pa na glavnom setalistu... koje vodi prema Čaršiji. Meni izgleda sasvim OK po slikama, ali stavrno se nisam susretala s ovim mjestom ranije, mislim ne znam nekog da je odsjeo tamo.

A koliko vidim cijena je... pa malo je poskupo, s obzirom da nema privatnog kupatila i da nije ukljucen ni dorucak.

Ali ako zelis da si u centru dogadjanja... onda je super mjesto.

Pogledacu par mjesta pa ti pisem...

:)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nije mi uopste bitno, hotel, hostel ili privatni smestaj. Eto, u principu samo da prespavam, da je cisto i da je u centru. Kakav je CITY CENTAR kod Bascarsije?

Evo gledala sam i nasla sam jos par hostela/pansiona na carsiji...

Ovaj ti se nalazi na samoj Carsiji samo sto je na cesti gdje tramvaj prolazi, ali izgleda sasvim OK. Zove se Lion...

http://www.lion.co.ba/index.html

Ima i ovaj ali ne znam gdje se on tacno nalazi:

http://www.sgpansion.co.ba/home.html

Mislim da sam ovaj vidjela s glavne ceste preko puta stare pravoslavne crkve na Čaršiji i izgledalo mi je interesantno pa sam zagledala... :D

http://www.konak.ba/ba/

Hostel Sebilj. To ti je isto na Čaršiji...

http://www.sebilj.ba/

E ovako imas ovaj hotel Hecco i on ti je blizu Čaršije malo moras noge protegnuti ali OK je:

http://www.hotel-hecco.net/index.php?kateg...be&jezik=ba

E sada mi je mrsko više tipkati... :P

A onaj City Centar mi je izgledao OK i po cijeni i po smjestaju, ali eto pogledaj ovih par linkova pa vidi sta ti se svidja...

A ako bude trebalo jos neke pomoci samo reci. Sto se tice hrane i jela tu ti u blizini ima stvarno dobrih restorana i slasticarni, kafica i prodavnica

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mislim da je smesno ispitivati o Sarajevu, to vam je grad u kojem je sve na svom mjesu.hehehe sve na dohvat ruke.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cevapi sa kajmakom na Bascarsiji su odlicni :balavi:

Sarajevo je veoma lep grad....

Ali, strasno je kako izgleda srpski deo Sarajeva :tuzni:

(no necemo o politici) :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo jos ispomoci iz Sarajeva;) pitajte sta god vas zanima, pomoci cu koliko mogu i znam;) procitala sam samo zadnji post i mogu samo dodati da se gradi i Istocno Sarajevo posebno u sadnjih pola godine, pa i ne izgleda tako lose. I da ne bude zabune to nije dio Sarajeva, to je grad za sebe. :)))

LP iz Sarajeva

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A da uzmeš malo fotoaparat i da nam slikaš Sarajevo i napraviš jednu Foto turu , čisto da se podsetimo lepih dana na ekskurzijama i druženja preko izviđača

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

heheheh vazi bice slika =DDDDDDDDDD

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ajde sto pre, dok je lepo vreme, bice lepse slike!:srce:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozzz...Javljam se prvi put sa velikom zeljom da se ukljucim u rad ovog za mene jako zanimljivog foruma.Nadam se da cete imati u vidu ovu cinjenicu i da mi necete uzeti za zlo ako mi se potkrade pokoja greska.Usudio bih se poceti sa par fotografija grada Mostara,,u kojem sam bio proslo ljeto,,Citajuci ime Mostar mislim da vas je odmah asoociralo na STARI MOST,,kao i mnoge ljubitelje starina u svijetu...Uzivajte

Picture%20057.jpg

Picture%20059.jpg

Picture%20060.jpg

Picture%20063.jpg

Izmenjeno (samco)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E pa, dobro ti nama doso. Nadam se da ces se brzo uklopiti.

Jos ako imas nekog da ti malo pomogne . biggrin.jpg

Samo ti ove spoljne veze slabo rade, mora da se loguje a mene to mrzi nego postavi ti ovde te slike pa da uzivamo.

Izmenjeno (DraganV)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

samco, slike su lepe..uzivanje je videti Mostar ...izgleda kao nekada :kez:

Dobro dosao!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E pa, dobro ti nama doso. Nadam se da ces se brzo uklopiti.

Jos ako imas nekog da ti malo pomogne . biggrin.jpg

Hvala za dobrodoslicu ,,, trudicu se da se brzo uklopim i da nadjem dobrog mentora,,,, Postavio sam , priznajem uz dosta muke plezko.jpg

samco, slike su lepe..uzivanje je videti Mostar ...izgleda kao nekada biggrin.gif

Dobro dosao!

Hvala INFO ,, Mostar je lijep ali moram priznati nije ugodan kao prije,, nazalost,, Hvala za dobrodoslicu.....

Izmenjeno (DraganV)
skracen prvi sitat
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

mislim da vas je odmah asoociralo na STARI MOST,,kao i mnoge ljubitelje starina u svijetu...Uzivajte

Picture%20063.jpg

Izdvojicu ovu....  :zaljubiska:

Hvala INFO ,, Mostar je lijep ali moram priznati nije ugodan kao prije,, nazalost,, Hvala za dobrodoslicu.....

Zao mi je....

znam da je prelep, a bas sam zelela i njega ukljuciti u ponovni obilazak  :stidljivko:

Izmenjeno (INFOPUTNIK)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dobar odabir...

Ne iskljucuj ga iz obilaska... zivot u njemu nije ugodan....

Izmenjeno (DraganV)
Nije potrbno citirati ako se post odnosi na prethodnu poruku
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka