Ventimille

Sarajevo i Mostar

176 poruka u ovoj temi

Pozdrav svima ! Treba mi informacija gde je najbezbednije parkirati automobil sa Bg tablicama u Sarajevu?

Citala sam da su ljudi ostavljali auta na placenom parkingu u blizini Bascarsije i da su im polomili staklo i uzeli stvari iz auta. Kazu da se to desava cesto nevezano za tablice. Da li ima neki parking sa video nadzorom :thankyou:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mislim da postoji u samoj blizini Baščaršije zatvoreni tip garaže. A možete ostaviti i u podzemnoj garaži Sarajevo City Centra (koja se plaća), ali onda ćete imati malo više da šetate do Baščaršije, iako nije mnogo daleko.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

da su im polomili staklo i uzeli stvari iz auta.

Pa to je veoma logično da će ti bilo koje stvari uzeti iz auta bilo gde ...stvari se i ne ostavljaju baš na sedištu auta, a da bi im uzeli stvari, morali su da im polome staklo.

****

Ostavila sam gore u postu i nedavno informacije za sve što vam treba, da možete lepo pisati ljudima i pitati ih:

"Kontaktiraj i njihovu turističku organizaciju INSIDER - i oni ti sigurno mogu pomoći. Imaš i njihovu FB stranu, pa im kuckaj slobodno - meni su sve pomagali. "

Jeste li tamo pisali možda?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nasla sam u medjuvremenu da postoji video nadzor u garazi BBI centra, koja se naravno placa kao i sve ostale, jer je veliki problem sa parkingom u SA.

Scorpio, ovaj BBI je malo blizi od Sarajevo city centra, nije mi problem da pesacim, naprotiv. :)

Biljana, znam da se ne ostavljaju stvari na sedistu, ali sam citala da je to tamo redovna pojava, zato sam se malo zabrinula i ne bih rizikovala. Inace, slike su ti predivne i opisi.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo, stigao i odgovor i sve lepo:

Poštovana Biljana,

Naša preporuka za parking je parking u šoping centrima,

jer oni imaju nadzor ili u podzemnoj garaži hotela Europe.

Hotel Europa ti je blizu Miljacke i lako ga je naći.

*** Hotel Evropa na čijoj recepciji možete naći predivne i veoma korisne mape grada Sarajeva. Ovaj hotel se nalazi takoreći na obali reke Miljacke, blizu muzeja grada Sarajeva. Nedavno je i rekonstruisan. Znači, mape možete naći na 3 mesta u gradu.

54b.jpg

Lokacija hotela:

map_bs.jpg

Evo ti SAJT, piši im odmah, da bi lepo bila spremna kad odeš tamo i pitaj sve lepo što te zanima.

Do BBI centra se glat stiže pešice.

Izmenjeno (Biljana 2302)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala puno, hotel Europa je jos blizi centru, parking je 13 eur na ceo dan ( ako nekome bude zatrebalo), a u BBI centru koji je malo dalje je oko 1 eur po satu, pa sta se kome vise isplati, tj. zavisi koliko ostaje.

Kome bude zatrebala mapa SA sa virtuelnim prikazom ulica, ima na sajtu: sarajevo360.ba ( pre toga napisati www, nisam stavila link jer ne znam da li sme).

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Na recepciji hotela Evropa pokupi lepe i korisne mape, a i INSIDER ti je odmah tu iza ćoška.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da se nadovezem na prethodni post : burek se u Bosni oduvek podrazymeva da je sa mesom. Ostalo su pite u zavisnosti od punjenja, kao sto je sirnica, zeljanica, krompirusa.

Evo pronađoh slučajno i sliku kako ta ponuda u Sarajevu izgleda:

vrste_bureka.thumb.JPG.69f8e0f1432122058

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ako neko ima pitanja ... tu sam da odgovorim

ako mogu pomoci bilo bi mi zaista drago

pozz svim putnicima namjernicima u Sarajevo

Pozdrav, evo imam pitanje, vezano za bezbednost, posto putujemo s dvoje manje dece, sa BG tablama, i nikad do sad nismo bili u Sarajevu, da li je to na bilo koji nacin problem? Ne idemo s predrasudama, letujemo u Hrvatskoj i zaista zelimo da za 2 dana, koliko se moze, upoznamo ovaj grad. Da li je ok da parkiramo na otvorenom parkingu smestaja u samom centru gde idemo? Ili je garaza bolja opcija?

Istu dilemu imamo i za Mostar. Tamo bismo usput svratili i obisli ga. Neki kazu da to nije pametno, mnogi pisu da je jedinstven grad koji niposto ne treba zaobici..Skloniji smo ovim drugima, sta  danas mozemo da ocekujemo?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne bi trebalo bilo šta loše da se desi, ali teoretski je uvijek moguće da naleti neka budala i da napravi štetu. Preporučujem u Sarajevu neki parking u sklopu tržnog centra ili pod nadzorom i to ne samo zbog tablica nego generalno zbog sigurnosti. Ali ukoliko već idete u Hrvatsku na more, idite i ovamo jer mogućnost neprijatnosti nije ništa veća nego tamo. 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi uvek idemo sa BG tablicama agencije u Sarajevo i bilo je uvek sve ok ... ali sigurnosti radi - bolje parking.

Evo agencije vode i na koncert Dina Merlina, koji upravo u Sarajevu ima koncert u subotu na Koševu, a sada čitam:

http://informer.rs/zabava/estrada/23930/IZBEGAO-TRAGEDIJU-Gorela-kuca-Dina-Merlina

tako da više niko ništa ne može nigde sigurati. :ranjenik:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

moze li neko da pomogne oko prevoza do sarajeva..koja je najjeftinija varijanta..bus ili voz tj ako neko ima info o ceni? i da li ima neki dobar hostel i jeftin hostel ili apartman u sarajevu

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sinoć sam htela da ga postavim. :cvetak:

Sad mi se ide u Sarajevo, kad vidim kako je dobra mapa. :rolleyes:

Nego meni nije jasno jel Akademija likovnih umetnosti može da se obilazi. 

Izmenjeno (Biljana 2302)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nema šta da se obiđe. Koliko je izvana lijepa zgrada, toliko je iznutra u raspadu. Izgleda kao stare komunističke ustanove.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905029
    Ukupno poruka