Ventimille

Sarajevo i Mostar

176 poruka u ovoj temi

Pre dve godine prosli smo pored Mostara, na putu ka Neumu, ali se nismo usudili da svratimo u sam grad.

Kako je sada ne znam ali bi voleo da ga vidim.

Izmenjeno (DraganV)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Proslo ljeto sam boravio nekoliko dana u Mostaru i to mi je bio prvi put. Izrazito turisticki grad,po meni jako skup ali utiske dobijene njegovim obilaskom vrijedi platiti. Sto se tice bezbjednosti od 1-10 dajem 9,5 jer se moze desiti da se pokliznete i uganete nogu.Svakako je to grad koji treba posjetiti...

Izmenjeno (DraganV)
Nije potrbno citirati ako se post odnosi na prethodnu poruku
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uh, nedaj Boze ovohuh.gif....a sta onda znaci da zivot u njemu nije ugodan?...Mislis, turisticki je bezbedno, a sam zivot nije dobar.

Izmenjeno (DraganV)
Nije potrbno citirati ako se post odnosi na prethodnu poruku
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ispravan zakljucak.. Sto se tice zivota u njemu ,samo cu reci da je ovih dana pokrenuta inicijativa da Mostar udje u Ginisovu knjigu rekorda kao grad koji najduze zivi bez gradonacelnika i proracuna (vise od godinu).

Izmenjeno (DraganV)
Nije potrbno citirati ako se post odnosi na prethodnu poruku
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

trebamo onda ici sto pre, da udjemo u istoriju zivljenja rolleyes.gif

Izmenjeno (DraganV)
Nije potrbno citirati ako se post odnosi na prethodnu poruku
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bilo bi puno bolje po necemu ljepsem uci u istoriju zivljenja,,ali na zalost stvarnost je takva.rasplakani.jpg

Ooooo Info,,,,izgleda da smo dozvali neke promjene,,,danas je nakon dugih godinu i kusur mjeseci izabran novi gradonacelnik Mostara.srce.jpg Neka im je sa srecom,,,,

Izmenjeno (DraganV)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mostar treba obici posebno ako neko nije nikad bio. Ja sam otisao prvi put pre 5 godina, i posle toga sam sledece 3 godine obavezno isao u Crnu Goru tim putem pa na Metkovice i Dubrovnik samo da bih mogao opet da vidim Mostar i Sarajevo. Vozio sam auto na bosanske tablice pa sam opusteno isao ali sad sa BG tablama ne verujem da bih se usudio. Ali grad definitivno "zraci" nekako drugacije od ostalih mesta u kojima sam bio.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prvi put kada sam bio u Mostaru zalutao sam... Krenuvši sa autobusne stanice otišao sam preko novog mosta u grad, pa za dva sata sam prešao sve dok stigao do starog mosta... trebao sam samo skrenuti na ljevo... :)

Predivan je grad, samo nažalost ima puno ruševina, npr. neke kuće i vido sam i neku tvornicu izrušenu...

Ali otkada su obnovili stari most puno se oljepšavao grad. Neki tip je mi rekao nek skoknem sa najviše točke mosta u Neretvu. Pogledavši dubinu sam mu rekao da nek skače, tko je izgubio pameti... :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moze se desiti da ovog leta posetim Visegrad, Sarajevo pa me interesuju neke informacije ljudi odande i onih iz Srbije koji su tamo isli.

1. Da li neko zna satnicu najranijeg autobusa iz Uzica za Sarajevo i najkasnijeg autobusa iz Sarajeva za Uzice i koje su cene?videla sam neki u 20h iz istocnog sarajeva za uzice po ceni od 20 km.

2. Koje su cene benzina u Bosni?Da li je jeftiniji nego u Srbiji?

3. Da li moze granica da se predje samo uz licnu kartu?

4. Da li neko iz Srbije, ko je isao u skorije vreme sa svojim automobilom, je imao problema zbog srpskih tablica?

5. U nekom starom postu procitala sam da je parking skup u Sarajevu...da li je i sada tako?

Hvala unapred :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Trebalo bi da je benzin jeftiniji u Bosni.

Granicu mozes preci sa LK, jedino deca moraju imati pasose.

Ne verujem da ces imati ikakvih problema, ali nikad se ne zna. Nemoj unapred misliti o tome, budi optimista!:D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moze se desiti da ovog leta posetim Visegrad, Sarajevo pa me interesuju neke informacije ljudi odande i onih iz Srbije koji su tamo isli.

1. Da li neko zna satnicu najranijeg autobusa iz Uzica za Sarajevo i najkasnijeg autobusa iz Sarajeva za Uzice i koje su cene?videla sam neki u 20h iz istocnog sarajeva za uzice po ceni od 20 km.

2. Koje su cene benzina u Bosni?Da li je jeftiniji nego u Srbiji?

3. Da li moze granica da se predje samo uz licnu kartu?

4. Da li neko iz Srbije, ko je isao u skorije vreme sa svojim automobilom, je imao problema zbog srpskih tablica?

5. U nekom starom postu procitala sam da je parking skup u Sarajevu...da li je i sada tako?

Hvala unapred :D

2. cijena goriva je oko 2 KM (1 eur)

3. mozes ali ne preko Hr

5. 1h =2KM (1 EUR)u srcu Sa (bascarsija)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hvala samco:)jos nismo razradili sve detalje ali najverovatnije cemo ici:)na viamicheline cena goriva je 1.3 evra

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ilidza u julu...

38158_1160412148283_1767202648_306933_13

Mostar...

37699_1162600442989_1767202648_311812_31

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I lep dozivljaj Mostara mozete videti na mojoj FT

http://www.putovanja.info/sr/moja_foto_tura/galerija/4824

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam uzivala, bas je lepa tura. :srce:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka