Баџа

Београд за почетнике (тј. како га лепо показати странцу)

84 poruke u ovoj temi

A ako ide u Sviljanac neka obavezno obiđe prirodnjački muzej....

Izmenjeno (ivan-bgd)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

10458010_1020519301293094_45348455524497

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

A ako ide u Sviljanac neka obavezno obiđe prirodnjački muzej....

Na drugoj temi Bazda spomenu kako mu to nije interesantno. Jedino zbog predaka gosce.

U svakom slucaju, ima predloga za mesec dana... :)

Promace mi ovo

ja bih je od svih ovih predloga odveo do Kalemegdana (detaljan obilazak)

pa samo da istaknem da bi ovaj predlog mora da ukljucuje i Rimski bunar (ne znam kakvi su sa radnim vremenom).

(Mada, sta se i ja pravim pametan, evo dve godine nikako da se smislim da ja to vidim, samo truckam unaokolo, ccc :neznam:)

442073_rimski-bunar-02-foto-marko-metlas_f.jpg

Izmenjeno (Hinavorko)
2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

legat Paje Jovanovića, Ive Andrića, Jovana Cvijića, mislim da nema smisla voditi tamo stranca. a i realno šta strancu može da bude zanimljivo u muzeju Ive Andrića. 

Sa ovim se apsolutno slazem!

Šta može da mu bude zanimljivo .. a da li uopšte znate šta se tamo sve nalazi, kad ovako nešto možete toliko da tvrdite .:neznam:

Mislim da i ne slutite, zato tako i tvrdite.

E pa ako joj ovo nije zanimljivo, neka joj vala kupanje u rekama bude. 

Po čemu će im onda Tesla biti zanimljiviji od prednje navedenog?

Uostalom čovek je tražio od nas samo predloge, pa će sam da bira. 

Izmenjeno (Biljana 2302)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Der, der... Nisam hteo da omalovazavam nicije predloge (zapravo, nisam ni hteo da kritikujem predloge starijih clanova, koji imaju veci kredibilitet, sve dok neko od njih samih nije digao glas protiv, pa se ja pridruzio), samo sam pokusao da se stavim u kozu prosecnog turiste i da procenim sta bi mi se vise svidelo (sta bi mi bio jaci utisak).

Sto se tice odgovora na pitanje - ne, nisam bio, samo sam video na netu, kad smo komentarisali. Ako je time moj predlog manje... kvalitetan, nije problem. Poenta je bila u nabacivanju preporuka, pa ce pokretac teme samo probrati po svom i nahodjenju gosce.

Izmenjeno (Hinavorko)
4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Na drugoj temi Bazda spomenu kako mu to nije interesantno. Jedino zbog predaka gosce.

Sad cu biti van teme, da ne kazem off :D

Hinavorko, al' ga permutova, nasmejah se... kako montiraaaaa(s) :D

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Der, der... Nisam hteo da omalovazavam nicije predloge (zapravo, nisam ni hteo da kritikujem predloge starijih clanova, koji imaju veci kredibilitet,

Kvalitet predloga se ne meri duzinom forumskog staza ili brojem poruka. Misljenje svakog clana je ravnopravno tako da imate punopravan tretman u davanju predloga, 

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hehehe. Pretpostavljao sam da će ova tema krenuti tokom kojem je krenula. Mi sujetni Beograđani mislimo da i drugi turisti vole ono šta mi volimo dugi niz godina življenja u ovom lepom gradu. Pokušao sam da se dodvorim gostima grada sa nekim temama mog interesovanja. Sve je to lepo,kažu oni. Nego možemo li da vidimo splavove,brodove,noćni provod. Tako da sa nekih tridesetak godina bavljenja kulturnim turizmom bio sam organizator nekoliko festivala i domaćin nekoliko stotina gostiju raznih starosnih grupa. Nakon višednevnog krstarenja gradom i njegovim kulturnim i ugostiteljskim objektima uvek smo se vraćali na isto. A to je ono šta sam spomenuo u prethodnom mom postu. Ne smarajte goste onim šta Vi volite. Pročitajte razne forume i videćete zašto većina stranaca posećuje naš grad.

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ау. Алај сте се исписали!

Базда (валај, гола сам вода ових дана, али се ипак туширам!) вели да овде има доста добрих идеја. Дајте ми форе до сутра, да то укалупим у неки списак (истина, скраћен на 5-6 ставки), па ћемо опет мало да продискутујемо.

Хвала, наравно!

Биљо, питала си ме како смо се споразумевали? Па, лако је...ScreenShot004.thumb.jpg.55b9d29b522a41db

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ma znao sam, ona ne govori engleski , ti ne govoris ruski. Kako bi drugacije nego srpski. :D 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Badzo, je l' gosca iz zapadne Ukrajine? 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hinavorko, al' ga permutova, nasmejah se... kako montiraaaaa(s) :D

Uf, tek sad videh typo! No znam da se Badza nece ljutiti :)

Mali off:

Kvalitet predloga se ne meri duzinom forumskog staza ili brojem poruka. Misljenje svakog clana je ravnopravno tako da imate punopravan tretman u davanju predloga, 

Hvala Dragane. Naravno, znam da je to tako. No ipak, kad sam na ovako nekom forumu (narocito gde nema svadjalacke atmosfere), ja starije/redovne clanove vidim kao neko drustvo (gde verovatno postoje i clanovi koji se uzivo znaju), pa mislim (verovatno pogresno) da cu precestim/preranim stalnim insistiranjem na necemu liciti sebi na nekog primite me u drustvo lika (e al sam ga sad objasnio :D) U svakom slucaju, takav sam i u real life, pa je onda i ovo prirodno.

Ne smarajte goste onim šta Vi volite. Pročitajte razne forume i videćete zašto većina stranaca posećuje naš grad.

Da, ova primedba je na mestu. S tim sto treba povesti racuna i o starosnoj strukturi. (Al' odosmo u analizu - sutra ocekujem neke prikaze iznetih ideja i na graficima ;)).

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Umesto kod knjeginje, možete i ovde gošću na kafu

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@Баџа kako je prošlo sa gošćom? Ništa ne pišeš.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26503
    Ukupno tema
    887630
    Ukupno poruka