BojanMKD

Vila Margarita, Nidri

28 poruka u ovoj temi

Bukirao sam od 08.2011 smestaj u vila Margarita u Nidriju...

Vila Margarita

Zamina me ako neko vec bio tamo, jel ima pristup sa auto (u blizini da parkiram) jer kako vidim na google maps sve ulice su tesne, ako moram da parkiram auto na glavnoj ulici bice problem jer u tom periodu je velika guzva?

I kako je smestaj kakvi su Vasi utisci:)

Hvala :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

parkiranje blizu margarite zaboravi... u glavnoj ulici je zabranjeno parkiranje. najblizi parking je na 500ak metara od margarite. ;-)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Parking ima i na 50 metara od Margarite i ja sam svih 10 dana tu parkirao,iz neke sobe se i vidi parking zavisi gde si smesten.

Nalazi se odmah u ulici pored vile.

Sto se tice smestaja sasvim pristojan i gazda i gazdarica su OK,on lici na boksera ali od svih vestina najbolje radi sa metlom i dzogerom.Sobe se redovno ciste a peskire su nam menjali 3x a klima ti nije potrebna,jedino ponesi odavde RIDE protiv komaraca jer se sobe napune za cas.

Izmenjeno (bugarin)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala Ti Druze, ja vec danas bukirao smestaj u vili tako da sta je tu je...moram da se snalazim za parking :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ima li neko neku sveziju informaciji u vezi parkinga u blizini ove vile? uopsteno u Nidriju nikada nisam bio pa me zanima kakva je situracija sa parkingom u samom mestu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vila Margarita je na sama glavna ulica, posle vile jedno 20m prva ulica u desno imas ti beslatni parking koji se vidi od nekih tarasa vile...posto je to javni parking ako nema tamo mesto posle njega jos 100-200m imas jos dva veca gde ima stalno mesto...ja sam celo vreme parkirao tamo auto i na ovaj prvi kad je bilo slobodno...uzivaj neces imati problema parkinga :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hvala Bojane. Malo me uplasise pojedinci :rolleyes: . ja shvatio da tuda ne moze da se prodje kolima pa da ne bude maraton do smestaja.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vidi ovako po glavna ulica ne mozes od 18-02h kada je pesacka zona ali moze od zadnja strana grada objasni ceti gazde ne brini lako je...drugo vila nije odma na glavna ulica tu ispred kafica je kuca gazde ima prolaz za pesake dug jedno 5-10 metara :D i vila je tu :)

Nije ti sada jasno sto ti govorim znam kako sto su meni govorili ali kad stignes tamo bice ti jasnije i bices veoma zadovoljan kao od smestaja tako i od sve ostalo :) Uzivaj i lepo se provedi :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

samo da potvrdim, da je parking blize nego sto sam se nadao. Uvek ima mesta i blizu je.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bojane, kako ste zadovoljni smestajem? Kakva je lokacija? Da li preporucujete ovu vilu? Hvala.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko mozda bio u vili Margarita u Nidriju i ako jeste, kakva su iskustva posto planiramo da uplatimo aranzman za nju? Prvi put idemo na Lefkadu i svaka pomoc je dobrodosla, unapred hvala.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ovako moj decko i ja smo bili prosle godine 30. avgusta do 10 septembra preko Argus Toursa u vili Margarita. Bili smo smesteni na prvom spratu ove vile, i mogu vam reci da je sama vila na 100 metara od gradske plaze a na minut od centra i prodavnice, ispred same vile je velika pekara gde obavezno kupujte hleba, i tu su odmah pored i marketi. Po nama ova vila vam je na najboljem mestu i dosta je povoljna. Gazdarica sjajno zna engleski pa vam nece biti problem da se sporazumete. Dan kada smo stigli samo smo sacekali da se srede sobe, recimo stgli smo u 10 h a usli smo u 12h, do tada mozete slobodno da budete na gradskoj plazi, a sto se tice prtljaga ne brinite jer cete isti ostaviti u samoj vili.

Sobe u vili su sjajne, veoma uredne i ciste, kako smo ih i mi zatekli, kupatilo je u super stanju, kao i kuhinjica u kojoj imate stvarno skoro sve sto vam je potrebno, terasica je slatka i prostrana i mirno je tokom noci. Ume da bude malo bucnije zbog dece u komsiluku ali posto cete vecinom dana biti na plazi ovo nije nikakav problem.

Nadamo se da smo vam malo pomogli :]

Ako imate jos neka pitanja samo nam se obratite u ovoj temi. Pozdrav.

Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sve pohvale za vilu Margaritu, bili prosle godine sve OK, bez zamerki.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav! sunca%20se.gif

Ove godine cemo biti smesteni u Vili Margarita, Avgust mesec, preko Argusa.

Konkretne utiske pisem kad se vratimo. :gamer1:

Izmenjeno (Dragana85)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nema sanse da promasite, kazem samo kola da imate :] Pisite obavezno ovde utiske kad se vratite :]

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka