sonja_bg

Divčibare

662 poruke u ovoj temi

 

Pozz svima,danas smo se vratili sa Divcibara posle 5 dana,sve sto je lepo kratko traje,zbog toga je i lepo....samo cu reci da je devojka napokon prevazisla strah i stala na skije,posle 2 casa u skoli skijanja Bambino i ukupno 3 dana na stazi sa mnom,vise nego solidno savladala osnovne tehnike :D A snega ima puuunoo! 

@Andjela P. Mi smo bili u Vili Bob Petosevic,koja je u stvari hotel,hrana vise nego dobra,grejanje ok (za moj ukus pre pre pretoplo),ali je 1km od centra ili 25min laganog hoda,sto nama nije predstavljalo problem...nismo se cimali kolima do centra kolima zbog manjka parking mesta i visokog snega.

Dare, da li su sobe pristojne, i da li ste možda koristili saunu? Opšti utisak je da su ok, ja bih rezervisali za porodicu za sredinu februara, a jedino tamo ima mesta, pa sam malo skeptičan... Hrana je ok, samo da so e nisu vlažne, neuredne i ostalo... Hvala za info! 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Hvala vam puno na informacijama.Da,prosle godine smo bili za vikend inisam primetila radnju u centru.Ali bolje nam je da je restoran blizu gde mozemo da rucamo i ugrejemo se,a mm cu da pisaljem u prodavnicu.Evo gledam vila vila i pitanje za Markov konak,na kojoj je poziciji jer imaju slobodno za datume koji nam odgovaraju

Markov konak je na ok poziciji, nije daleko od centra, ni od Pepe npr. Jedino sto je mozda malo sabijeno. Mislim na okolne smestaje.

Inace, prodavnicu imate kod hotela Pepa i onu najvecu, kod Helena apartmana i u blizini Boba, na samom ulasku u Divcibare, kod ambulante.

Ako smem da pitam, zasto insistirate na centru? Tamo ionako nema nista.

Bolji deo su vam vile oko Boba, ili app oko DZ. Tu se nalazi i najveca prodavnica za snabdevanje, sto vidim da trazite. To je lep deo, ravan, zgodan za kolica, a uvek mozete da se spustite jos malo do centra, za desetak minuta setnje.

Pogledajte vilu Premijer, Triangl app npr.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E pa hvala,stosta ne znam.Pa bili smo prosle god i ucinilo mi se da u centru imaju dva  brdasca za sankanje jer cerka to voli a i restorani su pored za rucak.Ali sada cemo razmisliti

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Glavno mesto za sankanje je kod Pepe.Tu se iznajmljuju one gume i tu ima najvise dece. U tom slucaju vam je Markov konak blizi.

IMG_20190101_123220.thumb.jpg.13d6bd03e4

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@suki  kada smo mi bili pocetkom januara,nije radila prodavnica u centru kod Pepe,bila je prazna i zakljucana...

@Kyle  sobe su vise nego pristojne,mi smo bili na prvom spratu odmah kod recepcije...nasa nije imala terasu,a soba do nas jeste...da nam je trebala terasa ja bih intervenisao da promenimo sobu,ali u periodu u kojem smo mi bili (metar snega) nije neophodna...u sobama nema internet,a u restoranu,baru i kod recepcije ima otkljucan wi fi,ako vam to nesto znaci...pusenje je dozvoljeno samo u aperitiv baru (naspram glavnog restorana)...hrana je odlicna,svedski sto svega i svacega,a u restoranu nikad guzva,mi nikada nismo na obroku zatekli vise od 5-6 ljudi,cesto smo i sami jeli pored velikog kamina,kao da je restoran nas..konobari skroz korektni...mana je to sto se parking nije cistio,a sneg padao i padao,svako jutro sneg do haube,pogotovo sto putari prodju da ociste put  i sav sneg gurnu na stranu (na parkirana kola)...nismmo bili u sauni i djakuziju,a hteli smo stvarno,sve kao sutra cemo,sutra cemo i nista. :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@dare013pa

ne mislim ja na tu prodavnicu, ta vec dugo ne radi, nego na onu kod Pepa hotela, tj. tacnije- u prizemlju konacista. Ta je bliza za one koji odsednu u okolini centra.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@sukiIzuzetno realan, praktičan i koristan opis Divčibara. Sve si objasnila. Bravo!:rolleyes:

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala @klubva :cvetic:

Uvek se trudim da budem realna i pomognem i ostalima :) 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@dare013pa Znas li mozda da li se spa doplacuje ili ulazi u cenu za goste hotela? 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Katarina294   1000 din sat vremena za dvoje,tj 500 po osobi,to je cena za djakuzi...a da li sauna ulazi u cenu,mislim da ulazi ali ne drzi me za rec nisam siguran.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da kazem nesto o nasem zimovanju na Divcibarama.Bili smo smesteni u Markovom konaku:smestaj nista posebno,cisto je ima wi fi,mana je sto ima samo par kanala pa deca nisu mogla gledati uvece crtane jer na D.uvece nema puno sadrzaja sto mozda i nije lose.Lepa je nova ski staza,za decu dobra do vikenda nema guzve a za vikend bude.Hrana:jeli smo u vise restorana,izdvojila bih hranu u hotelu gde smo probali pansionski rucak za 800din koji je odlican,najgori utisak mi je restoran Pepa gde nema veliki izbor jela a hrana je ,bar meni,nezadovoljavajuca.Volim Divcibare zbog toga sto nisu tako komercijalizovani ali ipak fali bar jedna dobro snabdevena prodavnica sa pristupacnim cenama.Eto toliko.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zelim samo da vas pitam jel znate otprilike koliko restorana ili kafica ima? i dal ima neki frizerski salon? Ovo je sad pitanje za zene, dal su mozda videle neki :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kao sto rekoh par postova iznad, najpribliznije klasicnom kaficu je kafic u Pepi.

I na drugim mestima, poput Boba, Hebe, Zamka, ima nesto sto je vise tipa aperitiv barova.

Restorana ima i u svim ovim objektima i hotelima, a u centru ima i 4-5 onih pravih restorana, da ne kazem kafana :D

I ja sam nesto gledala da li ima frizerski salon i nisam ga videla, ali u hotelu Divcibare na recepciji imas flajere za frizera po pozivu, pa se raspitaj.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala do neba. Ja sam za par dana u hotelu Heba i vidim da je hotel odlican :)

Sto se tice salona, jel mogu da udjem i da uzmem flajer iako nisam odsela u njihovom hotelu? Jer mislim da oni imaju salon u hotelu :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka