sonja_bg

Divčibare

662 poruke u ovoj temi

Na Divcibare je lepo otici u prolece! Tu nema nista od provoda, vec samo setnje, spavanje, uzivanje i odmaranje! Mada je Zlatibor sa slicnim karakteristikama mnogo lepsi ( ali duplo dalji od Beograda )! Nema na Divcibarama svezine u vazduhu kao na Zlatiboru! Ali bilo nam je lepo i jeftino! A kad krenes da se spustas niz put kauci vozis sve u leru!!!!

Ipak hotel nije bio ni malo jeftin! Pun pansion 2100 din. po osobi a sobe prilagodjene za rekreativne nastave - dakle katastrofa!

Ipak cu ici ponovo tamo za neki vikend!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Е овако....

С обзиром на моје поимање живота, у смислу да су ми једна од "животних заповести" и викенд излети(само без роштиљанијаде, молим!), свакако да сам већ боравила у овом реновираном хотелу ( мада га памтим и у старом издању, са ескурзије у 4 разреду...).

Па, сада, за мене је висина цене релативна ствар, али сматрам да је хотел сјајан избор за клопу, тј. варијанту да сте на Дивчибаре дошли или на један дан, или сте одсели у некој од викендица.

Ручак за двоје, од чорбе до дезерта, све са пићем, коштаће вас 1500 рсд!

При томе, стварно су и храна и услуга одличне, цена чаја је 50 рсд, кафа исто, воћна салата 100 рсд, главно јело-око 400 рсд...

Ја лично, не љубим Златибор, не волем онај централни фенсерај ( укуси су....), али Дивчибаре су ми одличан избор зими ( лети већ више волим Хомоље, Јастребац, Голију, Кучај...).

Поздрав

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Video neki link i zavrsio sa idejom za hotel Divčibare.

Pansion za dvoje sa svim taksama itd, oko 100 evra dnevno..

tako je. svaka je na mestu. ipak se hotel nalazi u srbiji, sa standardno lošom infrastrukturom...cenu objekta svuda u svetu određuje, pre svega, lokacija. kvalitetan nameštaj, pristojno kupatilo i bazen ume da napravi svako. ali, ako takav kvalitatan objekat prate dobri putevi, razvijena turistička ponuda, onda je cena s pravom opravdana. ovako, sve, da je i hilton u sred šume, pa šta... za 50E dnevno u aprilu možete na sitoniji da birate 5* hotel. nije mi cilj da pljujem ponudu u našoj zemlji, ali, cene su preterano naduvane. lepo reče čovek, hoće da vrati investiciju za godinu dana...mene neće videti

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Imas odlican privatni smestaj. Sve novo, soba 20 eura, apartman 25 dnevno, po sobi/apartmanu. Bila sam tamo proslog vikenda. Evo i adrese www.markovkonak.com.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hvala na linku. nema šta, novo, a cena korektna. 25E za ovakav apartman je stvarno ok.

pozdrav

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam jednom bila na Divcibarama, jos pre nekih 10-ak godina i zaista me vezu divne uspomene za to mesto. Bas bi bilo lepo oziveti ih malo! :srce:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

slike, slike :D

ozbiljno, ili neki email na koji mozemo da se obratimo za iste

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

:kamera: Ima li neko da je skoro bio u hotelu 'Maljen'? Vidim na 'Netu da je i on renoviran. Koliko je zvezdica dobio, kakav je, na šta liči, kakvi su klopa i osoblje? Bio sam u njemu samo jednom, davno 80-ih i tada je bio poslednja rupa. Ali ako su ga upicanili i ako je istina da mogu da koristim bazen i teretanu u 'Divčibarama' isto kao i gosti tog hotela, zašto da plaćam skoro duplo više?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jooj, izvini sto cu to reci, nedavno sam bila i meni taj hotel zaista izgleda i dalje jadno. Divcibare su prelepe, hotel " Divcibare " takodje, klopa u njemu sjajna, ljubaznost na visini- ma deluje svetski!divcibarero7.jpg

divcibare2wr4.jpg

Ali " Maljen "- meni i dalje deluje kako si ga opisao...

Mozda je tako samo od spolja...meni muz nije dao da udjem...a bila je i gomila male dece, ocigledno se koristi za rekreativnu nastavu...

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel bio neko mozda u hotelu Bob-Petosevic?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Video neki link i zavrsio sa idejom za hotel Divčibare.

Znatno vise o ponudi sire okoline Valjeva, u kojoj se nalaze i Divcibare imate na

www.valjevozavas.net

Tu su i linkovi ka Divcibarima, ali i mnogo cemu drugom zanimljivom

Izmenjeno (Miloš Lalić)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Neko je spomenuo da hotel ima jednu zvezdicu više nego što zaslužuje i slažem se sa tom ocenom, premda je osoblje - za naše, balkanske pojmove - ljubazno i hrana izvrsna. Kupatilo mi je nekako preusko i nabudženo. Teretana se sastoji od samo jednog gladijatora i par ergocikala, bazen je više za decu i penzionere (najveća dubina 1.73m). Staze za pešačenje su odlične ali ako pada imalo kiše obavezno obucite duboke čizme za blato, pogotovo ako idete na Crni Vrh ili Velika pleća.

Sećam se da je nekada postojao veliki otvoreni bazen iza hotela...

Dosta je pošumljeno, skoro kao Tara, jedva da sam poznao pejzaž.

Prijatno me je iznenadio centar, ali mu nedostaju frizerska i fotografska radnja.

O Pepi ne bih, deluje mi baš za dečje ekskurzije.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko ima informaciju o odmaralištu ''Zmaj'' na Divčibarama? Pošto se radi o rekreativnoj nastavi ( deca mlađeg školskog uzrasta ), interesuje me smeštaj, hrana, higijena u objektu...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

a ja bi da kupim kuću na divčibarama...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

O tome sam i ja mastala jednog proleca kad je sve cvetalo i bilo u predivnim bojama...Merkala sam da neko slucajno ne prodaje one vikendice, bas su mi bile slatke... smajl.jpg

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka