sonja_bg

Divčibare

542 poruke u ovoj temi

Mislim da ti je jos rano za informacije o NG, oni cene formiraju kasnije, u oktobru, npr.

Ali, ajde da kazem koliko se secam od ove NG, mislim da su cene apartmana najcesce isle oko 20,25, 30e po osobi.

Markov konak je ok, ali nista posebno. Ima i lepsih i novijih apartmana na Divcibarama, pogledaj malo po netu, imas dovoljno vremena :) 

Mada, za NG, moja iskrena preporuka bi vam bila, ukoliko ste novcano u mogucnosti, da uzmete neki aranzman sa PP.

U Pepi su bili najpovoljniji, cini mi se, a tu je i Heba, Zamak, Bob, sa takodje pristojnim cenama za NG.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je dozvoljeno rostiljanje na zelenim povrsinama ili postoje posebna mesta predvidjena za to? Planirali smo da se lociramo kod hotela Maljen i vila TENT-a ... 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I za kraj jedan pogled sa vidikovca

dsc04187.jpg

Kada je ovo betonirano?! Zasto?!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Neki pristojan restoran sa domacom kuhinjom?

i gde se moze probati neka dobra komplet lepinja na ovoj divnoj planini? ??

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da ozivimo malo temu, jel neko uplacivao ili ima nameru da uplacuje za NG nov hotel CRNI VRH koji je jos uvek u izgradnji? Pretprosli vikend sam bio na Divcibarama i mogu reci za kratko vreme je nikao taj hotel i deluje da ce biti zavrsen, mada mozda spoljni eksterijer bude malo kasnio. Deluje da ce biti lepo.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hocemo  sa prijateljima na vikend u decembru pa su mi pale na pamet Divcibare.Posto je prijatelj slabo pokretan

od puno setnje nema nista,ali bi nam trebao neki bazen,spa ili tako nesto koji je otvoren i za goste koji nisu u tom hotelu.Ima li tako nesto?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Planiramo sa decom kraci odmor na Divcibarima. Uzeli bismo polupansion ili pun pansion. Da li je bolji izbor hotel Pepa ili hotel Divcibare?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Gde je dobra komplet lepinja?

Hvala unapred na odgovoru.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Gde je dobra komplet lepinja?

Hvala unapred na odgovoru.

U uzicu.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

BiljanaK, da li se radi o vejavici cini mi se 1983 (ili 1984 .godine, nisam siguran vise)? Bio sam skolarac u odmaralistu IMT sa drustvom kada je pao sneg kakav sam i pre i posle vidjao samo na TV-u. Trebalo je da se vratimo u subotu a do sledece srede nisu mogli da se probiju do Divcibara. Kopaonik je tada tek pocinjao da se razvija i do njega su prosli a do Divcibara nisu mogli. Kada su se probili, svi gosti su morali da napuste sve objekte. I sada se dobro secam scena kada autobusi idu a sneg je iznad visine autobusa.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bila sam na Divčibarama za vreme praznika i šokirala se od apsolutne nesposobnosti turističkih radnika i svih ostalih koji su zaduženi za uredjenje mesta. Neočišćen sneg sa trotoara , nedostatak mesta za parking, odsustvo klupa za sedenje , kolaps u centru , gde dežuraju kola policije da se nervozan narod ne bi pobio i da neko ne bi bio pregažen je surovo lice jedne od najpopularnijih destinacija godinama.

Kod Pepe , je borba za sto, Jer nema gde da se sedne. Primorani ste da stojite ili sedite u kolima. Smrdljivi tolaeti .Neljubazno osoblje.

Na ski  stazi ljudi čekaju po 20 minuta na ski lift , da bi se spuštali 3min. Na stazi gde se deca sankaju , krateri u snegu , koje nema ko da popuni. Na trototaru pored više desetina roditelja , koji se bore da ne skliznu pod točkove prolazećih automobila. Pored njih prepune korpe smeća. Bačene drvene ograde sa zardjalim ekserima , koji iz njih vire. Na divlje parkirani kombi iz koga se iznajmljuju polovne skije. Jednom rećju horor.

Zato je i jeftino. Divčibare nemaju šta da ponude, osim šetnje , koja je takodje visokorizična. Ne mogu da verujem , da za više od 50godina nekog jadnog turizma, nikome nije palo na pamet da stavi makar desetak klupa i par kafea na stazi sa pristojnim toaletima? Da nikom nije palo na pamet da izmesti saobraćaj iz centra ? Da nikom nije palo na pamet da očisti sankalište od zardjalih ograda?

A blizini ima spomen ploča nekog deteta koje je poginulo. Zar to nije dovoljna opomena? Strašnooo

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav ljudi,

Zanima me da li trenutno ima snega na Divcibarima, kakva je situacija sto se tice skijanja na stazi centar? 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav ljudi,

Zanima me da li trenutno ima snega na Divcibarima, kakva je situacija sto se tice skijanja na stazi centar? 

Pozdrav.

Još uvek ima snega i staza crni vrh kao i mala staza (kod pepe) rade. Sve informacije možete videti na sajtu divcibareskiresort-a, i na instagram i FB profilima, svake godine su jako ažurni i gotovo svako jutro izbace informacije o snegu na stazama, radnom vremenu i slično, pa nije loše pogledati i tamo. ;)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26207
    Ukupno tema
    873956
    Ukupno poruka