sonja_bg

Divčibare

542 poruke u ovoj temi

Mene interesuje ( ali hitno ) kakvi su uslovi u odmaralistu " Stevan Filipovic, jer deca treba da mi idu na rekreativnu nastavu u tom odmaralistu. Cena sedmodnevnog pansiona je 12.500 dinara a nastava bi se odvijala u Junu. Moram hitno da odlucim zbog prijave.

Molim sve one koji imaju iskustva sa ovim odmaralistem, da napisu par recenica o svojim utiscima.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mislim da je skup taj smestaj od 12.500 dinara. U agenciji kimex.turist@gmail.com je jeftinije. Ako jos niste otisli, javite se. Pozdrav

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Koji je najbolji put za Divcibare, npr. od Beograda?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ibarskom do OMV pumpe, skretanje za Lajkovac, prođe se Lajkovac, ideš prema Valjevu, pa onda skretanje levo za Mionicu, i kad uđeš u Mionicu na semaforu desno za Divčibare.

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zanima me da li ima neko neki kontakt za neku vikendicu ili kucicu ili barakicu ili bilo sta pristojno na Divcibarama?

Isli bi decko i ja 31.12. popodne i vratili se 03.01. uvece......

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ima ima, vidi O V D E

Izmenjeno (ljerka)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

H V A L A ! Nadam se da će pomoći... Pozdrav!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sad za vikend sa bio u hotelu Maljen u B delu, i to je prava KATASTROFA! Cena ND po osobi je 1400/din., sto je O.K. cena, ali pored toga sto sam hotel nema nista od sadzaja, sve je totalno unisteno! Hotel je verovatno namenjen nekim eksurzijama, jer je pun dece, a soba je u dosta losem stanju (isprskani zidovi od soka, unisten ormar, gov..ce koje vas prati sve vreme u WC solji i nece da ode u slivnik, WC koji je poslednji put ociscen pre 30g., itd.). Dorucak je takodje blaga katastrofa, neka kajgana ili virsle koje izgledaju kao da su kuvane pre dva dana! Imam slicno iskustvo i sa odmaralistem "Zmaj" na istoj planini. U sustini jedino sto valja na Divcibarama je novi hotel "Divcibare' ****, koji ima sve od sadrzaja i sve izgleda super, ali je takva i cena 3200din./osobi dnevno ND.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

NEEEEEEEEEEE!

Ja sam bila u hotelu od 4.01-11.01.Hotel"Divcibare"nikada nikome ne bih preporucila.Sobe su skroz ok ako vam radi brava.Meni soba nije mogla da se zakljuca pa sam pola odmora provela cekajuci majstora iz Krusevca!Postoji bazen u koji se u posle podnevnim casovima ne moze uci od ljudi koji kao sardine stoje u njemu i dece koja skacu u isti i deru se do beskonacnosti.Deca tutnje po hotelu dan,noc...i izgleda kao da nemaju roditelje.A oni u stvari cepaju kuvano vino i nemaju pojma gde su im deca.

Od dece nije moglo da se zivi..Napominjem da sam i ja majka ali ono nisam nikada u svom zivotu dozivela...uzas..i dalje ne mogu da verujem kakav sam pakao prezivela biggrin.jpg .

Klopa je solidna ali su konobari nevidjeni balvanderi tako da ce vam presesti(garantujem) SVAKI obrok...a deca u restoranu koju sam PRESKAKALA da bi klopala ce se potruditi da vam odmor ostane nezaboravan...kao meni biggrin.jpg

Izmenjeno (ljerka)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sad za vikend sa bio u hotelu Maljen u B delu, i to je prava KATASTROFA! Cena ND po osobi je 1400/din., sto je O.K. cena, ali pored toga sto sam hotel nema nista od sadzaja, sve je totalno unisteno!

O tome sam odavno pisala i stavila cak i slike! :ljutko:

Ibi, zao mi je sto si se tako "lepo" provela!

Nas utisak o renoviranom hotelu "Divcibare", koji smo posetili par dana posle svecanog otvaranja, je, bar tada, bio veoma pozitivan...svi su bili maksimalno usluzni, nasmejani, doduse podsetila si me da nas je u restoranu posluzio lik prilicno zarumenjen, a bazdio je na alkohol samo tako...i zaboravio je sta smo trazili od pica, pa se dvaput vracao...bazen je tog trenutka bio prazan...konstatovala sam samo da je mali i delovao je plitak...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

To za decu je tacno, ali to nije samo za hotel "Divcibare", i u Maljenu ih je puno (da, sve sobe pune dece i 1-2 vaspitacice), a tako je i u ostalim hotelima. Mislim da je to zbog toga sto Divcibare nisu atraktivne za skijase i bogatase, zbog svoje slabe ponude u svakom smislu, tako da se onda to maksimalno koristi za ta decija odmaralista i sl. Moguce je da ima problema u hotelu "Divcibare", ali on je najbolje sto Divcibare mogu ponuditi. Za konobare se to moze i ocekivati, jer koliko sam cuo od poznanika plate im kasne mesecima.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Izabrala sam bas Divcibare jer je blizu,pitoma planina i td...I definitivno nikada vise...Nista mi se nije dopalo...ama bas nista.

Bila sam na istoj planini pre 2 ili 3 zime i bilo mi je ok jer mi je dete jos bilo maleno...Definitivno tamo postoji problem ljudi koji dolaze.I tada je bio neki problem sa galamom...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ajde da ponovim pitanje-jel neko od vas sto ste skoro bili na Divcibarama, video hotel Bob-Petosevic? Reklamira se, meni i bas lepo izgleda, a ne verujem da je nesto ekskurzijskog tipa, jer je i manji. Samo zanima me gde se nalazi?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Na zalost,ne mogu ti pomoci rasplakani.jpg .Predstavu nemam gde je!

Izmenjeno (ljerka)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ajde da ponovim pitanje-jel neko od vas sto ste skoro bili na Divcibarama, video hotel Bob-Petosevic? Reklamira se, meni i bas lepo izgleda, a ne verujem da je nesto ekskurzijskog tipa, jer je i manji. Samo zanima me gde se nalazi?

Danas smo bili na Divcibarama i trazili Bob-Petosevic. I ja sam videla reklamu za taj hotel a i dobila preporuke od poznanika.

Hotel se nalazi u blizini poste i doma zdravlja, mislim oko 1km od centra, nije na glavnoj ulici, ima tabla za skretanje ( prvi objekat posle skretanja sa glavnog puta).

I da, cula sam da je super, a cena za polupansion prihvatljiva.

Izmenjeno (juca)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26212
    Ukupno tema
    874199
    Ukupno poruka