vana

Holandija

47 poruka u ovoj temi

A odakle želiš da putuješ do Haga? Budi preciznija :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Iz Beograda :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mislim da je dosta pisano o tome na ovom forumu, pa ne bih da prepričavam, ali ukratko zavisi od toga koliko želiš da se cimaš i menjaš prevoze.

Wizzair ima najjeftiniju varijantu prevoza do Holandije (Beograd- Ajndhoven). Za dalje možeš da pogledaš ovo temu sa foruma:

Ajndhoven aerodrom topic

a za dalje na primer

vozom Eindhoven - Den Haag centraal sa presedanjem u Tilburgu (cena je u jednom pravcu 18,40 eur)

Izmenjeno (tristan1)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kupila sam karte za Amsterdam - septembar 2013, ali prosto ne mogu da verujem koliko je skup smestaj!! Najjeftinije sto sam nasla dosada jeste trokrevetna soba sa zajednickim kupatilom za 380 eura, 4 nocenja.

Meni to bas zvuci puno, s obzirom na to da sam u oktobru, u centru Madrida placala trokrevetnu sobu sa privatnim kupatilom 250 eura (4 nocenja), a o Lisabonu i da ne govorim (150 eura 5 nocenja za dvoje s doruckom, u sred centra!)

Imate li neki predlog/preporuku za jeftin smestaj u Amsterdamu?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prelistaj malo ove teme, mozda je neko pominjao neki smestaj, iscitaj teme i pogledaj foto ture Amsterdama, moguce da je tamo neko pominjao smestaj.

Foto ture Amsterdama

Znam da je ovde na temama MMarijaMM pominjala svoje smestaje, , takodje Lav je putovala samostalno u Amsterdam, Marco Polo, tristan1... eventualno im pisi privatne poruke, mozda imaju da ti preporuce nesto.

Mozda nije lose da gledas i smestaj u okolini, mozda u Harlemu, Volendamu...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hvala vam puno!! gledala sam to sto ste mi preporucile. Nasla sam na kraju neku garsonjeru, 324 eura, nisam jos rezervisala. I to mi zvuci skupo, tako da cu pratiti narednih par meseci i onda se konacno odluciti

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Meni ovdje sve zvuči skupo :azdaja:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U oktobru sam 8 dana u Holandiji (Hag, Roterdam, Arnhem, Amsterdam).

Kupio povratnu avio kartu Transavia Bg-Ams za oko 155 eura.

Bice slika.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nije ni mene bilo odavno, ali zasad ću samo da prijavim da idem u Holandiju 24. aprila...plan obilazaka još uvijek razrađujem i istražujem, a po povratku slijedi detaljan izvještaj.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ko ide u Amsterdam,a voli tematske parkove... Na 100km od Amsterdama (oko 1h vozom) nalazi se prvi i najstariji tematski park na svetu Efteling.Kazu da su Diznilendi njegova kopija.Jedan dan je malo da se sve obidje i proba.

Evo jedan video kako izgleda iz nase perspektive... 

 

https://www.youtube.com/watch?v=pfYC3JVVjVY

 

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Ko ide u Amsterdam,a voli tematske parkove... Na 100km od Amsterdama (oko 1h vozom) nalazi se prvi i najstariji tematski park na svetu Efteling.Kazu da su Diznilendi njegova kopija.Jedan dan je malo da se sve obidje i proba.

Evo jedan video kako izgleda iz nase perspektive... 

 

https://www.youtube.com/watch?v=pfYC3JVVjVY

 

 

Занимљиво је да је Ефтелинг два пута већи од Дизниленда у Калифорнији, али да је на трећем месту по посећености, када је у питању Европа. Први је Дизниленд Париз, а на другом месту Европа парк код Фрајбурга.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Za sledeci odlazak preporucujem ove manje gradove :

1.Utrecht / mali kanali koji podsecaju na Amsterdam/ grad mi ima neki poseban  smek .

2. Gouda blizu Amsterdama/proveri da li se jos uvek odrzavaju tradicionalne  aukcije sira jednom nedeljno  jer sam davno bila/ 

3. Delft blizu Roterdama , rodno mesto slikara Vermera, poznat grad po  plavo beloj keramici,

Sve je dostupno zeleznicom sa stanicama u centru grada kao i u skoro svim gradovima ove zemlje

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Pegi-peg, hvala na svim informacijama i dizanju foruma :thankyou2:  Merkam dugo povoljne termine preko Wizzair, ali avaj, kada mogu, zbog posla u školi, skupe karte... Ali kad se vratim iz Valencije, i ako Bog da, na proleće Andaluzije, to mi je sledeća destinacija, pa još popunimo @ljerka savetima ...

Još kada bi I fotke okačili, uživanje max :yesss:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka