10 poruka u ovoj temi

Za one koji su trenutno na Krfu ili idu narednih dana: Kakva je situacija sa cenama, po TV-u gledamo svašta, navodno su cene skočile nenormalno... Da li je to istina? I da li su radnje i dalje normalno snabdevene?

Volela bih da neko napiše ko je zaista tamo a da ne slušamo medije koji šire paniku... I namerno sam pokrenula novu temu kako bi svi koji putuju u narednom periodu ovde lepo o tome mogli da se informišu, da ne kopamo po drugim temama i brkamo babe i žabe

Hvala unapred na odgovorima

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ukratko... Na Krfu smo od ponedeljka. Prodavnice su normalno snabdevene, primaju i kartice (bivsi Carrefour). Cene ne znam da li su skocile, ne znam kakve su bile ranije. Goriva na pumpama ima, platili karticom. 

Pozdrav

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

veliko hvala na odgovoru! zelim vam sjajan odmor!

jos samo jedno pitanje: da li ste "smeknuli" cene rent a cara i skutera?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nismo, dosli smo svojim kolima. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nisam primetila da su cene skočile. Giros u Moraitici 1.80 E, Nissan Micra 6 dana 210 E.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zdravo , evo i mi smo upravo na Krfu. Dosli svojim kolima, nismo imali smestaj , nasli extra app na samoj plazi u Dasiji 60e trokrev.Nije uopste guzva, cene u radnjama su jeftinije nego u Haniotiju prosle godine . Za renta car ne znam nisam gledala.Svuda idu kartice i na plazi i u radnjama!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ljudi, hvala puno na dragocenim informacijama!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zdravo , evo i mi smo upravo na Krfu. Dosli svojim kolima, nismo imali smestaj , nasli extra app na samoj plazi u Dasiji 60e trokrev.Nije uopste guzva, cene u radnjama su jeftinije nego u Haniotiju prosle godine . Za renta car ne znam nisam gledala.Svuda idu kartice i na plazi i u radnjama!

Колико сте платили трајект?  И који ауто имате, пошто се то гледа по колима? 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

trajekt je poskupeo, 40 eura je za auto, a 11eura za odrasle, 5,5eura za decu (4-12god.).Ako se odmah uzme povratna karta dobijaš 50% popust na povratnu kartu, s tim da dečja karta nema popust jer je vec na popustu.

poskupeli su izleti, karta za aqualand, ulaznice za muzeje...

cene po radnjama su ostale iste

Izmenjeno (profesorka)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Vidim da je ova tema malo zastarila, pa sam odlučio malo da je oživim... :)

Pošto ja volim da imam ulazne podatke prije svakog odmora radi organizacije i okvirnog računanja troškova pretpostavljam da ima još takvih. 

Ja ću navesti okvirne cijene koje su bile krajem avgusta i početkom septembra 2016. godine.

Navodim raspon cijena, jer nisu iste na svakom mjestu, sve zavisi od lokacije i popularnosti mjesta ili plaže.

Rent-a-Car Nisan Micra 1.1. benzin - 190,00 € za 10 dana

Izlet na ostrvo Vido, posjeta Srpskoj kući - 17,00 € po osobi. (preko Agencije)

TAVERNE, RESTORANI I CAFFE BAROVI

Engleski doručak - 5,00 €

Giros Pita - 1,50-2,00 €

Suvlaki Pita - 1,80-2,50 €

Gazirani sokovi u limenci - 1,50-2,00 €

Voda (mineralna ili obična) 0,50l - 1€

Grčka kafa - 1,00-1,30 €

Espresso - 1,20-1,50 €

Pivo - 2,50-3,50 €

Bijelo vino 0,5l - 5,00 €

Ginger beer - 3,00 €

Riblja plata za 2 osobe - 20,00 €

Pizza - 7,00-10,00 €

Voda (mineralna ili obična) 1l - 1,50 €

PLAŽE

Ice coffee - 1,50-2,50 €

Voda 1L - 1,50 - 2,00 €

Cijeđeni sok - 3,00 €

2 Ležaljke i suncobran - 5,00-10,00 €

(ovo zavisi od plaže do plaže, npr. na plaži Issos je 5,00 €, a na Glyfadi 10,00 €)

Pedalina - 7,00-10,00 € za 1h.

Sladoled i na plažama i u gradu - 1,50-2,00 €

Parking na plaži (ako se plaća) i u Kerkyra iznosi do 3,00 € za cijeli dan.

* Ima izuzetaka od ovih cijena, npr. na plaži Notos ležaljke se nisu plaćale, a piće je bilo jeftinije nego gore navedene cijene  Ice coffee 1,00 ili 1,50 €, a limenka Coca Cole 1,50 €.

MARKET

Ne sjećam se tačno svih cijena u marketima, ali za ono što smo mi kupovali, voda, sokovi, grickalice, slatkiši i sladoled cijena je bila čak i niža nego kod nas (Banja Luka)

Ovo se odnosi na Lidl i Diellas market.

Bili smo u Golden Foxu i tu su cijene malo jače, ali zbog same lokacije se isplatilo... :)

Ne sjećam se pojedinačno cijena, ali 2 Kafe, 2 cijeđene narandže, jedna voćna salata sa sladoledom i jedna limun pita su koštali ukupno 25,00 €.

Fotografisao sam par cjenovnika, pa ako uspijem naći fotografije postavit ću ih u narednom periodu, prije ljeta naravno... :)

Izmenjeno (Fili_555)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25997
    Ukupno tema
    867454
    Ukupno poruka