Putovanja.info

Plaze i more

78 poruka u ovoj temi

Sandra,tvoje fotografije su zaista nesto posebno,svaka je malo remek delo,predivne su.Uzivam i hvala ti sto ih delis sa nama.:cvetic:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Veliki pozdrav od mene ☺️ Da li je neko letovao u vili Olimpia u Polihronu? Znacili bi mi vasi utisci. Hvala unapred

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sledeće godine Alikante,nadam se.Valensija mi je baš odgovarala,pa sam rešio da istražim tu regiju Comunitat Valenciana i Costa Blanca.Uredjene plaže i sve je funkcionalno,urbano,ima spasilaca,policije,medicinskih timova,baš nekako vlada sklad a opet je egzotično i puno više volim Španiju od recimo Italije,jer Italija ima sličnu prirodu sa našim krajevima jer je geografski puno bliža.Nekako mi je Španija puno bolji izbor,ne znam da li još neko deli moje mišljenje.Moguće je da je Špance doveo u red Francisko Franko,ostala im je ta disciplina koju Italijani nemaju.Recimo,stoje Španci mirno i čekaju na aerodromu sa parolama napisanim na kartonu,to budu neka imena ili slično,to mi je tako simpatično.Tolerantni su prema LGBT osobama,bude njihovih zastava na ulicama.U Malagi sam naišao na 50 ljudi koji su na trgu stajali i ćutali pola sata u znak solidarnosti sa migrantima,to mi je već bilo skroz smešno,držali su transparente.Stekao sam utisak da su njihovi primorski gradovi odličan spoj mora i urbanog,to je nešto skroz drugačije.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka