Putovanja.info

Plaze i more

78 poruka u ovoj temi

Mi smo počeli da idemo tamo tek kada su stavri počele da se menjaju na gore.

I sećam se da je bilo super, prirodno, ništa suncobrani, ležaljke, konopci, ograde...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sto se mene tice nijedno more nema tako lep miris kao Jadransko... Ma, svako je more lepo i mirisno kada uz njega šetam sa nekim zagrljena i zaljubljena... Valjda to ta so pomešana sa suncem udara :rolleyes:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kao dete sam sa roditeljima letovala sveke godine po Sv.Stefanu I Miloceru, a imali smo i gliser, nema lepseg mora od Jadrana, cisto je i divno.Ko nije imao prilike da okusi na vreme ove plaze, sad i ne moze da stekne pravi utisak, pogotovo Tivat nije za kupanje a u Budvu idu klinci i ''splavari'' i BGa.Ranije nije bilo 10 procenata ljudi iz Srbije po ovim plazama, tako da su bile krasne, sa porastom paradajiz turizma, opao je kvalitet usluge, proporcijonalno plateznoj moci gosta, sve je osiromasilo, zaprljalo se, itd..Videcemo u buduce kako ce biti

Milocer i Sv. Stefan su prelepi...i ja sam letovao ko klinac tamo...dva puta koliko se secam...milocerkska plaza je prelepa...kraljicina plaza...koliko se secam...ako nisam pomesao...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Milocer i Sv. Stefan su prelepi...i ja sam letovao ko klinac tamo...dva puta koliko se secam...milocerkska plaza je prelepa...kraljicina plaza...koliko se secam...ako nisam pomesao...

Meni je to sve dugo bilo - isto. Mislio sam da je tamo sve SVETI STEFAN, ili da je sve ono od brda do brda - BEČIĆI. A ono se mesta i njihovi nazivi smenjuju na svakih 500 metara.

Kako god se zvalo, i meni se svidja.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa ima ona uvala..mala milocerska plaza...ta mi je bila extra...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da,da. Sada ih razlikujem.

Mada... toliko je sve to izgubilo onu pitomost od pre 10 godina, da to ne može da se uporedi...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Такође памтим потез Пржно, Милочер, Св.Стефан давне `97...смештени у кампу одмах након Св.Стефана (иначе, нудистички и зове се Црвена главица хихих) мада није то битно, битно је да је заиста тамо природа феноменална, Краљичина плажа је бисер целог црногорског приморја, да... ту је прави мирис мора...али до 10-11 је вода била леееедена у све јулу-августу

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

po meni ostrvo Tasos ima najlepse plaze i najlepsi miris mora.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Najbolji miris mora do sada gde sam isao je na Majorci, istocna strana, te kale su raj na zemlji i idealne za kupanje i uzivanje.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Slažem se :klap:

Ah ta Majorka plažice,uvalice divno... :rolleyes:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

prelepa je iztuzu beach na uscu reke dalijan u sredozemno more...a tek plaza sa druge strane...uuuuuuuff,tamo ste kao na pustom ostrvu,nesto neverovatno :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Slažem se :klap:

Ah ta Majorka plažice,uvalice divno... :rolleyes:

Milenice

Majorka je izabrana za naj destinaciju Mediterana prema anketi Conde Nast Traveller, ispred Sicilije koja je zauzela drugo mesto, Kaprija kao treceg i cetvrte Ibice.

Pre ili kasnije pozeleces da se vratis na Majorku ponovo, sto se odnosi i na sve ostale koji su bili, njene cari, lepote i atrakcije su beskrajne.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Znači prvo mesto Majorka :klap: a drugo Sicilija :klap: ,

Apsolutno se ne bih bunila da se vratim bilo na jedno ili drugo mesto bar još jednom :zvizduk:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Svugde po Jonskom Moru tamo je najbolje :) Narocito Jonska Ostrva :)

Izmenjeno (BojanMKD)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Najlepsa plaza na kojoj sam bio je BALOS na Kritu, nestvarna je !! BALOS

Izmenjeno (M&N)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905030
    Ukupno poruka