jelenap.

Pohod na Sporade - putopis

23 poruke u ovoj temi

Prelep putopis!!!

Svaka cast Jelena!!:klap:

Bravo  prelep putopis. pravi specialist za Sporade:)

Hvala svima. :) Poenta putopisa je bila da ponajviše približim Alonisos, jer nije bilo mnogo opisa za ovo ostrvo. Zato sam i najmanji akcenat dala Skijatosu, gde sam samo opisala kako je tekao naš obilazak, jer je za Skijatos dato dosta informacija, dok sam za Skopelos, a posebno Alonisos dala malo više podataka, onih za koje mislim da ljudima mogu značiti.

Ronila sam jednom na onoj plazi pored aerodroma i prestravila  se kada je sljunak poceo odjednom da podrhtava po morskom dnu . Izron je bio munjevit, to je samo preletao  avion. Ne znam dal mi je bilo grdje  u tih par sekundi ispod ili iznad morske povrsine.

Teogonija, potpuno te razumem. :D Ja sam stajala okrenuta ka avionu koji je leteo pravo na mene. Hoću reći, ja sam imala takav utisak. Pazi kad čak nisam uspela ni da odreagujem, pa da uslikam avion iznad mene. Posle kad sam gledala fotografije, imala sam brdo ideja, koje mi u tom momentu ni pod razno nisu pale na pamet... :D

Čak smo ostali još neko vreme, nadajući se da će sleteti još koji, ali posle nekog vremena, shvatili smo da nema svrhe. Šta imam od fotki - imam, ostaće svakako osećaj zapečaćen u mojoj glavi. :)

Bravo za putopis!

Vratila si me na predivni Skopelos i Alonisos!

Svaka cast Jelena, prelep putopis i fotografije

Sjajno, odličan putopis i prlepe fotografije! Bravo!

Izvanredan putopis, divne fotografije, korisni saveti.

Предивне фотографије Јелена, имате дара. Путопис јако користан. Хвала Вам!