meda

Sidari

68 poruka u ovoj temi

PONAVLJAM mi idemo svojim kolima i do Glifade mozemo ici svaki dan. Meni je itekako bitan i smestaj i proucavajuci katalog pomenute agencije meni su se bas svideli apartmani u Sidariju. Medjutim posto ponavljam idemo svojim kolima - CEO KRF JE NAS.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ja sam prosle godine letovala u kassipoiju,tako da smo u Sidari isli na jedan dan i odlicno se proveli...meni uopste nije izgledalo tako lose,cak su mi slike odatle ispale najlepse...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Koliko ima od Kasiopa do Sidarija i sta ti se tamo najvise svidelo.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

pa nije Sidari daleko od Kasiopija,ne znam tacno koliko ima...

Velika plaza u sidariju i nije nesto,guzva je kao i na svim obicnim plazama,jako mi se dopala uvala ljubavi i stene okolo,u dubini je voda jako cista i tirkizno plava,ali treba ipak malo da se otpliva,a i nije hladno kao u Paleokastrici...

U okolili su restorani i kafici,Relax ima ponudu za hotel Bertos koji je an samoj plazi...mada ja ipak preporucujem Kassiopi za bazu...mnogo lepse mesto,lepe plaze,postoji dosta malih uvala sa malim plazicama koje nisu bas posecene pa se moze desiti da budete potpuno sami na plazi,a voda je prelepa...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

pa, od sidarija do glifade nema možda mnogo vazdušnom linijom, ali kad sedneš u kola, treba da prevezeš stenoviti masiv između agios gergiosa i paleokastrice. sigurno sat vožnje. no, ukoliko bude gužve u sidariju ili koncentracija engleza bude prekomerna, vrlo blizu na 10-tak minuta vožnje južnije je agois stefanos - manje mestašce sa ogromnom peščanom plažom koja pomalo liči na sidari, ali je meni ipak bila neuporedivo lepša.

ali, bez brige, pošto si kolima, naći će se već neka plažica pored ako ti sidari ne bude odgovarao. pozdrav

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

pa, od sidarija do glifade nema možda mnogo vazdušnom linijom, ali kad sedneš u kola, treba da prevezeš stenoviti masiv između agios gergiosa i paleokastrice. sigurno sat vožnje. no, ukoliko bude gužve u sidariju ili koncentracija engleza bude prekomerna, vrlo blizu na 10-tak minuta vožnje južnije je agois stefanos - manje mestašce sa ogromnom peščanom plažom koja pomalo liči na sidari, ali je meni ipak bila neuporedivo lepša.

ali, bez brige, pošto si kolima, naći će se već neka plažica pored ako ti sidari ne bude odgovarao. pozdrav

Od Sidarija do Glifade ne treba da se prelazi stenoviti masiv (i veruj mi mnogi su se prevarili za taj put) - mi smo isli glavnim putem od Sidarija do razdvajanja za Krf i Paleokastricu, put je lep i stigli smo za oko 40 min.

Preporucujem svima da uzmu kartu Krfa novu na kojoj je nacrtan Aqvalend - ucrtani su glavni putevi crvenom bojom i sporedni zutom. Vrlo je lako snaci se sa njom i nema lutanja i uskih putica a naravno ni stenovitih masiva.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Preporucujem svima Sidari i hotel San George kao mesto na kome treba biti stacioniran. Naravno za one koje dolaze svojim kolima ili one koji ce iznajmiti auto a to se podrazumeva na Krfu. A onda kartu u ruke i uzivanje.

Sidari ima mnogo restorana, kafica, diskoteka - nocni zivot je lud.

Zatim ima 3 supermarketa i mnostvo malih prodavnica prehrambene robe.

Sve u svemu izaberite i necete se pokajati, ali naravno samo San George.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Interesuje me da li je neko bio u mestu Sidari na ostrvu Krf, i kakvi su utisci? To sam video u ponudi Relax-sa, letovanje za 99eura, pa me zanima da li je neko vec bio tamo sa takvim aranzmanom ili je to sve jedna velika prevara??? Isto tako postoji ponuda za mesto Roda na Krfu pa me zanimaju vase impresije i o tome?

Hvala unapred!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nisam bila ali sam se dosta raspitala o Krfu jer cu mozda ici u Ag. Georgios. Ono sto su bukvalno svi rekli da je tamo more LEDENO i da zbog toga ne treba nikako ici tamo. Znaci sever-ledeno more. Zato je valjda i jeftinije.

Pogledaj jos neke teme o Krfu, pominjano je.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Opet zavisi kad ides. Nije toliko hladna voda. Mnogo losija stvar je to sto se tu stene koje su od nekakve gline, pa imas utisak da se kupas u dunavu. U sidarima je taj famozni zaliv ljubavi, nedaleko odatle sunset beach itd, mesta koja vredi videti. Mana je sto je to sve dosta udaljeno od grada krfa i svih tih nekih mesta za obilazak.

Tu su uglavnom englezi i ponuda je usmerena ka njima, dakle pub, pub, pub.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

A sto se tice 99eurtravel, mozete li mi nesto reci o tome?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Meni su u Sidariju uzasne plaze i voda.....jedino ste je kao ok je taj kanal ljubavi i to treba videti...ovako nista posebno...ima i lepsih mesta

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

A mesto Roda, jel valja?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pa ne znam shta da ti kazem....meni su sva mesta osim tih na severu ok.......i Kasiopi je na severu ali je malo lepshe.....

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sidari ne izgleda lose sa tim stenama, ali jeste malo mutna voda. Mesto je dosta veliko u odnosu na druga mesta na Krfu, pa mozda i nije tako lose da ti tu bude baza, a i blizu je sunset beach koja je defonitivno jedna od najlepsih na ostrvu. U Rodi sam bila bas kratko jer je bezveze. Plitka voda ide u nedogled, a pesak na plazi je bas prljav, ima mnogo opusaka. Meni je ta plaza najodvratnija koju sam videla na Krfu. 2005. sam bila u avgustu, a 2006. u septembru i oba puta je voda na tim plazama bila topla. Voda je hladna na zapadu u oblasti Paleokastrice, a tu je ok. Ja sam oba puta letovala u mestu Kasiopi i to mesto je super ako volis sljunkovite i stenovie plaze kojih ima nekoliko u ovom mestu. Ako biras izmedju Sidarija i Rode onda bolje Sidari. Za te aranzmane 99e ne znam

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26675
    Ukupno tema
    895449
    Ukupno poruka