meda

Sidari

68 poruka u ovoj temi

Dosta sam toga procitali o Krfu. Medjutim, interesuje me konkretno mesto Sidari. Da li je neko bio tamo i moze li nesto blize da mi kaze o njemu?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Na Forumu Krstarice-turizam i putovanja imas bogatu prepisku o Krfu pa iscitaj,nacices mnogo informacija :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Isla sam na sajt forum krstarica i stvarno mi nije jasno zasto se lose pise o mestu Sidari. (odnosno neki pisu da im se svidja a neki ne) verovatno sve zavisi od ukusa. Na svim inostranim sajtovima, pa cak i na nekim nasim Sidari se oznacava kao mesto koje ne treba zaobici.

Pored opisa za ovo mesto interesuje me gde se tacno nalazi aqvaland.

Izmenjeno (meda)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sidari je jako lepo mesto, mada se meni nisu dopale plaze. Ali ovo uzmi sa rezervom jer smo mi samo obilazili Kanal ljubavi i mesto i nismo se tamo kupali. Kad imas kola na Krfu onda nemas problem plaze, svaka je tvoja :D .

Akvalend u Sidariju je mali, ali je onaj veliki blize Krfu u sredini ostrva. Kad dodjes na Krf uzmes u bilo kojoj agenciji kartu, dele za dz i videces gde je, ma na Krfu je sve blizu kad si kolima. Ako imate decu mislim da ne treba propustiti Akvalend...pravi uzitak i za tate i mame.

Ma nista ne brini, kola su tu i sve ti je dostupno. Obavezno obici:

Paleokastrica manastir i Vidikovac

Grad Krf

Palata Ahilion

Ostrvo Vido i Srpska kuca

Akvalend

Plaza Gligfada

.....

i jos stosta sto vam srce pozeli.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

OKEJ

CAR SI

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I ja sam bila tamo na par sati....problem je bio sto je tada bilo izuzetno lose vreme (iako je bio jul), oblacno, kisica, pa je Sidari zaista izgledao izuzetno neprivlacno....pesak, mulj, kanal ljubavi onako mutan, niko se nije kupao, na glavnoj gradskoj plazi neki su ipak bili u vodi i primatila sam da je plicak dugacak, znaci treba hodati i hodati do dubine, onako kroz mulj....ne znam, na Krfu ima znatno vise boljih i lepsih plaza...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bio sam na Krfu prošlog leta i obišao celo ostrvo autom.Sidari je moje najveće razočaranje.Prvo od grada Krfa je užasno daleko 1h kolima,drugo još gore,mestašce je malo neugledno sa nekim nazovi akva parkom,plaža nikakva sa nekim muljevitim peskom.

Inače koliko je Sidari krš,toliko je Krf super,preporučujem ti Dasiju,

ali ti je bilo gde na Krfu rent a car obavezan

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo vec uplatili aranzman za Sidari. Idemo kolima tako da nam izgled plaze nije bas ni toliko bitan. Procicemo ceo Krf.

Sidari sam izabrala jer mi se svideo smestaj. Hotel sa apartmanima (izgledaju vrlo lepo), zatim ima bazen u sklopu hotela, mogucnost sportskih aktivnosti i dr.

Sve zavisi ko sta trazi od odmora. Mi trazimo odmor u malom mirnom mestu gde nema mnogo buke (kao sto je npr. Budva - mi to ne volimo), ali posto idemo kolima u svakom momentu kad pozelimo malo buke i izlazaka to sebi mozemo priustiti odlaskom u neko drugo mesto.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako ste daleko od grada Krfa možete da zaboravite na bilo kakav izlazak.Najlepše plaže su Pelekas i Glifada(jedna uz drugu) i male šljunkovite plaže oko gradića Kasiopi i plaža Barbati.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Znas nama ni izlasci nisu toliko vazni. Vazno je da imas dobar smestaj i da se osecas dobro.

Posto se predstavljas kao GOST da li si procitao-la komentar "NEKO" o Sidariju i o Krfu uopste. Bar nije toliko negativan kao tvoj.

Na ovom sajtu (znaci pocetna strana, pa opisi Krf) mesto Sidari je oznaceno kao mesto koje obavezno treba obici.

Stvarno mi nije jasno zasto su tvoji utisci negativni.

Znas nije mi jasno bio si prosle godine i na Tasosu i na Krfu.

Izmenjeno (meda)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako ste daleko od grada Krfa možete da zaboravite na bilo kakav izlazak.Najlepše plaže su Pelekas i Glifada(jedna uz drugu) i male šljunkovite plaže oko gradića Kasiopi i plaža Barbati.

To uopste nije tacno! Grad Krf jeste super, ali skoro u svakom mestu imas nesto za izlazak. Pogotovo su poznata mesta za izlazak u juznijem delu ostrva, a ubedljivo najlepsa plaza je isto juzno u mestu Agios Georgios, duga 11km. Ti izgleda nisi puno obilazio Krf.

A ti medo ne brini. kada imas dobar smestaj i kada ti je tu lepo, a ides kolima mozes da zujis gde god hoces!

Izmenjeno (suki)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dosta sam toga procitali o Krfu. Medjutim, interesuje me konkretno mesto Sidari. Da li je neko bio tamo i moze li nesto blize da mi kaze o njemu?

Bila sam tamo proslog leta sa deckom.

Na Krfu smo obisli skoro sva mesta, a u Sidari smo stigli posle podne da bi smo uhvatili zalazak Sunca na Sunset Beach-u, tako da nam se mesto uopste nije ucinilo privlacnim, za razliku od drugih kao sto je npr. Dassia, Paleokastrica, Glifada je odlicna i mnogo bolja po mom misljenju od Sidarija.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Valerija hvala ti na opisu. Tako se pise. Svako ima svoje misljenje. Gledala sam kartu Krfa i cini mi se da je Glifada i Agios Georgios (mislim da ih ima dva) blizu Sidarija tako da cemo ih po tvojoj preporuci i obici.

A tebi Suki hvala na podrsci. Znas, ako pazljivo isplaniras svoj odmor mozes super da se provedes.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Valerija hvala ti na opisu. Tako se pise. Svako ima svoje misljenje. Gledala sam kartu Krfa i cini mi se da je Glifada i Agios Georgios (mislim da ih ima dva) blizu Sidarija tako da cemo ih po tvojoj preporuci i obici.

A tebi Suki hvala na podrsci. Znas, ako pazljivo isplaniras svoj odmor mozes super da se provedes.

Ovako, mesto gde ste na Krfu je stvarno nebitno. Kolima mozes obici za jedan dan mesta na razlicitim udaljenostima jer je na Krfu sve blizu. Istina je da ne smete propustiti vidikovac Golden Folks, kao i bar La Grota koji je pored Paleokastrice. Rentirajte auto jedan dan, preko agencije ce vam obezbediti bolju cenu, oko 25 eura, i lepo od Sidarija ka Kasipiju, pa onda Barbati, Ipsos, Dasia, Guvia, i na kraju grad Krf. Ovo mozete preci za jedan dan, tako da nece biti nikakav problem.

A svakako zalazak Sunca na plazi Sunset Beach necete propustiti jer vam je to odmah pored Sidarija. Sidari je vise pun strancima, nego nasim ljudima.

A, obavezno posetite Ahileon u gradu Krfu, jer je neodoljiv.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

sta sa sidarijem Da ili Ne

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka