Kristijan86

IC Santai Family Resort 5*, Belek

10 poruka u ovoj temi

Pozdrav,

uplatili smo 7 noći u ovome hotelu u periodu od 15.08.-22-.08.2015. godine - ultra all inclusive. Ukoliko je neko već bio molimo Vas da nam kažete par riječi i savjeta što se tiče svega navedenog! Hvala unaprijed

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel moguće da niko ništa ne zna o ovome hotelu i da nije bio tamo :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hotel mi je preporucen kao super mesto za odmor sa detetom, sto se odmah i vidi kada se pogledaju slike,  jer ima vrhunske sadrzaje za decu i ozbiljno sam vagao sa zenom dal da uplatimo taj ili neki u Alanji i procitao sam skoro sve sto je napisano o tom hotelu...

Komentari su mu sasvim ok na TA.

Na kraju smo izabrali Alanju jer volimo ipak malo urbanije mesto a ne taksijem da idemo svako vece u setnje.

Ako volite da se "zabodete" na jedno mesto kada ste na letovanju, bicete prezadovoljni.

To "ultra AI" je pitanje koliko je "ultra" jer opet postoje stvari koje se doplacuju a koje po meni za tu cenu ne bi trebalo da se bilon sta doplacuje. Konkretno mislim na flasiranu vodu i sokove koji nisu na razmucivanje i na tocenje. Bilo mi je glupo da dam preko 3000 eur i da doplacujem bilo sta.

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala Dintel na odgovoru, ako ima neko da je bio bas u hotelu, pozeljno bi bilo neki kratki izvjestaj da napravi...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Upravo završavamo letovanje u ovom hotelu. Sutra pišem utiske i kačim slike. Jednom rečju  PERFEKTAN hotel.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Super, molim te nemoj zaboraviti napisati utiske :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Boravio sam u ovom hotelu od 20-30.07.2015. i utisci su više nego odlični.

Sam hotel je lokacijski na oko 35km od Antalije i aerodroma (oko 45 minuta) i oko 3km od mesta Kadrye i 6km od Beleka i nalazi se na samoj plaži.

Kompletno je renoviran 2012. godine a ove 2015. je izmešten čitav kompleks za decu bliže plaži (extra je) i urađeni su gore napomenuti bungalovi sa svojim bazenom.

Većina dvokrevetnih soba gleda na more i preporučujem doplatu za pogled na more, ne zbog samog pogleda, nego zato što postoji određen broj soba koje gledaju suprotno od mora na park koji je pun zrikavaca koji non stop pište a i postolji neko postrojenje koje je jako bučno. Ako to ne smeta onda je sve jedno. 

Postoji određen broj bungalova sa sopstvenim bazenima koji su stvarno extra ali su i znatno skuplji.

Kompleks je veliki sa jednim velikim bazenom (dubina 1,50m) i jednim manjim relax bazenom i zatvorenim bazenom koji radi samo zimi i ogromnim delom za decu.

Hotel je prvenstveno namenjen porodicama sa decom (dečiji raj ali stvarno) ali i ostalima neće biti sigurno dosadno, čak naprotiv, vrlo je živo i tokom dana i tokom večeri. Animacijski tim je tu za sve one koji žele da aktivno odmaraju preko dana (vaterpolo, odbojka na pesku, pikado, boćanje, sportovi na vodi,stoni tenis, teretama, razne igre na bazenu ...).

Večernji program je raznovrstan i svaki put je nešto drugo, od akrobata, raznih plesova, tematskih večeri posvećenih određenim muzičkim pravcima i kulturama, uživo muzike (i to odlični rock i pop), svašta nešto i za svakog po nešto.

Plaža je peskovita i jako široka. Ulaz u vodu (sitan šljunak) je postepen (oko 5-6m) pa onda kreće dubina. Pre podne uglavnom bez talasa dok popodne budu malo veći. Voda pretopla i čista (par puta su talasi donosili malo trave ali zanemarljivo).

Hrana i piće. Šta reći. ODLIČNO I RAZNOVRSNO. Ima svega i svačega i za jesti i za piti. Mislim da niko ne može ostati ni gladan ni žedan. Ultra all inclusive je stvarno ultra. Jagnjetine i teletine koliko hoćeš (nema svinjetine), salate razne, slatkiša i voća uvek i u izobilju, sladoled, vafli sa različitim prelivima, ma ima svega. Sokovi, pivo, vino, raki (turska), uvozna alkoholna pića (votka, viski, tekila),kokteli razni, flaširane vode na svakom koraku(frižider na samoj plaži) i naravno savršena turska kafa... 

Doručak, kasni doručak, ručak, večera, kasna večera i snekovi između obroka.

Bar na plaži za piće od 10-18h i za klopu (slatkiši i snekovi) od 11-18h

Bar na bazenu od 10-24h i snek od 17-18h

Lobi bar 00-24h

Sve ću ovo potkrepiti fotografijama vrlo brzo...

Hotel za preporuku.

 

 

 

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala puno, sjajan izvjestaj :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

p.s. imas privatnu poruku

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav,

uplatili smo 7 noći u ovome hotelu u periodu od 15.08.-22-.08.2015. godine - ultra all inclusive. Ukoliko je neko već bio molimo Vas da nam kažete par riječi i savjeta što se tiče svega navedenog! Hvala unaprijed

Razmisljamo o ovom hotelu sa septembar... Kakvi su vasi utisci?

Pozdrav,

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka