ivi021

Barbati

40 poruka u ovoj temi

Da li je neko bio u mestu Barbati na Krfu? Kakvi su utisci? :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Malo mesto na samoj magistrali iza Ipsosa i Dasije. Dobro povezano sa ostatkom ostrva i imaju po meni jednu od najlepsih plaza na Krfu. Voda je kristalno cista a sljunak veci i bele boje. Preporucujem ga za kupanje.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Plaza fenomenalna, voda cista. Smestaj je uglavnom na brdu iznad plaze. U mestu ima par marketa i taverni dakle samo najosnovnije za snabdevanje. Za sve drugo se mora u Ipsos. Barbati su vise turisticko vikend naselje nego pravo mesto

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala vam :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bila ja prošlog septembra.

Preporučujem , plaža je divna, šljunčana ali ima delova gde je ulaz šljunak a kad uđeš bude peščano dno:)
Imaš dve pekarice ( sa predivnim đakonijama), tri mala marketa i par restorančića i lepih kafića uz plažu.
Kao što je Tijana već rekla, povezanost je super , busevi idu svako malo čak i van sezone. Inače samo po sebi mesto nije bog zna kako lepo, to je baš resort, vile i restorani ali grad ti je blizu a  plaža još bliže ,)

Inače meni je kod Barbata najlepši položaj, iza leđa ti je planina, napred more....pogled predivan.

Viči ako te nešto posebno zanima, još su sveži utisci ;)

Izmenjeno (Amorfna)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E hvala ti puno na informacijama :) ... Pa zanima me autobuski prevoz do Krfa, koliko je karta otprilike i znaci ne idu bas cesto? :)

Izmenjeno (ivi021)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ma ne sekiraj se, idu otprilike na sat vremena ,nedeljom malo redje.Jedino je nezgodno sto poslednji za Barbate ide negde oko 8, 9 uvece sto smeta ako si htela u grad u nocni zivot. Ali ima i taksista, samo ne znam cene.

Karta je bila dva i po evra u jednom pravcu ako me ne vara secanje:)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

lastscan2.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E hvala vam puno :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko letovao preko Banbusa i ovom mestu?Da li nešto dobro za decu?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

...i plaža je šljunkovita, ponegde baš krupan šljunak, sa naglim ulaskom u dubinu, posle dva, tri metra od obale je već preko glave odrasloj osobi.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Barbati

BarbatiBarbati

 

 

Izmenjeno (Igor Lukač)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Marina ,

kao sto vec rekose Igor i Billy,

Barbati nisu tipicno mesto,ne postoji setaliste u klasicnom smislu a to biste mozda zeleli da imate ako idete s klincima. Ja se ne secam da sam videla igraonice ili nesto tog tipa zanimljivo malcima( mada je jedan restoran imao uredjen deo za klince ali ja sam bila van sezone, bilo je pusto i ne bas obecavajuce):)

Bilo je dece na plazi i iskreno cini mi se da je njima sljunak smetao manje nego nama matorima ali ne znam vasi kako inace reaguju na sljunak.
Inace plaza je vrlo lepa i voda cisto tako da s te strane mozete biti mirni - s desne strane ima dobar deo plaze koji je sljuncan ali je dno mora pescano, tu je bas lepo:)

S banbusom nemam iskustva nazalost

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala puno na informacijama.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka