mam mam

Oba time hotel

7 poruka u ovoj temi

Jel bio neko mozda u hotelu Oba Time?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio u hotelu Oba Time, u mestašcetu Oba pored Alanje?

Ozbiljno razmišljam da idem tamo sa devojkom od 28.06. (nažalost samo sedam noćenja), ovako na netu deluje pristojno, usluga standardni ALL, do centra nije daleko stići dolmušem...

koliko vidim utisci na tripadvisor su većinom pozitivni

pitam ovde jer posebne teme o ovom hotelu na forumu nema

Izmenjeno (ZVIIIZ)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Oba Time ima najlepše slike Švedsko stola... :) Ali je hotel veoma daleko od tvrđave, tj centra... Da li do njega ide neki gradski bus i do koliko sati uveče prevozi... Kada sam bio u Merhabi čini mi se da je poslednji bus bio u 23:30, na žalost...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

da li je neko bio u ovom hotelu? znam da je otvoren pre par godina, ali kakvi su licna iskustva forumasa? neki savet, i da li je stvarno samo 250 m do plaze ili mnogo vise? da li su suncobrani i lezaljke besplatni i kakva je ta plaza?kejkubat? cuo sam da je losija od kleopatrine....da li je neko dobio sobu bez balkona i da li je moguce zameniti je? koliko je zaista blizu bulevaru i kakav je kraj za uvece stici sa glavne ulice...da li je autobuska stanica blizu ili ne?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Prolazili smo cesto pored tog hotela jer je manje vise bio blizu naseg Monte Karla. Bas da imas 250m nemas, mozda pre 450m kako kaze google maps :-)

Sto se tice prevoza mozes da hvatas bus na ulici kod plaze, a mozes da hvatas i bus na dve ulice iznad hotela u kojoj je soping centar Alanijum, do koga mozete pesaka za 10-15min max laganim hodom ;-) Busevi valjda idu iz centra do 23.30h al to opet proveri u samom hotelu.

Pretpostavljam da je plaza gde je i nasa bila i ona je skroz okej, Izvorno je bio sljunak al su onda stavili 10-20cm sitnog peska pa dosta podseca na Kleopatrinu plazu...

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

evo tek sada stizem da napisem utiske. vratili smo se iz alanje. bili smo do 03. avgusta, 11 noci. hotel oba time. sve u svemu bilo je lepo. jedino su hteli da nam uvale smestaj za prvu noc u zgradi do hotela u kojoj su neki apartmani koji su izgledali kao losi grcki. posto sam odbio onda su nas stavili u dvokrevetnu sa pomocnim lezajem za dete od pet godina, sto bi bilo ok, da soba nije bila jako mala. ali i dalje sam insistirao na normalnoj trokrevetnoj sobi i nakon 2 dana i dodatih 10evra dobili smo super sobu. sve druge je bilo ok, mada preskupa doplata za ono sto je trebalo da imamo u tunisu, ali smo morali da otkazemo zbog dobro poznatih razloga. vreme nam je ovog puta bilo mnogo bolje nego ranije, nije bilo velikih vrucina i tolike vlage, cak je bivalo dana sa sivim oblacima, par veceri je grmelo ili je padala kisa, a jedan dan je cak pocela da pada poslepodne kad smo krenuli na plazu i padala je do kasno u noc...nismo ocekivali kisu, jer smo se pre dve godine bukvalno kuvali u ponoc na 40 stepeni, a spavali smo pod uplaljenom klimom. sada je nismo toliko koristili, a nocu uopste vec smo samo drzali otvoren prozor. na plazi 11 je bilo besplatno za goste hotela, ima peske da se ide od hotela 5 minuta, sto nam nije bilo tesko, cak ni za dete...alanyum sjopping mall je 20 minuta hoda daleko od hotela, tako da smo cesto isli tamo za vreme popodnevnog sunca kada nismo bili na plazi i tamo je super i igraonice za decu, super cene za shopping, itd...more je predivno, toplo, cisto, jedino je vlasnik te plaze imao psa koga je cesto uvodio u vodu bacajuci mu flasicu da donese, itd, sto je mnoge ljude nerviralo jer je pas veliki i bacao se u vodu gde je bilo puno dece...cesto se svadjao sa po nekim, ali je u fazonu idi ako ti se ne svidja...moje dete se licno plasi pasa, a i supruga, pa su mi ti ljudi bilo razumljivi, mada nije bilo nikakvih incidenata sa njima, tako da mnogi nisu ni obracali paznju. iz obe se do centra alanje stize za 15 do 20 minuta busom, osim ako ne upadnete uvece u guzvu kada svi izlaze, sto moze potrajati duze jer ima puno automobila na ulicama...jedino me je nerviralo sto ako je bus puniji, nece da stane na stanici, nego cekate sledeci, koji takođe može da bude puniji...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

vratili smo se 03. avgusta. sto se hotela tice sasvim je ok, super za 3 zvezdice, ali je i dosta skuplji u odnosu na drugi od 3 zvezdice od pre dve godine, samim tim logicno...jedino mi se ne svidja sto su hteli da nam uvale smestaj u apartmanima u zgradi do hotela, kao prepun hotel, itd da bi nam dali trokrevetnu sobu, vodili i dete 5 godina, kada sam video odbio sam, prvi put nisu mogli ni da pogode u koji me apartman vode. na kraju sam trazio dvokrevetnu standardnu gde su doneli pomocni lezaj, ali sam i dalje trazio trokrevetnu kako mi je i receno u agenciji. posle 2 dana i baksisa od 10 evra dobili smo super sobu, a kasnije sam video da su u tu istu malu smestili neku nasu porodicu sa dvoje dece. nemam pojma kako su stali. sve ostalo je bilo ok za turske uslove i 3 zvezdice. hrana je bila super, nije bilo mnogo izbora, ali je sve bilo jako jestivo i uskusno. jedino je uzasno sto konobari bukvalno uzimaju case i tanjire  sa stola u sred zalogaja. nije to strashno jer uvek ustanem pa uzmem novu casu ili tanjir umesto da nosim staru da dopunim, ali svejedno nervira...ako je cilj da nas zaustave da jedemo, mozemo uvek da uzmemo novi tanjir, a ako zele da budu profi, onda nema potrebe da se muce i duplo peru....recepcionerka svetlana , ruskinja, ne znam da li tu samo radi ili ima veze i sa vlasnicima, jer sam cuo da su rusi u pitanju, ali ona je uzasno ravnodusna, mozda ne neljubazna, jer ako joj se bas nasmesite, nasmesice se i ona...plaza je 5 minuta hoda,, broj 11 za goste hotela je besplatna sto je super, jer sve izgledaju isto,a znaci da bacate pare na suncobrane i lezaljke, pogotovu za cele porodice...ono sto je dobro, uvek ima mesta, nikad nije guzva i kad god smo dolazili bez problema smo sve imali na rapolaganju. voda je divna, topla, tirkizna i kupali smo se do pola osam, da nije bilo vecere, sigurno i duze :) dobra strana kolacije je sto ima gde da se izadje i seta i u obi plus alanyum shopping mall je na 20 minuta hoda, sto je super za porodicu, igraonica za decu, shopping za odrasle, itd...ali za odlazak u centar alanje svaki dan, je malo smor jer dok stignete na svako jelo, a uvece oko 8, 9 je velika guzva pa cesto nece da stanu autobusi, je vec kasno jer se vracaju oko ponoci, tako da samo sto stignemo, vrlo brzo je vec povratak nazad, pa smo cesto ostajali u obi. pre dve godine smo bili bas u centru alanje i mnogo vise lutali po gradu, ali smo zato manje bili na plazi, a do alanyum centra smo stigli samo jednom, a sada vrlo cesto :). odnos cene kvalite je super ima i carefour supermarket u alanyumu, mada nam hrana nije trebala.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26509
    Ukupno tema
    887866
    Ukupno poruka