MarkoToro

Ryanair - Rajan Er

470 poruka u ovoj temi

Pa sigurno su birali po vremenu leta, dezurni likovi sa onim toki-voki uredjaima pocnu da vicu ajde npr Barselona i svi nagrnu, pa tako par puta(destinacija), mozda je u nekom trenutku bilo i za NIs - ali ocigledno kasno. 

I da se razumemo, mi smo dosli na vreme na aerodrom i odmah posle visa checka stali u red za sigurnosnu proveru..

Sto se blize praznici, verovatno su guzve vece a aerodrom definitivno retardiran - ali kako im to daje za pravo da ljudima koje su zadrzili svojom nesposobnoscu zalupe vrata (nije bilo jos vreme poletanja, ali je proslo onih famoznih 30 min pre kad se zatvara gejt) dok stoje ispred gejta i opet cekaju na pasosku kontrolu.

Nadam se da nece postati pravilo, a nazalost nije prvi put. 

Izmenjeno (soffione)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam kupila karte Nis-Bergamo -Palermo za april pa cekam

Mame me ove konekcije iz Bergama za ostatak Italije, Spaniju,Portugal i Kanare moze vrlo povoljno da se prodje

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da, te konekcije baš mame. I ja sam duuuuuugo duuuuuuugo pravio kombinacije za Španiju za februar, ali sam ipak odlučio da idem na Maltu - doduše iz Sofije

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Najpovoljnije karte za Spaniju budu iz Budimpeste za Madrid u julu i avgustu ali je tad pretoplo tada bas.

Mozu Malaga i Valensija da se ubodu sa dobrim cenama

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam prošle godine išao Rajanom iz BUD za Madrid prve nedelje oktobra, ispod 60e povratna a vreme idealno za Madrid, tj. ceo oktobar je baš, onako, taman. :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pri kupovini karata za Ryanair za imena putnika nisam koristio dijaktirike, tj. naše znake (š,č,ć...). Da li to može da predstavlja problem zbog nepodudaranja imena na karti i u pasošu? Do sada nikada, ni za jednu kompaniju nisam koristio naša slova pri kupovini karata, ali prvi put letim Ryanair-om.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

To sigurno nece biti problem, ni mi nismo nikad, pa ni za Ryan koristili "kvacice".

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li neko ima ideju gde bi se mogao odštampati boarding pass u nepoznatom gradu gde smo turistički?Da li bi u nekom hostelu,hotelu,pristali da to odrade,da im se pošalje na e-mail,i da li se to naplaćuje?Možda mi je jednostavnije da platim sedište i čekiram se do mesec dana pre leta.Stvarno je kratak taj rok od 4 dana,to namerno rade da bi naplatili dodatni novac,ali tu smo nemoćni.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja mislim da bi hostel ili hotel gde ste to uradili. Ja bar se nadam tome jer i ja planiram da dok sam u Berlinu odštampam boarding pass za povratak. Kako god okrenuli, i da se naplaćuje, nije sigurno 6 evra za jedan list u nekom net kafeu ili slično.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ako nije moguce odstamapti boarding pass u hotelu, treba potraziti neki internet cafe

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nama su u hotelu u Berlinu bez problema odstampali (poslali smo im na mail) i nisu naplatili (doduse nije nam mnogo vredelo). A na Ryanovom sajtu postoji spisak gradova gde nije moguce prihvatiti elektronsi boarding card, i tu ih je mali broj (Berlin nije, a ni Nis). Inace, i videla sam u Berlinu da su neki ljudi pokazivali na telefonu i da je bilo ok, izdali su im onu "pravu" kartu. Mada je svakako opustenije ici sa odstampnom, sa njima se ipak nikad ne zna..

Izmenjeno (soffione)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Elektronsku boarding kartu za Ryanair mogu da koriste samo drzavljani EU. Ostalima je potreban Visa stamp na odstampanoj boarding karti, koji se dobija na aerodromu.

Izmenjeno (Portugalac)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Pre 14 sati, Portugalac je rekao/la:

Elektronsku boarding kartu za Ryanair mogu da koriste samo drzavljani EU. Ostalima je potreban Visa stamp na odstampanoj boarding karti, koji se dobija na aerodromu.

Jos jedna od blagodeti sto nismo u EU :angry:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Imam jednu nedoumicu.

Rucni prtljag, sve one tecnosti sto idu u providnu zip kesicu 20x20.

Da li moraju da se presipaju u providne bocice ili mogu da budu u orginalnom do 100m?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ne mora nista da se presipa, ostaje u originalnom pakovanju.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25949
    Ukupno tema
    865707
    Ukupno poruka