MarkoToro

Ryanair - Rajan Er

513 poruka u ovoj temi

Customers are being told that anyone requesting a cash refund will be put in a queue until the pandemic has stopped.

https://www.thesun.co.uk/travel/11369017/ryanair-refunds-refused-coronavirus/

Passengers who have their flights cancelled are allowed to claim a refund under EU law EC261.

Druže,ti si kralj sa tim britanskim linkovima The Sun :D  Imam jedan let koji su mi otkazali 12 dana pre predvidjenog vremena poletanja,ali su mi taj let refundirali odavno.Ne znam da li imam prava na EU 261 Claim ako sam već dobio nazad osnovni novac koji sam platio?Teško ću naći nekog da mi odgovori stručno i pomogne mi,ovde su sve sami likovi i likuše koji odbrojavaju do mora i idu sigurno.Niko ne piše o Ryanairu i ne drži se teme,a posle ću ja biti kriv.Možda ću biti optužen i za nastanak samog virusa Sars Covid-19 :D Nadam se da neću plaćati neko milionsko obeštećenje u dolarima :) 

Upravo sam im pisao na live-chatu i imam info za sve putnike koji očekuju refundaciju.Trenutno možemo dobiti samo vaučer od njih (omaž Dragčetu).Ako neko od nas želi novac to će biti moguće tek posle pandemije,ma kad to bilo.Kukali su mi da agenti rade od kuće,nemaju dovoljno osoblja.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Postavljeno (izmenjeno)

Ja nisam ničiji plaćenik, putujem iz ljubavi prema svetu, nepoznatim zemljama i kulturama. A što se tiče letova oni nikad nisu ni prestajali, samo su smanjili. NIJEDAN aerodrom u Evropi NIJE ZATVOREN. Osim našeg Nikole Tesle, a i on radi za kargo i humanitarni saobraćaj. Mnoge kompanije već prodaju karte za maj, a čak imate i letova iz Srbije za - svuda od maja. Ja eto već kraja maja letim malo dalje, poslom. Ali opet, moguće je. 

Bez pesimizma, molim! Samo  :D:smajl:

Svakako se treba paziti. Svakako ko ne želi ili se boji ne treba da putuje; ALI i pre covid-19 virusa u svetu je bili mnogo drugih, opasnih virusa, aerodromi, stanice i sedišta su jednako bila prljava, sad će ih svi bar oribati, više puta :D A imali smo i terorizam kao uvek pretnju pa sve moguće druge prepreke, kad bih na to mislio nikud ne bih mrdnuo. 
Ponavljam, uz sve mere opreza, zaštitu, higijenu, predostržnost, poštovanje odluka svake države i sve je OK.

Srećni putevi svima!

PS. Sve agencije za koje sam proveravao karte/letove, sve nude besplatnu promenu datuma leta, svi nude neke vaučere sa dodatanim iznosom za naredna putovanja ili 100% refundaciju ukoliko oni otkažu i sl.

Izmenjeno (MarkoToro)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26311
    Ukupno tema
    877577
    Ukupno poruka