MarkoToro

Ryanair - Rajan Er

485 poruka u ovoj temi

Prvi put kupujem kartu preko Ryanair-a, kupio sam dve karte za maj mesec, jel treba da popunim i ovo kada sam kliknuo na check-in?

Untitled.jpg

Da, da. Treba popuniti podatke putnika. Ime, prezime i br. pasoša. To možeš i sačuvati da sl. put samo izabereš. Možeš sačuvati za sebe i za beograničen br. ljudi, Obično s kim često putuješ.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Termin putovanja mi je 8. maj, jel mogu vec sad da odradim check-in ili ono kao 4 dana pre puta, nisam odabrao sedista inace...?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ako nisi doplatio za sedište onda možeš da se čekiraš tek 48 sati pre puta.

Izmenjeno (bathory)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Treba mi jedna informacija. Naime putujem 20 avgusta sa bebom od godinu i po dana za Grcku iz Budimpeste. Pa me zanima da li beba ima prava na kabinski mali prtljag i da li se dodatno placa ako se nosi autosediste za bebu. Hvala unapred.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima,

Putujem prvi put avionom. Idem iz Niša u Berlin.

Kupio sam kartu za semptemba preko Rayanair-a. Nisam uzeo sedište.

Ako sam razumeo ovo su sledići koraci.

- čekam 48h pre leta i onda se check-in ujem on line. Dobijem Radndom sedište i Boarding pass

- Sa Boarding pass-om poželjno odšampanim , idem na aerdrom. Kada da dođem? Piše u aplikaciji 15.40. Jel to poletanje ili tada treba doći na aerdrom.

- Kada stignem na arodrom idem pasoško-bezbedonosna kontrola, pa na GATE. to je to? ne treba aerdromska neka taksa da se plati? niti da se javljam na šalter neki pre? Visa stamp koliko kapiram ne treba, torbu nosim sa sobom inače, takva je karta...

Hvala.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Treba mi jedna informacija. Naime putujem 20 avgusta sa bebom od godinu i po dana za Grcku iz Budimpeste. Pa me zanima da li beba ima prava na kabinski mali prtljag i da li se dodatno placa ako se nosi autosediste za bebu. Hvala unapred.

Po ovome ima pravo na kolica i jedno autosedište ali ne i na prtljag.
https://www.skyscanner.net/news/flying-babies

svakako može zavisiti i od tarife....ako imate tarifni dodatak za posebno sedište možete imati i kabinski prtljag, ali pošto je to ryanair to nije izvesno.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav :D

Hitno mi treba pomoc.

Sutra putujem u Berlin Wizz-om, a vracam se Ryan-om. Putujem iz Budimpeste.

Da li mi treba Visa Stamp?

Ako mi treba, da li mi treba za oba smera i koja je procedura 

Unapred se zahvaljujem :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

U Berlinu ne treba. A u Madjarskoj nisam siguran, verovatno isto ne treba jer je to vec EU.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

U Berlinu ne treba. A u Madjarskoj nisam siguran, verovatno isto ne treba jer je to vec EU.

Hvala ti na odgovoru :)

Zna li neko da li mi u Mađarskoj treba?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sto se tice Visa Stamp nalepnice,meni je redovno u Nisu nalepe na boarding pass,mada sam skoro pricao u Italiji sa nekim nasim ljudima i rekli su mi da im to nisu lepili.U Bergamu mi uvek kazu you can go to the gate i nikad ne udare Visa stamp.Kasnije na gejtu nikad ne bude problema i niko to ne trazi.Sada sam se malo cimao po povratku sa vezanog leta  jer su me ostavili odmah na delu gde su gejtovi i nisam prolazio sigurnosnu kontrolu,pitao sam se da li ce mi trebati Visa stamp i naravno opet nije trebalo.

Uglavnom,vrlo pozitivna iskustva sa Ryanair-om,uvek svi letovi na vreme,nema kasnjenja ni otkazivanja,dobro je dok je tako.Niske cene,dobra usluga,dobro je dok su ovde prisutni.Trn u oku su mnogima,pisu o njima kako su uzasni,ovakvi i onakvi,a to ne odgovara stvarnosti.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nova linija na niskom aerodromu

Nis - Malta od 8. novembra 2 puta nedeljno

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

U oktobru bi trebalo da letim prvi put sa Ryanair-om, a ujedno je to i moj prvi let uopste, pa me interesuje da li je uz rucni prtljag dozvoljena i obicna manja zenska torbica? Gledala sam po sajtu ali nisam najbolje razumela. Ako moze neki savet na sta jos da obratim paznju itd, posto nisam bas upucena. ? 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Putujem prvi put avionom. Idem iz Niša u Berlin. Zanima me

Kada da dođem? Piše u aplikaciji 15.40. Jel to poletanje ili tada treba doći na aerdrom.

Kada stignem na arodrom idem pasoško-bezbedonosna kontrola, pa na GATE. to je to? ne treba aerdromska neka taksa da se plati? niti da se javljam na šalter neki pre?, torbu nosim sa sobom inače, takva je karta...

Hvala.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

https://www.ryanair.com/gb/en/useful-info/baggage/priority-and-2-cabin-bags

Ako si uplatila Priority tarifu imas i dve kabinske torbe,u tom slucaju mozes da poneses uz vecu kabinsku torbu 55x40x20 jos jednu manju torbicu ili ranac u okviru propisanih dimenzija 40x20x25.Ako nemas Priority nije kasno da to sada uplatis,trebalo bi da je 6 evra,eventualno 7e ali mislim da nije iznad toga.Savetovao bih ti da platis sediste za povratni let da bi se odradio online check in 30 dana pre leta a ovako se otvara tek 2 dana pre leta.

U Nisu bi trebalo da se javite na salter zbog Visa stampa,osim ako sluzbenici ne kazu da se krene prema gejtu.Preporucljivo je javiti se uvek na salter Ryanair-a pre leta,jer kasnije ne bi bilo zgodno vracati se zbog necega na pocetak i sve opet prolaziti.

Trebalo bi doci na aerodrom 2 sata pre leta,mada u Nisu se sve zavrsi i ako se dodje sat ranije.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala puno na odgovoru. Ne letim iz Nisa, vec iz Beca ili Praga. Jos uvek nisam kupila kartu, pa je zato svaka informacija dobrodosla. :rolleyes: Ako ne kupim priority onda imam pravo samo na ranac ili i na ranac i zensku torbu? Ako moze neki opis kako se uopste radi check in, posto je prvi put pa mi je sve to novo. Da li kartu moram da stampam ili je dovoljno da imam na mobilnom? 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26176
    Ukupno tema
    872855
    Ukupno poruka