MarkoToro

Ryanair - Rajan Er

529 poruka u ovoj temi

 

Ova od 6 evra je opcija gde se nosi dodatna torba sa tobom. 55x40x20. A ova treca je opcija gde se tamo radi check in i torba ide u "gepek" aviona.

Пошто ја хоћу да носим кабински пртљаг  55x40x20 са собим и да урадим бесплатни онлајн чек ин, значи да ми одговара та опција од 6 евра ?

За ову другу опцију да се тамо ради чек ин, то би испало скупље, јер се наплаћује на аеродрому ?

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mora da se uzme Priority od 6 € da bi se unele dve kabinske torbe kao što je moglo ranije besplatno.Bez te Priority doplate može samo ona skroz mala kabinska torbica.Najbolje je da se uradi check-in online,a ako se plati sedište onda se otvara 30 dana pre leta.Bez plaćenog sedišta se otvara 48 sati pre leta.Aerodrom bi dosta skupo naplatio check-in,onda let ne bi bio tako jeftin.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Rajanku nije bilo dovoljno što naplaćuje veliki kabinski prtljag, pa je sad još podigao i cenu!

 

Izmenjeno (Eowyn)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Opaala :( Nisam ispratio. Pa, koliko je sad? :( 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Podigli su cenu za 2 e.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uporedjujem cene leta Bud-Madrid sa velikim koferom i dosta jeftiniji ispada Ryan od Wizza. Ne znam zasto uvek idem Wizzom.

Jedino sto Wizz leti svaki dan, a Ryan ne i Ryan ima neke bas jutarnje termine pa moze biti nezgodno stici u sred noci na aerodrom.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav,

Zanima me da li je neko u skorije vreme imao iskustva sa kupovinom karata sa Visa electron (Banka Intesa) deviznom karticom?

Preko njihove aplikacije na telefonu kad pokušam da kupim mi prijavljuje neki error, a preko sajta mi, nakon sto kliknem na placanje, samo refresh-uje stranicu...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Meni je prvo storniran iznos, stiglo mi je odmah obaveštenje, pa sam pokušala ponovo i prošlo je.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Leteli prvi put low costom i ryanairom. Mogu reci da sam prezadovoljan, let tacan u minut, sedista udobnica i veca od carter letova kojima sam pre leteo za Egipat u Tursku, osoblje ok.

 

Na tamo nismo uzeli opciju biranja sedista pa su nas razbacali po avionu, ali smo se ubrzo menjali sa drugim ljudima i sve je bilo reseno.

 

Preko 50% ljudi je imalo kofere znatno vecih od propisanih dimenzija, i niko nije imao problema. U Nisu cak nisu ni gledali kofere niti proveravali. Pre ulaska u autobus koji vodi do aviona u Berlinu je bila zena koja je odmeravala kofere.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ljudi ja sam šokiran. Ovo mi se do sad nije desilo. Naime rezervisao sam povratnu kartu preko Rayana, izabrao sedišta, čekirao se pošto to mogu i ranije zbog doplate za sedišta...odštampao pre neki i boarding pass. Letim u petak, ostajem par dana pa nazad...Povratak je trebao da bude u kasnim popodnevnim časovima te sam prepodne tog dana dobro isplanirao...I danas slučajno na njihovom sajtu tražio neke karte za drugara i bacim pogled na svoju rezervaciju i skontam da je let pomeren za rano ujutro tog istog dana, a da pritom nisam dobio nikakvo obaveštenje na e-mail. Proverio sam i spam sanduče, apsolutno ništa nisam dobio. Na stranu to što mi otpadaju svi planovi za taj dan, ladno sam mogao da propustim let....Nemam reči. 

Izmenjeno (bathory)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hej :) Za dve nedelje prvi put putujem avionom i nemam pojma kako šta funkcioniše. Čitala sam šta ste pisali, pa ako sam nešto pogrešno shvatila, ispravite me. Dakle, 24h ranije se online check in-ujem, potom kad stignem na aerodrom pronađem šalter Ryanaira, predam im ištampanu onu rezervaciju/kartu, oni mi daju kartu i upute me gde dalje sa koferom? Onda kad predam kofer, idem na pasošku kontrolu ili kako? Inače letim sa aerodroma u Budimpešti.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zavisi da li si uplatila predati prtljag?Obrati pažnju na svoju tarifu u vezi prtljaga  i da li si Priority ili ne,da ne pogrešiš u vezi vrste i dimenzija prtljaga.Ako si Priority onda već možeš da odštampaš boarding pass a ako nisi onda se check-in otvara 2 dana pre leta.Upoznaj se dobro sa svim pravilima i neće biti problema.Ja sam uvek do sada bio zadovoljan sa njima,dobra usluga za povoljan novac.Sada su počeli malo da dižu cene sa naplaćivanjem i poskupljenjem Priority usluge,ali i dalje mi deluje da su ispred svih drugih sa nižim nivoom cena.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Čekirala sam se 48 h pre leta, jer nisam kupila sedište, a imala sam Priority. Poslali su mi mail da se otvara check-in.

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Hej :) Za dve nedelje prvi put putujem avionom i nemam pojma kako šta funkcioniše. Čitala sam šta ste pisali, pa ako sam nešto pogrešno shvatila, ispravite me. Dakle, 24h ranije se online check in-ujem, potom kad stignem na aerodrom pronađem šalter Ryanaira, predam im ištampanu onu rezervaciju/kartu, oni mi daju kartu i upute me gde dalje sa koferom? Onda kad predam kofer, idem na pasošku kontrolu ili kako? Inače letim sa aerodroma u Budimpešti.

 

Ne daju vam oni nikakvu kartu, na taj salter pre pasoske kontrole idete samo ako vam treba visa pecat (visa stamp) ili ako cekirate prtljag, tj. ako ga ostavljate kod njih. Ja sam uzeo priority i ima sam dva prtljaga kod mene u avionu, i samo sam u Nisu radio visa stamp. U Berlinu mi je fina teta rekla da ne treba visa stamp da se stavlja i pokazala mi nesto na boarding passu ali nisam bas razumeo.

 

Dakle idete na salter Ryanair da ostavite prtljag ako se ostavlja i za visa stamp ako treba.

Onda bezbednosna i pasoska kontrola.

 

I posle jurite GATE. Na gejtu vam gledaju kofere da li su odgovarajuce velicine pokazujete pasos i kartu i to vam je to.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko ima iskustva sa uzimanjem rent a car na aerodromu u Bergamu ? Vidim da postoji obavezni depozit i da nema ograničenja u km, ali da li postoji neki ne prikazani trosak i na šta treba obratiti pažnju ? Plan je da letim do Bergama, a da sa porodicom automobilom prošaram po severnoj Italiji.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905056
    Ukupno poruka