suki

NEI PORI

11847 poruka u ovoj temi

Ljubazni su zaista. Mada mi preko agencije idemo, sto nam je opet, mozda i najjeftinije sto moze da se nadje, ne znam kakva je cena ovako.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Rezervisano za Nei Pori od 31. jula.

45 eura četvorokrevetni apartman. Ne može manje.

Cene su bas podigli. I ja sam se iznenadila. Samo sto sam ja trazila smestaj u prve dve ulice od plaze, pa je 45 evra jos i povoljno

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kako se stize do onog jumba u kateriniju, ja bih svracao u povratku ali koliko kontam mora da se iskljuci u kateriniju pa da se vracas nazad ako se ide auto putem nema tu kod jumba nikakvo blize iskljucenje. Kad se ide magistralom posle asprovalte se bas tu prolazi pored jumba ali me vise zanima auto put varijanta

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koje restorane preporucujete? Za giros smo skontali gde je najveca guzva :)

I preporucujete li ko kretno neko lokalno jelo?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Idemo krajem avgusta u Nei Pori. Može li mi neko reći cene putarina, tj. koliko su vas otprilike koštale putarine u jednom pravcu? Hvala na odgovoru, :)

Izmenjeno (nancy_fancy)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

nancy_fancy

Putarine u MKD....60...80...60...80...100  denara  ili   1...1.5....1....1.5....2  eura

u Grckoj....1.8.....1.2.....2.2.....3.1  eura

Mozda treba napomenuti da bilet o placenoj  putarini  na naplatnoj rampi kod Leptokarije....3.1...  treba pokazati na naplatnoj za Platamon- Nei Pori i onda ne placate nista na izlazu.....u protivnom treba platiti jos 0.7 eura

Izmenjeno (turizmolog 012)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Znaci jos uvek vazi ta fora da se pokaze tiket od leptokarije, mada nisam siguran da uvek ima nekog u kucici na rampi NP posto se ppacanje obavlja ubacivanjem novcica ali 2019 kad smo isli bio je radnik

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kada nema nikog za naplatu onda se bilet prisloni...skenira i rampa se otvori...

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Kako se stize do onog jumba u kateriniju, ja bih svracao u povratku ali koliko kontam mora da se iskljuci u kateriniju pa da se vracas nazad ako se ide auto putem nema tu kod jumba nikakvo blize iskljucenje. Kad se ide magistralom posle asprovalte se bas tu prolazi pored jumba ali me vise zanima auto put varijanta

Ako ides iz Nei Porija autoputem isključiš se na Nea Efesoss pa levo preko nadvožnjaka pa desno paralelno sa auto putem i imaš 3-4 kilometara

Kad završiš nastaviš pravo tim putem paralelno sa autoputem (ne vraćaš se nazad) i pre Katarinija se opet isključiš na autoput. To je pre tunela kod Katerinija,

Izmenjeno (lavoazije)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Kada nema nikog za naplatu onda se bilet prisloni...skenira i rampa se otvori...

Korisna informacija za one koji tek idu. Mi nismo znali i uplatili tih 0.70. Nije neki iznos, ali sto bi placali ako ne mora

 

Ako ides iz Nei Porija autoputem isključiš se na Nea Efesoss pa levo preko nadvožnjaka pa desno paralelno sa auto putem i imaš 3-4 kilometara

Kad završiš nastaviš pravo tim putem paralelno sa autoputem (ne vraćaš se nazad) i pre Katarinija se opet isključiš na autoput. To je pre tunela kod Katerinija,

Ako sam razumela ovako se stize do Jumba?

Kakav je Jumbo u Kateriniju? I kakav je Katerini? Sta ima da se vidi, kakav je za shoping?

Za dva dana prognoziraju kisu, pa razmisljam da mozda odemo tamo. Ili dajte neki drugi predlog

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Katerini je simpa gradic, nema se bog zna sta videti tipa neke znamitosti i sl. , ima u glavnoj ulici dosta lokala kao i u par sporednih sve je usko i zbijeno i uglavnom tu u centru, ne treba dosta vremena prosetati tim delom, ima jedan park veci na kraju te glavne ulice , nekad bio lep, sa vodopadima, fontanama itd....nisam isao u katerini od 2013. a do tada isao dosta puta i maltene ga znam na pamet. U sustini kad god sam bio u blizini voleo sam da skoknem tamo i prosetam.

Jumbo je na izlasku iz katerinija prema NP nekih mozda 3-4km od centra grada

https://www.grckainfo.com/blog/katerini-grcka

 

Izmenjeno (markoni155)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cene su od pre korone

 

 

 

 

20160718_120550.jpg

20160718_120502.jpg

20160718_120459.jpg

20160718_114245.jpg

20160718_120641.jpg

20160718_120652.jpg

20160718_115830.jpg

20160718_115838.jpg

20160718_115945.jpg

Izmenjeno (lavoazije)
3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 

Nekad je bio dobar ya shoping. Sad onako. Može se naći povoljna roba. Samo nemoj gledati u šetačkoj zoni već u sporednim ulicama.

Kao što reče kolega imaš na kraju pešačke zone parkić. Mislim da vredi otići.

U centru ispod gradske većnice imaš podzemni parking. Tu ti je odmah pešačka zona.

Sad je volim da ljudima preporučim i obilazak Litohora. Planinski gradić. Simpatičan.

 

 

 

Izmenjeno (lavoazije)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nije loš za izlet stari pantelejmon

 

20210718_172432.jpg

20210718_172454.jpg

20210718_172557.jpg

20210718_172642.jpg

20210718_172918.jpg

 

20210718_173104.jpg

20210718_173754.jpg

20210718_173845.jpg

20210718_174505.jpg

20210718_175141.jpg

 

Izmenjeno (lavoazije)
3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka