suki

NEI PORI

11561 poruka u ovoj temi

Da li preporucujete vilu vasilas? Isao bi sa suprugom i bebom od 11 meseci u septembru 12. Nadam se da onda nije jako sunce, zbog bebe. Idem svojim kolima, ali preko agencije uplacujem letovanje. Ovo ce nam biti prvo letovanje sa detetom. Frka mi je od jakog sunca, od komaraca, buke u sobi, svega sto moze lose da utice na bebu. Sledece letovanje ce vec biti lakse sigurno, bicemo iskusniji

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cao,

jel ima neko kontakt telefon od Elze?

Vidim da je retko gleda ovo i da je dosta dana offline?

Ne uspevam 2 nedelje vec da uspostavnim kontakt, tacnije nema je.

tnx

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li preporucujete vilu vasilas? Isao bi sa suprugom i bebom od 11 meseci u septembru 12. Nadam se da onda nije jako sunce, zbog bebe. Idem svojim kolima, ali preko agencije uplacujem letovanje. Ovo ce nam biti prvo letovanje sa detetom. Frka mi je od jakog sunca, od komaraca, buke u sobi, svega sto moze lose da utice na bebu. Sledece letovanje ce vec biti lakse sigurno, bicemo iskusniji

svakako je svezije u tom periodu nego da idete u avgustu, ja sam prosle godine bio do 8. septembra tamo i znacajno se osetio odliv turista pocetkom septembra, samim tim se i guzva i buka smanjila mada gde sam ja odesadao svakako nije bilo bucno sem kad neki klinac sa motorom projuri posto njihov skoro svaki skuter ili motor ima neki nabudzeni auspuh koji ume da probudi iz najdubljeg sna, kao i djubretari koji kasno nocu-rano ujutro prazne kante.

noci su prijatnije za spavanje, komaraca uopste nije bilo tokom naseg boravka, ni u samom mestu ni u smestaju, klinca jeste ćapio jedan za obraz u toku noci ali to je bilo sve za 10 dana.

ne treba imati frku od svega toga, deca i treba na sve da se prilagodjavaju od malena, za sunce postoje zastitne kreme, suncobran, pa i garderoba na plazi ne mora dete biti golo a i ne mora se na plazi biti kad je najjace sunce itd.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam prosle godine ostavila opis vile. Za letovanje sa sitnim detetom lokacija je idealna. Prvi red do plaze, na setalistu, a cak ni pocetkom avgusta nikad nije bucno. Studio je veoma prostran, uvek je bilo tople vode. Komarca u tom delu Nei Porija nismo videli. Po meni ogromna mana su najneudobniji kreveti koje sam u zivotu videla. Internet je bio los, sto meni nije mnogo bitno, i u kupatilu je curela voda iz lavaboa, sto je verovatno sanirano. Da su kreveti udobniji rekla bih da je idealno, ovako prosudite sami koliko Vam je to vazno. Ako imate neko pitanje, tu sam...

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Na nasu zalost necemo ici u vasilas, sve je zauzeto. Idemo u kucu mike's apartments. Danas je supruga rezervisala i to je 100%

Izmenjeno (zvezdan84)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo sa bebom bili u Vili Tsampika proslog leta. Nasa soba je imala divan pogled na more i to najveci utisak sto se tice smestaja. Inace dvoumili smo se izmedju hotela Olympic Star i ove vile, i ona je prevagnula iz ekonomicnih razloga.

Plus: Higijena na visokom nivou, vrlo solidno kupatilo, lepo uredjeni balkoni sa cesmom i vodom.

Minus: Jezivo, previsoko, lose ogradjeno spiralno stepeniste! Sa bebom je bila nemoguca misija sici bez partnera i to bi bio najveci minus ove vile ali i najnegativniji utisak naseg letovanja..

Neudobni duseci, ali pretpostavljam da je u svim vilama slicno..

Generalni utisak, da nismo cesto odlazili do Platamona, bila bih razocarana nasim letovanjem. Nei Pori je jedno dugacko setaliste, i po meni samo to. Moram reci, za razliku od Platamona, Nei Pori zaista ima divan, bezbedan, dug plicak ali plaza je bez hladovine, i neophodan je suncobran. Lezaljke su besplatne ako narucite pice, cini mi se oko 6e su bile 2 nes kafe i 2 krofne, otprilike 12e dnevno je bio trosak za lezaljke, ali ja licno volim da sedim na pesku a i bebac, tako da smo mi vise bile na pesku nego na lezaljkama..

Platamon sve ima, predivan duh, smek ali plaza nije za decu definitivno, cak nije ni ona  po mom ukusu..

Da li bih se vratila u Nei Pori? Mozda na par dana, i to zbog deteta i plicaka. Ocena za Nei Pori 3, Platamon jaka 4...

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sto se tice vile, ne znam, nisam bio tu ali sto se tice Nei Porija a i Platamona, deluje da nisi uradila domaci pre letovanja, a to je da se obavestis gde tacno ides. Ljudi u NP i idu bas zbog te plaze i tog setalista. Idealno za ljude sa decom. Ja sam bio na Tasosu kad je klinac imao 4 meseca. Pakao, koliko god ja volim Tasos (Limenas, preciznije) proci bilo gde sa kolicima je bila svakodnevna glavobolja.

Sa druge strane NP, godinu dana kasnije je bio otkrovenje. Samo ides. Gde hoces i kako hoces, nema brige. Plaza siroka, kolovoz daleko, gde god se padne mekano. 

Komentar za cene na plazi ne znam da li si postavila kao informaciju ili zalbu, ali treba da bude jasno da ti ljudi te lezaljke postavljaju da zarade ne da budu deo socijalnog programa. U nekim delovima Grcke se naplacuje lezaljka, pa tek onda pice, tako da su cene na plazi u NP vise nego pristojne.

Platamon je stari grad dok je NP nastao vestacki posle zatvaranja NATO baze, cini mi se. Tako da ne mozes porediti dve stvari koje nemaju veze osim sto se letuje na oba mesta. Drugo, u Platamonu je plaza upropascena kako je bila pre 10-ak godina, dok su ona velika stabla pravila prirodan hlad. Komeriolizovali su plazu u Platamonu potpuno. Mozda ces promeniti misljenje kad ti bebac vise ne bude bebac, pa skontas koje su prave vrednosti NP.

pozz

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kada ste pomenuli Tasos, napravicu digresiju, radije bih prednost dala Pahis plazi, ona je po mojim kriterijumima idealnija za porodice sa decom nego plaza Nei Pori. Cini mi se, tada da je i postojao smestaj u neposrednoj blizini plaze, skroman ali sasvim pristojan.

Slozila bih se da su cene u Nei Poriju vrlo korektne, moj komentar nije imao svrhu jadikovanja, vec sam iznela subjektivan dohivljaj i po neku objektivnu informaciju...

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Cao,

jel ima neko kontakt telefon od Elze?

Vidim da je retko gleda ovo i da je dosta dana offline?

Ne uspevam 2 nedelje vec da uspostavnim kontakt, tacnije nema je.

tnx

Zasto je obrisam Elsin broj telefona koji sam postavio ovde?

Taj broj sam i dobio na ovom forumu. Napisao sam ga da bi mi neko rekao ako ima neki drugi kontakt na koji mogu da kontaktiram Elsu, jel se na taj telefon ne javlja vise od 2 nedelje.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

NP je izmisljen za ljude sa malom decom, tu nema price, sve je nekako podrdjeno tome kao da je namerno tako ali naravno ima i dosta mana, i ja sam u fazonu nije lose ali ne znam dal bih opet

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ako nekog zanima, Elza se javila. Vise ne izdaje vilu sama, sve je dala nekoj agenciji iz Makedonije. Ima nekih agencija iz Srbije sto nude, to su subagenti tih makedonaca.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja bih trebao ići, imam od decembra rezervaciju, ali ako agencija bude davala vaučere, brčkaću se dogodine kada ovaj virus (nadam se) prođe. Ovako je prilično rizično za Grke da puštaju turiste iz zemalja kao štp je Srbija gde ponovo imamo broj novozaraženih koji se meri u stotinama, a u mestima Olimpske rivijere ni nema zaraženih....

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Srbija je na listi niskog rizika zaraze od covid-19. Negde sam i pročitala da u  Rfzo može da se uradi dvojezična potvrda i da imamo pravo lečenja od zaraze o trošku države u kojoj letujemo. To je za ne daj Bože. Mi imamo uplaćeno od 13.7. I nadamo se da ćemo moći da idemo.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Srbija je na listi niskog rizika zaraze od covid-19. Negde sam i pročitala da u  Rfzo može da se uradi dvojezična potvrda i da imamo pravo lečenja od zaraze o trošku države u kojoj letujemo. To je za ne daj Bože. Mi imamo uplaćeno od 13.7. I nadamo se da ćemo moći da idemo.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26320
    Ukupno tema
    877977
    Ukupno poruka