suki

NEI PORI

11847 poruka u ovoj temi

More toplo, vreme super, temperarura 30C :)

IMG-801575d85d0bebb4a1254805f88c0466-V.jpg

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Ima li nekih vesti o temperaturi vode i vazduha? :) Krecemo u cetvrtak ujutru pa bi nam dobro dosla first-hand info ako je neko vec u Nei Poriju. Thnx!

More toplo, vreme super, temperarura 30C :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio smešten u vili Dias? Kakvi su utisci o toj vili? 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav dali neko zna gde ima da se uplati dorucak i vecera ( pp ) u Nei poriiju i koja je cena odprilike???

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima li komaraca?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zdravo svima?! Mi krećemo u sredu uveče, bićemo smešteni u vili Nikiforos. Inače, idemo sa Barcinom. Interesuje me da li ima nekog da je bio skoro tamo ili da je trenutno smešten tamo da mi kaže svoje iskustvo. Uplatila sam trokrevetni studio,  on je, koliko sam pročitala, na drugom spratu. Ako neko može da mi kaže ima li WiFi u vili, i kakvog je kvaliteta i gde bih mogla da kupujem hranu pošto vidim da ima blizu dva marketa... Inače idemo prvi put u Nei Pori, dete nam ima sedam godina i neplivač je a pročitala sam da je plićak baš dugačak što nam odgovara. Prošle godine smo bili u Stavrosu, u vili Antzi i bilo je ok. Nismo mnogo zahtevni. Evo i vreme se prolepšalo pa mislim da će nam biti super! 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko moze da kaze nesto o vili Ermis? Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nekako je ove godine izgledalo da nećemo na more, sada je situacija fifty-fifty, a Nei Pori iz razloga što će tamo biti par članova familije pa da letujemo zajedno. Još ništa nije sigurno i još ne uplaćujemo, ali ako budemo mogli ići i ako još bude mesta i sve nešto ako- da se raspitam na vreme. Konkretno samo jedna molba: @Jola68 na 692-oj strani vidim da si bila preko Elnosa i u Evangelisu i Adamosu. Ako ti nije teško da uporediš utiske i eventualno preporučiš jednu od ta dva? Nismo ni mi preterano zahtevni: da nema buba, da krevet bude normalan (ne na izvlačenje) i da ima komarnika. Hvala unapred.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@enmale

U Adamosu smo pre 5 godina bili smesteni na prvom spratu 1/4 dvorisna strana, kreveti su standardni, klasicni studio, sve u jednoj prostoriji (i kuhinja i kreveti). Postoji prostor za druzenje pod nadstresnicom u kojoj se gosti obicno skupljaju i druze u vecernjim satima, ima tv i wi-fi koji je bolji nego u sobama.

U Evangelisu smo prosle godine bili smesteni u visokom prizemnju 1/3 dvorisna strana, 3 zasebna klasicna kreveta, kuhinja odvojena od sobe kliznim vratima, sa komarnicima i na kuhinjskom prozoru i na terasi, Wi-fi u oblektu i nije neki, ali je zato komsijski otkljucan i odlican je.:) Lekarska ordinacija je u prizemlju do ulice.

U oba slucaja smo letovali u julu, s tim sto smo pre 5 godina u Adamosu koristili klimu, sto zbog toplote, sto zbog radova koji su bili pomalo bucni jer je radjen poslednji sprat koji je verovatno zavrsen do sada) :) U Evangelisu nismo koristili klimu jer nije bilo potrebe. 

Plaza i u novom delu NP (Adamos) i u centralnom delu (Evangelis) je pescana i lepa sa dugim plicakom, s tim je E mozda bolje pozicioniran i blize je plazi (drugi red), al ni A nije preko sveta.

Nisam sigurna da li postoje komarnici u Adamosu (misim da ne), al cu proveriti ovih dana sa koleginicom koja je bila u A zadnje dve  godine, pa ti javljam.

Za koji god se smestaj odlucite necete pogresiti, mada blagu prednost dajem Evangelisu.

Ako te jos nesto zanima, slobodno pitaj.

Izmenjeno (Jola68)
4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@enmale

Proverila sam sa koleginicom vezano za komarnike u Adamosu. Postoje i na prozorima i vratima, al kaze da su dotrajali, tako da su oni morali da ih lepe selotejp trakom. 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vila Mara Apostolija...u prizemlju je doktor...da li ko ima neka iskustva,da li je bio u njoj...hvala.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svim ljubiteljima Nei Porija! Može li mala pomoć... Nude mi u Elnosu Saros 4-krevetni na prvom spratu. Sve sam pročitala iz pretraživača, slike sve nestale, pa ako neko ima volje da napiše nešto ili da mi kopira neku sliku (osim onih agencijskih) bilo bi supeeer:rolleyes:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@nives

Da sam na vašem mestu, uzeo bih! Čuo sam da su apartmani u Sarosu božanstveni.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li ima privatnog smestaja,

Isao bi sa suprugom i sinom (2 godine) preko agencije ima 5 ili 10 dana,a mi bi 6,7,8 zavisi od klinca.

Pa pitam jel ima ponude kao u CG.

Izmenjeno (Lesa)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav. Da li je neko boravio u vili Stela? Mi idemo u julu pa nas zanimaju iskustva.

Hvala unapred!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka