nina_mom

Situacija u Grčkoj - šta ako se desi bankrot? Da li otkazati aranžman?

228 poruka u ovoj temi

Treba da putujem 28.06.za Grcku svojim kolima. Brineme ova situacija sa Grckom, jer ako proglase bankrot, bice veselo. Sta vi mislite?   

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Do tada ćemo znati stanje u zemlji. U najgorem slučaju ponesi keš za smeštaj i troškove i kantu goriva. Bankrot zemlje ne znači potpuni prekid.

Sve u svemu, ovaj scenario je vrlo malo verovatan.

P.S. Idem 15.07. isto kolima u sopstvenoj režiji i uopšte se ne brinem.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa neces ti da bankrotiras, moze samo da bude sve jeftinije i povoljnije za tebe,

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala ljudi:Dnadam se da ce biti sve OK, videcemo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I mi putujemo  05.07 na Krit. Ne verujem.da ce se nesto desiti a da moze negativno uticati na letovanje. Ipak je sezona uveliko pocela. Bankrot, ako uopste dodje do njega, ne moze preko noci sve da promeni.Ne znam da li strani turisti otkazuju letovanje u Grckoj, nisam nigde pronasla info. Uzivajte...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sta moze da se desi a da mi nismo to preziveli,samo opusteno

Jasno je meni, ali  ne bi  zelela bas na odmoru da mi se desi velika glavobolja. Koliko sam svatila dja ili bu pocetkom jula, taman kad sam ja tamo. 

Izmenjeno (nina_mom)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prebrodili smo mi i gore stvari od tzv. grčkog bankrota tako da ako i dođe do njega,što je malo verovatno,teško da može da nam upropasti letovanje.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Svake godine moraju nesto da plasiraju, remete nam planove, ali ove godine tesko... idem da se brckam a oni nek demonstriraju i neka bankrotiraju bas me nesto briga... Za svaki slucaj malo vise parica za smestaj ponesite mada neverujem da ce bilo sta da bude... Ceka vas more, sunce, pescane plaze i beskrajna uzivancija... Srecan put narode, lepo se provedite :D

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mislim da ti je naslov teme pogrešan. Ispada kao da se bankrot već desio.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vidim u Solunu sve puca od bankrota. Ulice pune kola, kafici PREPUNI :D 

Ne da su prepuni, nego samo prsti. Najjaci momenat kada smo u jednom reprezentativnom kaficu videli grupu penzionera koji bas onako hhedonisticki uzivaju u druzenju.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nece Grci jos u bankrot, u to sam siguran ...Jos ce da ih dave ko zmija zabu, a i EU nema koristi od toga, njima treba lova, za pocetak milijardu ipo:D Taman ce sad od turista da im pokupe tu cifricu...a mi idemo da se suncamo:suncase:

Kao sto neko rece, nama ovo ko dobar dan, sta sve nismo pretrpeli i preziveli..

Ziveli i srecan put!!

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mislim da ti je naslov teme pogrešan. Ispada kao da se bankrot već desio.

Upravu si. SORY Trebalo je da napisem "Sta ako se desi bankrot u Grckoj da li otkazati aranzman" Mislila sam sto krace - izvinite:shokiran:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vidim u Solunu sve puca od bankrota. Ulice pune kola, kafici PREPUNI :D 

ista slika i u Atini od pre par dana,opuštena atmosfera prepuni  restorani, pune kese krpica markiranih ,bankrot ma šta je to?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa, u Grčkoj je kao neka kriza svake godine poslednjih 10 godina :)

Kad sam pre par godina bio na Tasosu, pitam ja vlasnicu kuće gde smo odseli, šta ona misli o demonstaracijama po velikim gradovima i slično. Ona kaže: "Ma, to se nešto bune ovi u Atini i pomalo u Solunu, a mi u Grčkoj radimo i živimo od turizma!" :)

I kad malo razmisliš, to je na neki način istina...

 

Sve u svemu, opušteno i lepo se provedi :)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka