nina_mom

Situacija u Grčkoj - šta ako se desi bankrot? Da li otkazati aranžman?

228 poruka u ovoj temi

Na Tasosu je sve manje više kao i prošle godine. Svega ima, krize nema.:D

Bankomate u Grčkoj nisam nikad koristio, tako da nemam info šta se dešava. Obratiću pažnju ovih dana pa javljam.

Sinoć sam čekao moje devojke ispred poslastičarnice u Limenasu i video dvoje (nisu zajedno) kako podižu novac sa bakomata Alfa banke, a jednog koji podigao novac sa bankomata Pireus banke.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mene zanima, ako je stao platni promet u Grckoj i neki traze kes na licu mesta jer ne mogu da podignu pare kao sto kazete, kako agencije uplacuju aranzmane? Ima li razloga za strah? Zamisli odemo tamo, oni nisu podigli pare, ne postoji aranzman a mi napolje. :) 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pa, s obzirom da nismo ovde nailazili na iskustva sa otkazivanjem aranžmana, verujem da su pronašli način. Neko je već bio tamo preko te agencije, pa pokušajte da se raspitate.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala na odgovoru. Nisam ni ja cula da je neko bio u problemu ali ipak da pitam. Sto se agencije tice prvi put idem preko Serbone. Ako je neko otisao trenutno preko nje moze da javi ima li problema sa aranzmanom. Ali nadam se da nema.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nemam nameru da budem zloban ali pre 4 godine su na B92 objavili kako su blokirane granice, kako su kolone 10 km kako nema hrane vode i na Sitoniji se napravila panika jer su većina porodica bila sa decom, bar 50 % je odustalo od polaska ili se opredelilo za Bugarsku kao prelaz. Mi ajde idemo kao preko Dorjana veče pre kraja aranžmana biće manja gužva.i ajde kako to hoće promašimo poslednje skretanje za Dorjan i idemo na Evzoni, sretnemo policiju pitamo ih za situaciju oni u čudu, kažu idite bez problema. Mi nastavimo, i stignemo na granicu kao 10 vozilo i odmah nas se skupi 15, Grk digne granicu i ajde, vidi naše tablice zaustavi nas samo da naslepo lupi pečat i piči. I onda javljaj telefonom ljudima da mogu da idu preko Evzonija bez problema.

Hteo sam samo da kažem da su novinarski članci tu da nekada dovode do rasuđivanja turiste i odluke gde da letuje.

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo juce doputovali u Potos...radnje su pune,taverne rade punom parom,bankomat funkcionise,ima goriva znaci kao da sam citala i slusala da je neka druga drzava u pitanju a ne Grcka...nebojte se ljudi vec bezbrizno krenite na odmor.

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Imam blagi utisak da niste čitali članak. Naslov mu je

Kraj grčke drame – šta je prihvatio Cipras?

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Novinari uglavnom pišu kako im se plati. Crnogorski i turski lobi šljaka punom parom.

Mnogo je gora stvar s forumima, gde svako moze da pise sta hoce, i to besplatno, ma koliko besmisleno bilo to što piše. 

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

12 dana sam bio na Lefkadi a evo vec 4. dan u Atini. I kad sam bio na Lefkadi i sada dok sam u Atini nema nikakvih problema. Radnje pune robe i ljudi, pumpe takodje. Svi primaju i kesh i kartice. Tu i tamo red ispred kog bankomata (max 5 ljudi). Sve ostalo normalno.

Dogovor je vidim postignut, tako da ce i banke uskoro proraditi cim dobiju kesh od ECB.

Leto ce brzo proci, uzivajte.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Novinari uglavnom pišu kako im se plati. Crnogorski i turski lobi šljaka punom parom.

Vidi nemam nameru da nacionalizujem išta, ali moja porodica je iz CG, stare hercegovine, a letovao sam tamo od 85 do 2005 tačno 20 godina, imam rodbinu na moru i jednostavno sam zdravim razumom odustao od letovanja u CG. 

Izmenjeno (Zvezda je zivot)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Вратили се пре два дана, диво је, не одустајте од Грчке, никаквих проблема нигде. Гледали смо њихове вести, ништа нисмо разумели, а ако је за утеху Ципрас није силазио са јавног сервиса.

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25946
    Ukupno tema
    865672
    Ukupno poruka