jelenait

Teroristički napad u Tunisu

215 poruka u ovoj temi

Najmanje 7 turista je ubijeno u teroristickom napadu na jednoj plaži u blizini Port el Kantauija, ili Hamameta, još nije potvrđeno gde.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nazalost jos jedan napad u Tunisu. Posle ovog, mislim da je za njih sezona zavrsena.

Kao sto sam napisala, i pored svih uverenja od strane vodica, kako je bezbedno, nekako mi je to sve bilo vestacko. 

 

 

@seagull kako je kod vas? 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ukoliko je tacna informacija da se radi o hotelu Riu Imperial Marhaba kako je naglaseno i u tekstu Blica , moglo bi da se dogodi da medju zrtvama bude i nasih turista posto ako pogledamo ponudu agencije Nomad Travel videcemo da se pomenuti hotel nalazi u njihovoj ponudi za letnju sezonu..

Izmenjeno (putnikbg77)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Izgleda da je plaza Marhabe, i B92 pise da je bas taj hotel. Strasno.

 

Ako mislimo na isti hotel, izgleda da je u pitanju hotel RIU Imperial Marhaba u Portu, odmah pored El Mouradi Palm Marine.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Obeleženo mesto napada ukazuje da je u pitanju Port

633025_tunis_f.jpg?ver=1435322910

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A veceras u 20:30 polece nova tura za Tunis. Ne bih voleo da sam na njihovom mestu, propade odmor. Strasno.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Baš tako.

Kakav je to odmor kad strepiš ko će da te zaskoči?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Meni je JAKO JAKO žao šta se sve dešava po tim zemljama... Nisam planirao letovanje tamo, ali jesam nešto za septembra ili za januar Tunis,Alžir i Egipat i ovo je užas ...

 

Izmenjeno (Phillippe)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam hteo, bio gotov da uplatim Mahdiju ali se desio napad na Muzej Bardo i odustao. Sada vidim da je to izgleda bio pravi potez.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Strašno...ne mogu ni da zamislim šta prolazi kroz glavu onima koji uplatili letovanje tamo!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 Selo gori, a baba se ceslja! Ovo je nečuveno licemerje! Ljudi ginu, ali, zaboga, o tome se ne sme pisati, jer je to politička rasprava (mada se niko ne raspravlja; što bi rekao Jack Sparrow, niđe veže). Nego, vazno jel toplo more, da ne nazebu kupači. 

 

Tako Rusi nisu dozvolili da se sazna za Cernobil. 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Port sigurno, pre dve godine smo letovali u El Mouradi Palm Marini, RIU Imperial je odmah pored levo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Guest
Tema je sada zaključana za dalju diskusiju.

  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka